Bądź pewny siebie

My wszyscy jak mężczyźni spotykamy się z pewnymi sytuacjami i wszyscy zachowujemy się w nich podobnie. Kiedy robimy coś co potrafimy, czujemy się w tym pewnie i spokojnie. Jednak jeśli wchodzimy na nieznany nam teren, to naturalne jest, że ogrania nas strach i niepewność. Taka jest nasza natura. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę.

Jeśli wszystko idzie po Twojej myśli i układa się jak chcesz to naturalne, że stajesz się bardziej pewny siebie. Kiedy czujesz się pewny siebie to natychmiast promieniuje z Ciebie inna lepsza energia. W rezultacie zaczynasz dosłownie promieniować pewnością siebie i pozytywną energią, którą kobiety wokół Ciebie zobaczą i co najważniejsze poczują. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę.

I tutaj jest właśnie klucz do sukcesu. Każda kobiet chce właśnie takiego pewnego siebie pełnego pozytywnej energii mężczyznę. Jeśli masz to „coś” w sobie, to dosłownie niewiele więcej musisz robić, żeby zainteresować sobą dziewczynę. To jest właśnie to, czego one szukają w mężczyźnie. Jeśli jesteś pewny siebie, to reszta niejako przyjdzie sama z siebie.

Poprzednie części znajdziesz tutaj:

Jak być bardziej atrakcyjnym mężczyzną? część 1

Jak być bardziej atrakcyjnym mężczyzną? część 2


Jest oczywiście jeden bardzo duży problem. Co zrobić, kiedy Twoje życie nie układa się tak jak sobie zaplanowałeś i nie masz tej pewności siebie? Co zrobić, kiedy nie pewnie czujesz się przy dziewczynach, które Ci się podobają? Co zrobić kiedy po prostu brakuje Ci pewności siebie i masz niskie poczucie własnej wartości?

Odpowiedź jest prosta. Zacząć wyrabiać sobie pewność siebie. Podam Ci kilka doskonałych i bardzo prostych sposobów, aby zacząć wyrabiać w sobie “większą” i trwałą pewność siebie.

1. Zacznij się straszyć

Pierwszy sposób, to technika pokonywani małego strach. Polega to na tym, że raz dziennie będziesz robił coś, czego się boisz. Nie musi to być jakieś wyzwanie w stylu skakania na bungee. Chodzi o małe sytuacje, w których nie czujesz się komfortowo. Przykładowo możesz podjeść do obcej kobiety i powiedzieć jej, że ładnie wygląda. Jestem pewien, że u większości osób sama myśl wywołuje strach i bardzo dobrze. Nic więcej nie musisz robić, mówisz, czujesz strach i odchodzisz. Inną rzeczą, którą możesz jeszcze zrobić, chociaż zapytać o godzinę nieznaną osobę albo poprosić, żeby dziewczyna powiedziała Ci jak dojść w pewne miejsce.

Widzisz chodzi tutaj o to, aby przełamywać się. Żeby niejako przesuwać granicę rzeczy, z którymi czujesz się komfortowo, a z którymi nie.

Dlaczego miałbyś to robić? Widzisz codziennie wychodząc ze swojej ciepłej i wygodniej strefy komfortu, budujesz pewność siebie. Niejako wzmacniasz własną wewnętrzną siłę.

To jak z żołnierzem żółtodziobem. Kiedy jedzie na pierwszą misję, boi się wszystkiego. Z czasem jednak, kiedy staje się weteranem, przestaje się tak bardzo bać, bo wie co go czeka i czego ma się bać a z czego śmiać. Oczywiście jest to przerysowany przykład i nie pokrywa się z przełamywaniem strachu przed dziewczynami, ale chcę, żebyś wiedział o co mi chodzi.

Chodzi tutaj o małe rzecz, które z czasem dadzą Ci pewność siebie. Zobaczysz, jak wiele Ci da taka mała rzecz i jak szybko Twoja pewność siebie wzrośnie.

2. Mowa ciała

Drugą rzeczą, którą powinieneś wdrożyć w życie jest prawidłowa mowa ciała. Mowa ciała – nasza postawa – ogromnie wpływa na to jak się czujemy wewnętrznie. Sorbuj iść wyprostowany, głowa do góry wzrok patrz się przed siebie, uśmiechaj się i wyglądaj na smutnego. Nie da się.

A teraz spróbuj pochylić się, przygarbić, spuści ramiona i patrzeć w ziemię. Czy czujesz się jak zwycięzca? Czy naturalne wydaje Ci się myślenie o sukcesie i byciu pewnym siebie w takiej postawie?

No widzisz. To co robimy i jak zachowujemy się na zewnątrz wpływa na to, co mamy wewnątrz. Twoja postawa fizyczna wpływa na postawę psychiczną.

3. Ćwicz

Kolejną rzeczą, którą możesz zrobić, aby nabrać większej pewności siebie są ćwiczenia fizyczne. Jak byśmy nie byli ucywilizowani, to wciąż pozostają w nas pewne instynkty, które sprawiają, że pragniemy być silni, dobrze zbudowani i zdrowi. Taka już jest nasza męska natura.

Z siły wciąż bierze się właśnie pewność siebie i pozytywna energia. Jeśli czujesz się otyły, słaby to trudno Ci będzie jednocześnie czuć się pewnym siebie, jeśli czujesz, że z Twoim ciałem jest coś nie tak.

Zobaczysz, że jeśli twoja kondycja fizyczna, chociaż trochę się poprawi, to od razu Twoje wewnętrzne samopoczucie się zmieni. Ćwiczenia fizyczne pozwala nam się lepiej czuć. Kiedy lepiej się czujesz to stajesz się bardziej pozytywny i pewny siebie, a to do razu widać i kobiety bardzo szybko to wyczują.

4. Zaplanuj

Ostania rzeczą, którą możesz zrobić, aby być bardziej pewnym siebie, to wyznaczyć sobie cele. Jeśli masz być interesującym mężczyzną dla swojej koleżanki i chcesz, aby ona dosłownie „wyczuła” to „coś” w Tobie, to musisz mieć jakiś większy cel.

Nie wiem, co lubisz, o czym marzysz i czego pragniesz. Wiem jednak, że prawdziwy mężczyzna ma zawsze pewien cel, do którego dąży. Prawdziwy mężczyzna zawsze ma pewne priorytety i nie jest jak chorągiewka, która dopasowuje się do wiatru. Kiedy dziewczyna chce coś od niego, do razu nie zmienia swojego życia dla niej. Tak się nie zachowuje prawdziwy mężczyzna. To on zaprasza dziewczynę do swojego świata i on jest pełen energii i pewności siebie, która z niego bije i która zaraża innych wokół siebie. To ona ma wewnętrzną moc, dzięki której dąży do celu i która daje mu pewność siebie.

Zacznij od czegoś małego. Przykładowo, że chcesz zrobić coś w ciągu 90 dni. Może to być schudnięcie o 5 kilo albo nauczenie się czegoś. Później wyznaczysz sobie większy cel na 180 dni a potem na lata.

Najlepiej planować od końca. Przykładowo wyobraź sobie siebie za 5 lat. Co robisz, co masz, czym się zajmujesz? Wyobraź sobie swój idealny świat. A teraz wyobraź sobie ścieżkę do niego. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę.

Poświęć na to trochę czasu. Zobaczysz, że mając w życiu jakiś cel, robiąc coś dzień po dniu, aby spełniło się twoje marzenie, to od razu staniesz się inną osobą. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności