Część pierwszą znajdziesz tutaj:

Jak być bardziej atrakcyjnym mężczyzną? część 1

Bądź społecznie/towarzysko sprytny

Bycie społecznie/towarzysko sprytnym jest jednym ze sposobów pokazania dziewczynie, że masz wysoki status społeczny i w pewnym sensie jesteś lepszym kandydatem na partnera od innych. Bycie towarzysko sprytnym to umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji towarzysko/społecznej. Na pewno znasz ludzi, którzy niezależnie gdzie by nie byli zawsze potrafią się dogadać, nawiązać kontakt itd. Z drugiej strony jest wielu ludzi towarzysko upośledzonych, którzy nawet w gronie znajomych nie potrafią zacząć rozmowy i wiecznie siedzą cicho.


To tyczy się praktycznie wszystkich kontaktów między-ludzkich. Osoba towarzysko sprytna po prostu potrafi dogadać się z każdym nawet, jeśli to tylko rozmowa przez telefon. Może to być kobieta lub mężczyzna i nie ważne ile będą mieli lat, zawsze się dogadają. Jest to kluczowa umiejętność, którą musisz mieć.

Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji również w każdym towarzystwie. Głównie dlatego, że większość kobiet jest bardzo nieśmiała i trudno im nawiązywać kontakty, więc chcę mieć kogoś, kto ją wprowadzi w towarzystwo i sprawi, że będzie czuła się w tym wszystkim komfortowo i bezpiecznie. Kobiety bardzo szybko potrafią „wyczuć” u faceta takie umiejętności i zawsze będzie się on cieszył ich zainteresowaniem. Widzą, że nie siedzisz jak kołek pod ścianą, ale potrafisz nawiązywać kontakt z ludźmi, zawsze masz coś ciekawego do powiedzenia i po prostu warto być przy Tobie.
poziomie.

Jest to szczególnie ważna umiejętność do opanowania, ponieważ bez niej kobieta bardzo często będzie się mogła przy Tobie czuć niezręcznie i zdenerwowana. Chyba nawet nie muszę Ci przypominać tych wszystkich sytuacji, gdy było się sam na sam ze swoją koleżanką i nastawała niezręczna cisza, a ty zachodziłeś w głowę, co powiedzieć. Nie przejmuj się to zdarzyło się chyba każdemu facetowi na świecie.

No dobrze wszytko ładnie, pięknie, ale w jaki sposób nauczyć się tego towarzyskiego sprytu i obycia? Co robić, aby być taką duszą towarzystwa, z którą kobiety będą chciały przebywać i na którą zaczną zwracać uwagę?

Pierwszą i podstawową rzeczą, którą powinieneś zrobić to zacząć obserwować i uczyć się jak inni ludzie to robią. Zawsze będziesz mógł dowiedzieć się czegoś ciekawego od osób, które są duszami towarzystwa i będziesz mógł szybciej zrozumieć jak zachowywać się w ten sposób.

W każdej grupie znajomych zawsze jest taki facet, który wyróżnia się spośród towarzystwa. Obserwuj go. Zwróć uwagę na to, co mówi a nawet w jaki sposób to mówi. Zwróć uwagę na mowę ciała, wyczucie stylu i sytuacji. Tylko z samych obserwacji bardzo dużo się nauczysz.

Druga sprawa, naucz się mieć coś ciekawego do powiedzenia. Po prostu musisz być ciekawą osobą, która jest w stanie coś zaoferować innym ludziom. Chodzi mi tutaj o ciekawe historie, humor interesujące pomysły itp. Czas zmienić się w osobę z ciekawą osbowością (więcej o tym poruszę już niedługo).

Kiedy już nauczysz się kilku społecznych umiejętności i będziesz w stanie wyróżnić się z tłumu, to bardzo szybko nabierzesz doświadczenia i zobaczysz, że bardzo szybko będziesz postrzegany przez koleżanki w inny sposób.

Pamiętaj, że dla kobiet umiejętności społeczno-towarzyskie są ogromnie ważne. Zawsze będą chciały faceta, który jest bardziej towarzyski od nich samych. W pewnym sensie dziewczyna wymaga od Ciebie, żebyś już miał te umiejętności, żeby ona nie musiała się o to martwić. Atrakcyjny mężczyzna po prostu musi mieć te umiejętności.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności