kobieta
Ostatnio dostałem taki mail


“Uncle Uwo Witam !
Przeczytałem kilka Twoich poradników o cechach, jakie powinien mieć każdy mężczyzna żeby podobać się kobietom. Muszę przyznać, że odkąd to przeczytałem rzeczywiście stałem się inny, jeśli chodzi o podejście do płci przeciwnej. Zawsze miałem odwagę do nich podejść, ale nie umiałem pogadać, a jeśli już to rozmawiałem o jakichś pierdołach i tak sztywno ,poważnie że aż strach się bać.

Ale odkąd tylko zobaczyłem Twoje rady i zacząłem je praktykować to od razu inaczej mi się z nimi rozmawia. W mojej rozmowie z kobietami jest pełno żartów (oczywiście bez przesady), odrobina tajemniczości, humor. Dzięki Tobie w końcu umiem gadać z fajnymi dziewczynami ,które naprawdę mi się podobają. Już widzę tego efekty, np: ostatnio dużo dziewczyn które wcześniej do mnie nie pisały na GG teraz nagle piszą ,albo na jakiejś imprezie lub ognisku umiem fajnie ,kulturalnie i humorystycznie pogadać a nie jak to wcześniej gadać tylko ze swoją “paczką”.

Dziękuję Ci jeszcze raz bardzo za Twoje porady ,zmieniły mnie z ciężko stąpającego po ziemi snoba w prawdziwego faceta, który jeśli chce zdobyć dziewczynę która mu się podoba po prostu robi to, a nie zastanawia się czy zagadać, czy nie zagadać, a może odwrócić się i iść w inną stronę.
Gorąco pozdrawiam: Mateusz”

Oprócz tego typu maili często dostaję maile w stylu:

– Nie wiem, o czym mam rozmawiać z dziewczyną?

– Daj mi jakiś ciekawe tematy do rozmowy, bo nic nie
przychodzi mi do głowy.

– Jak uniknąć momentów niezręcznej ciszy?

I dzisiaj właśnie nie tylko postaram Ci się wyjaśnić
jak rozmawiać z kobietami, ale pokaże Ci, jakich błędów nie popełniać i dam Ci konkretne tematy do rozmowy z nimi. Więc jeśli chcesz dowiedzieć się o czym rozmawiać z kobietami, w taki sposób, aby uważały Cię za atrakcyjnego i interesującego faceta, to czytaj uważnie każde słowo z tego maila.

Pierwsza rzeczy, o której powinieneś pamiętać, to fakt, że nie możesz zanudzać dziewczyny tym, o czym z nią rozmawiasz. Spotkałem (i sam tak kiedyś robiłem) się z masą przypadków, kiedy faceci jedynymi tematami, jakie poruszali przy dziewczynach, to: szkoła, praca, skąd jesteś.

Nie wiedząc, o czym innym mówić, wybierali najnudniejszy ze schematów:

Cześć Jak masz na imię? Skąd jesteś? Gdzie uczysz się/studiujesz/pracujesz?

No cóż może i jeśli podobasz się fizycznie dziewczynie, to i takie coś podziała, ale jeśli jesteś zwykłym facetem, a nie supermenem, to na piękną inteligentną dziewczynę, to stanowczo za mało. Zdobycie takiej dziewczyny wymaga czegoś więcej niż nudziarskich tematów i oklepanej grzecznej rozmowy.

W swoją rozmowę powinieneś wplatać humor, ciekawe tematy i całość prowadzić w zabawny i jednocześnie nieschematyczny dla kobiety sposób. Niech to będzie dla niej przeżycie, a nie seria monologów między chwilami niezręcznej ciszy.

Tak więc pierwsze co powinieneś zapamiętać, unikaj nudnych tematów i nudnej rozmowy.

rozmowa z kobietą
Druga sprawa, jaka chciałbym, abyś zapamiętał, to kilka prostych tematów do rozmowy z dziewczyną.

Co dla wielu facetów zadziwiające i wręcz niewyobrażalne, to fakt, że większość kobiet to naprawdę miłe i normalne istoty, których nie trzeba się bać i które chętnie porozmawiają z Tobą na jakiś ciekawy temat.

Oczywiście, dopóki Ty nie będziesz zachowywał się jak robot albo nie zaczniesz jąkać się ze strachu. Naprawdę nie trzeba być, żadnym mistrzem gawędziarzem, żeby przyjemnie porozmawiać z dziewczyną. Wystarczy zadać jej jakieś intrygujące pytanie i zacząć słuchać, a potem dyskutować.

Na przykład pytasz się ją:
“Hej widziałem ostatnio program o kobietach i mężczyznach i dwóch ekspertów sprzeczało się tam, kto więcej kłamie kobiety czy faceci. Co Ty o tym sądzisz? Dlaczego tak uważasz?”

I tyle. Możesz na jeden temat rozpocząć interesującą, a nie nudną rozmowę z dziewczyną. Takich dyżurnych tematów możesz mieć dziesiątki i rozkręcać nimi rozmowę, kiedy zaczyna się niezręczna cisza. Proste prawda?

No to teraz trzymaj się, bo dam Ci kolejną super prostą, ale jeszcze bardziej skuteczną technikę, którą będziesz mógł wykorzystać natychmiast po przeczytaniu.

Następną techniką na zdybcie interesujących tematów do rozmowy, jest: “Słuchanie dziewczyny

Już mówię jak to działa. Kiedy rozmawiasz z dziewczyną, ona świadomie lub nieświadomie będzie wspominać o innych tematach i tu jest Twoja szansa. Słuchaj uważnie, co ona mówi i wyłapuj temat, którymi się interesuje, aby potem znowu móc o nich rozmawiać.

_____________________________
Jeśli chciałbyś szybko nauczyć się prostych i skutecznych sposobów na prowadzenie ciekawych rozmów, które wywołają iskrzenie między Wami to koniecznie zajrzyj do mojego najnowszego zestawu. Przygotowałem pełne szkolenie dotyczące rozmowy oraz używaniu humoru przy kobiecie.

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem:
“Humor i Rozmowa Które Oczarują Kobietę”
(kliknij na obrazek lub link)
_____________________________

Ona wspomina, że lubi tańczyć Ty to zapamiętujesz i robisz z tego temat do rozmowy. Później, kiedy nie macie, o czym rozmawiać pytasz: Kiedyś wspomniałaś, że lubisz tańczyć, co lubisz najbardziej w tańcu?

Ten sposób nie tylko daje Ci masę wspólnych tematów do rozmowy z dziewczyną, ale również pokazuje, że jej słuchasz, co dla kobiety jest bardzo ważne i daje Ci u niej dużego plusa.

Proste co nie?

Jeśli nie wiesz, o czym rozmawiać, nie chcesz mieć momentów niezręcznej ciszy, to najlepiej zapisz się na moją listę poniżej: