To co widzisz powyżej to prezentacja Video: 5 Największych Błędów w Podrywaniu . Stworzył ją mój kumpel Piotrek, który nie jest ze “społeczności”, ale wie o co chodzi i zdeklarował się pomóc. Mam nadzieję, że spodoba Ci się jego praca.

Zapraszam do pisania komentarzy o prezentacji. Pamiętaj, że to nasze pierwsze przedsięwzięcie tego typu i oczywiście jest kilka wpadek:). Najważniejsze jednak, że wiedza, która w niej jest przekazana jest wartościowa i praktycznie nigdzie indziej na moim blogu jej nie znajdziesz, nawet jeśli przeczytałeś wszystkie artykuły.

Pamiętaj, aby zamieścić komentarz o prezentacji. Twoje wskazówki i opinie są ważne, bo wiem co poprawić, a pochwały dają większą motywację i chęci do robienia kolejnych tego typu projektów.

Jeśli chcesz ściągnąć MP3 (45 minut) do odsłuchania z tej prezentacji, znajdziesz je tutaj:

strzalastrzalastrzala
(MP3) 5 najczęściej popełnianych błędów w podrywaniu
(kliknij prawym i wybierz “Zapisz jako…”

Chciałem jeszcze dodać, że moja książka, która ukaże się już w najbliższy czwartek (20.11) będzie miała specjalny bonus dla pierwszych 100 osób, które ją zamówią. Chcę pierwsze 100 osób zrobić moim własnym elitarnym gronem, które jest zdecydowane na osiągnięcie sukcesu i ulepszanie siebie.

Pierwsze 100 osób (i nikt więcej) które zamówi moją książkę, trafi na zamkniętą, wewnętrzną listę, która będzie uprzywilejowana względem wszystkich innych. Na dzień dzisiejszy mam dla nich przygotowane trzy szkolenia w MP3 oraz dwa warsztaty. Tak więc jeśli będziesz w gronie tych 100 pierwszych osób, to oprócz: książki i 5 dodatków, dostaniesz jeszcze nagrania Mp3 i wstęp na dwa zamknięte warsztaty ze mną.

Specjalnie ograniczam ilość osób na mojej wewnętrznej liście do 100, bo wiem, że ze zbyt dużą ilością nie będę w stanie tak skutecznie pracować i im pomagać jakbym tego chciał. Jeśli chcesz się załapać na moją wewnętrzną listę i zgarnąć wszystkie dodatki, to lepiej się spiesz i w ten czwartek bądź gotów (start o 12:00).
Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności