intelektualna prostytutka

Dzisiaj mam dla Ciebie ważny artykuł, który dotyczy problemu przyjaźni między kobietą a mężczyzną. Jeśli kiedykolwiek zakochałeś się w swojej koleżance i nie wiedziałeś, co z tym zrobić, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Właściwie to każdy facet powinien przeczytać ten tekst, aby zrozumieć jak kobiety postrzegają przyjaźń damsko-męską i dlaczego nie uda Ci się zdobyć twojej koleżanki, jeśli robisz to co do tej pory.

Być może trochę przerazi Cię to, co zaraz przeczytasz, jednak musze być z Tobą szczery, jeśli ten tekst ma Ci pomóc. Widzisz z punktu widzenia kobiety, mężczyzn, których ona zna można podzielić na dwie grupy (nie twierdzę, że kobiety zawsze świadomie dzielą ich na te grupy, ale z pewnością bardzo często tak właśnie o mężczyznach myślą).

Pierwsza grupa to intelektualne prostytutki druga to potencjalni partnerzy.

Intelektualna prostytutka

Zwykle jest to przyjaciel dziewczyny, który po cichu się w niej podkochuje i próbuje zrobić coś, aby ją zdobyć. Taka intelektualna prostytutka, to facet, którego ona lubi, ale którym praktycznie nigdy nie będzie zainteresowana jako partnerem. Jest on gotowy poświęcać się dla kobiety w przeróżny sposób byle by tylko go polubiła. Taki facet rozśmiesza ją, sprawia, że ona się przy nim dobrze czuje i zapomina o problemach. Zrobi praktycznie wszystko, żeby jej się przypodobać. Zrezygnuje ze spotkania z kumplami, bo nagle jej zepsuł się komputer. Innym razem pójdzie z nią na zakupy i będzie tracił czas „doradzając” jej w czym najlepiej wygląda.

Jest to taki typowy dobry i do przesadny miły facet, który będzie robił to, co mu się wydaje, że jest właściwe, aby dziewczyna się nim zainteresowała. Dodatkowo jeszcze intelektualna prostytutka, to taki facet, do którego kobieta dzwoni i rozmawia z nim godzinami o swoich problemach. Jak tylko ktoś ją zrani ona leci się do niego wygadać albo wypłakać na ramieniu. Gdy tylko ma jakiś kłopot ona dzwoni i chce pomocy. Tacy faceci się świetnym wyjściem dla kobiety, bo są dla ludźmi od brudnej roboty.

Inaczej mówiąc facet jest jak emocjonalna/intelektualna dziwka, którą się wykorzystuje, kiedy najdzie potrzeba. Jest to trochę jak z facetami, którzy chodzą do burdeli. Podobnie też i kobiety, którymi szargają różne emocje muszą w pewien sposób pozbyć się tych emocji i jak gdyby rozładować swoje napięcie emocjonalne przez skorzystanie z usług „intelektualnej prostytutki”. Jeśli godzinami słuchałeś narzekań dziewczyny na swojego złego chłopaka, który ją nie szanuje i krzywdzi, to możesz w pewnym sensie czuć się wydymany intelektualnie a już na pewno nie pomoże Ci w tym, jak poderwać dziewczynę. Zostałeś użyty jak emocjonalny tampon w który spuszcza się to co złe i sprawiające cierpienie, a potem wyrzuca na śmietnik kiedy się zużyje.

Oczywiście ktoś może się sprzeczać, że przecież nie ma nic złego w pomaganiu kobiecie i słuchaniu jej problemów. Owszem nie ma w tym nic złego. Co więcej może nawet usłyszysz od niej, że ją uszczęśliwiasz i przy Tobie czuje się lepiej. Czyż nie oto Ci chodzi i czyż nie na tym polega miłość? Czyż ona nie powinna się w Tobie zakochać, skoro dajesz jej to czego potrzebuje?

Tutaj właśnie wyjaśnia się najlepiej pojęcie intelektualnej dziwki. Twoja wartość, jako miłego przyjaciela i mężczyzny jest mierzona tylko w tym jak intelektualnie możesz ją zainteresować lub jak kto woli ona może Cię intelektualnie wykorzystać. Nic więcej nic mniej. Co mam na myśli pisząc wykorzystać intelektualnie? Widzisz kobiety, aby radzić sobie z emocjami muszą o nich rozmawiać. Nie robią tego tak jak my faceci, kiedy gadamy o problemie to po to, aby znaleźć jego rozwiązanie. Kobiety tak nie myślą one gadają, aby się rozładować.

Nie zrozum mnie źle. Nie przedstawiam tutaj kobiet, jako potworów, które chcą wykorzystywać porządnych facetów i traktować ich jak przedmioty. To, że ktoś jest takim emocjonalnym tamponem jest tylko i wyłącznie jego winą, bo ma takie a nie inne relacje z dziewczyną. Gdyby inaczej się pozycjonował i zachowywał wobec dziewczyny nigdy by nie było problemu. Wiem brzmi to dość nieciekawie, jednak musiałem użyć tak mocnego stwierdzenia, żeby szybko i konkretnie wytłumaczyć Ci o co tak naprawdę mi chodzi. Chcę, abyś mnie zrozumiał, a nie zastanawiał się o co mi tutaj chodzi, więc i użyłem konkretnego porównania.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności