Najpierw kilka słów wstępu, który pomoże Ci trochę zorientować o co mi chodzi w tej serii spisów. Konkretne rady, znajdziesz zaraz za wstępem.

Kilka słów wstępu

Śmiało można powiedzieć, że praktycznie każdy mężczyzna chce podobać się kobietom. Bo niby co jest złego w tym, że podobalibyśmy się dziewczynom w pracy, szkole na imprezie. Chyba nikt by się nie obraził gdyby nagle to dziewczyny zaczęły by go podrywać, a on by decydował, którą chce, tak samo jak jest to w przypadku pięknych kobiet. Ahh te marzenia.

Niestety, jeśli jesteś zwykłym facetem, to Twoja sytuacja wygląda trochę inaczej. To raczej ty zwracasz uwagę na ładne dziewczyny, a nie one na Ciebie. No cóż taka jest właśnie nasza rzeczywistość. Ale skoro nie jesteś wysoki, dobrze zbudowany i przystojny, to masz się załamać? A może musisz zarabiać dużo pieniędzy, żeby w końcu ta jedyna się Tobą zainteresowała? Nic z tych rzeczy.


Pomimo tego, że nie wyglądasz tak jakbyś chciał, to wciąż możesz wzbudzać w kobietach (a szczególnie w koleżance, która będzie miała szansę Cię lepiej poznać) większe zainteresowanie dzięki swojemu zachowaniu i osobowości. Mało tego. Jeśli wdrożysz w życie rady, które Ci tutaj dałem, to będziesz niejednokrotnie równie atrakcyjny, co wysoki, dobrze zbudowany i przystojny facet.

Dlaczego? Z jednego prostego powodu. Rady, które Ci tutaj dałem są radami, nie o tym jak przypodobać się dziewczynie i co zrobić, aby uważała Cię za fajnego faceta. Te rady są stworzone po to, abyś pokazał kobiecie cechy charakteru atrakcyjnego mężczyzny, które pociągają kobiety na podświadomym

Najważniejsze w podrywaniu?


Kobieta może czuć instynktowny pociąg sama nie wiedząc nawet dlaczego. Będzie Cię uważała za faceta mającego „to coś”, czego inni nie mają. Chyba nie muszę nawet opisywać jak ważne to będzie. Zobaczysz, że dzięki temu poradnikowi będziesz wiedział, jak i co zrobić, aby dziewczyna dosłownie MUSIAŁA przestać o Tobie myśleć jak o zwykłym facecie, a zaczęła myśleć jako potencjalnym atrakcyjnym partnerze.

1. Naucz się być obojętnym!

Jeśli chodzi o podrywanie, to większość mężczyzn jest bardzo zorientowana na rezultaty tego, co robią. Widzą dziewczynę na imprezie i dostają paranoi, żeby tylko czegoś nie zepsuć. Zawsze martwią się, że wydarzy się coś złego, popełnią jakiś błąd i w ogóle nie uda się.

Ten typ ludzi będzie zawsze zastanawia się nad tym, co inni ludzie o nich myślą. Tacy ludzie zastanawiają się co powinni zrobić, aby przypodobać się innym lub zyskać ich akceptacje. Problem w tym, że inni ludzie a w szczególności kobiety odbiorą to, jako brak pewności siebie i desperacje.

Naturalnie, że kobiecie nie będzie się podobał mężczyzna desperata. Ona chce faceta, który ją obroni i pozwoli jej się czuć bezpiecznie, dlatego chce od niego niezależnej, czasami można powiedzieć obojętnej i twardej postawy. Właśnie dzięki tym cechom kobieta będzie mogą się czuć komfortowo i bezpiecznie przy facecie, a w rezultacie mu zaufać.

Wyróżniający się mężczyzna, facet który jest inny potrafi się zmierzyć z przeciwnościami, które stoją mu na drodze. Wyjątkowy mężczyzna zachowuje się inaczej wobec sytuacji, które go spotykają i nie przeraża się porażką bo potrafi zachować do tego dystans.

Przykładowo, jeśli podchodzi do dziewczyny po raz pierwszy jest spokojny. Nie trzęsie się jak osika i nie jąka. Zamiast tego jest pewny siebie, opanowany i akceptuje cokolwiek się zdarzy: „zahaczyłem w restauracji o szklankę i ją potłukłem – to trudno – zdarza się najlepszym}. Nie ma tej obawy i strachu, co się wydarzy i jak dziewczyna zareaguje.

Jeśli dziewczyna będzie zainteresowana, to wspaniale, ale jeśli nie, to trudno. Nie chodzi o to, aby mieć jak to wielu ludzi mówi: „wyjebane na wszystko”. Chodzi o to, aby być niezależnym i w pewnym sensie nawet obojętnym, kiedy chcesz zdobyć kobietę.

Powinieneś zrozumieć, że nie zawsze będzie tak jak chciałeś i nawet nie powinieneś oczekiwać, że zawsze Ci się uda wszystko poukładać tak jak chcesz.

Z czasem zobaczysz, że tak to już jest w relacjach damsko-męskich, że mało co dzieje się po naszej myśli. Zawsze pojawia się coś nieoczekiwanego i zaskakującego. Możesz zapytać dziewczynę o numer telefonu, ta chętnie Ci go da, a nawet da Ci buziaka w policzek na pożegnanie, ale potem i tak nie odpisze na SMS i nigdy nie będzie chciała się z Tobą spotkać. Twoja koleżanka, z którą tak dobrze dogadywałeś się w pracy może nawet Cię nie pozna na imprezie. Tak też może się zdarzyć. Tak to już po prostu jest i nic tego nie zmieni.

Kobiety są zmiennie i nieprzewidywalne.

Dzisiaj powie, że Cię lubi a jutro powie, że chce być tylko przyjaciółmi i że tego „czegoś” nie czuje. Dzisiaj chce się z Tobą wybrać na randkę, jutro odwoła to mówiąc, jakaś kretyńską wymówkę. Tak to już jest i prawdę mówiąc takie niezrozumiałe zachowanie dziewczyny jest zupełnie normalne do pewnego stopnia.

I teraz najważniejsza sprawa, po co Ci to wszystko opisałem i mówię o zmienności kobiet. Widzisz my wszyscy mężczyźni jesteśmy zaprogramowani na rezultat, który chcemy osiągnąć. Taka jest nasz natura.

Niestety takie podejście nie zawsze się sprawdza w relacjach damsko-męskich. Powodem, dlaczego Ci to opisuję jest to, abyś zrozumiał jak ważny podrywaniu jest spokój i opanowanie. Szczególnie, kiedy chcesz poderwać koleżankę, której też boisz się stracić, jest to bardzo istotne. Jeśli nie potrafisz się odpowiednio zachować i być spokojnym, kiedy ona robi „dziwne” rzeczy, to tylko i wyłącznie ją do siebie zrazisz.
Jednak jeśli zachowujesz się obojętnie do tego wszystkiego i inaczej reagujesz na jej zachowanie to przedstawia Cię, jako kogoś wyjątkowego w oczach kobiety.
Ok! Co konkretnie powinieneś zrobić, aby się wyróżnić przy dziewczynie. W jaki sposób zachowywać się obojętnie? Kluczem tutaj są dwie rzeczy.

Pierwsza to pewność siebie, która musi być w Tobie wyrobiona i pielęgnowana (więcej o tym później).

Druga rzecz to specyficzne nastawienie i myślenie.

Bardzo ważne jest, więc abyś nigdy przenigdy nie oczekiwał rezultatów z tego, co robisz i tego co pragniesz. Rób co masz robić, ale nie miej żadnych oczekiwań. Wiem, że to będzie trudne szczególnie, jeśli zależy Ci na dziewczynie, jednak myślenie o „nagrodzie” lub „porażce” która na Ciebie czeka sprawi, że tylko i wyłącznie będziesz postrzegany przez dziewczynę, jako mniej atrakcyjny. Głównie przez to, że ona dostrzeże jak bardzo Ci zależy i że jednak brakuje Ci niezależności i pewności siebie, czyli cech, które kobiety uwielbiają w mężczyźnie.

Nawet jeśli ona Cię ostatecznie odrzuci albo zrobi jakieś świństwo, to wciąż jej wina nie Twoja. Uwierz mi lepiej, żeby zły związek w ogóle się nie zaczął niż żebyś bardziej się zaangażował i potem boleśnie sparzył.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności