zwiazek

Przeczytaj ten artykuł nawet jeśli nie rozstałeś się z dziewczyną. Na pewno znajdziesz tutaj rady, które Ci pomogą w Twoim związku.

Nie będę nawet specjalnie pisał tutaj jakichś wstępów. Po prostu dam Ci teraz kilka prostych rad, co zrobić, aby wasz związek był znowu szczęśliwy.

Szukaj zabawy

Spędziłeś miesiące, aby odzyskać swoją byłą dzięki fajnym randkom i zabawnym rozmową. Spędziliście wspaniały czas ze sobą. Teraz, kiedy jesteście razem możesz chcieć wrócić do poprzednich zachowań. To jest normalne, bo czy tego chcemy czy nie jesteśmy ludźmi i nawyki bardzo trudno w nas wyplewić. Wciąż musisz więc dbać o siebie i o prezentację. Musisz utrzymać nowy image, który stworzyłeś, żeby ją odzyskać. Oczywiście z drugiej strony musisz też się wyluzować. Nie masz udawać niczego w związku ani jej oszukiwać. Musisz jednak pracować na nową, „jakością” między wami.

Cotygodniowe randki

Skoro odzyskałeś ją to znaczy, że te kilka randek naprawdę Ci pomogło. Płynie z tego bardzo prosty wniosek. Musisz to robić dalej. Musisz utrzymwać romans miedzy wami “świeży”. Kolacja i film to dobry sposób, ale to nie wszystko. Zadbaj, żeby ona miała w życiu trochę urozmaicenia. Najlepiej, jeśli wasze randki będą dla niej czymś nowy, czego jeszcze nie zrobiła.

Oto kilka przykładów:

– Wspólna wycieczka rowerowa
– Mini golf
– Wspólny spacer gdzieś gdzie jeszcze nie byliście
– Jeżdżenie na łyżwach
– Granie w gry planszowe
– Teatr
– Kajaki albo rower wodny
– Odwiedź miejsca, w których nie byłeś w swoim mieście
– Nauczcie się czegoś wspólnego (np. kurs gotowania)
– Odwiedźcie jakieś nowe miejsce
– Idźcie zjeść coś nietypowego dla was
– Idźcie do galerii sztuki
– Idźcie na piknik
– Idźcie poszukać wymarzonego domu do dzielnicy gdzie mają wspaniałe domu i wybierajcie, który wam się najbardziej podoba
– Idźcie na kabaret
– Idźcie na kręgle
– Idźcie do zoo
– Idźcie na mecz jakiejś drużyny
– Odwiedź muzeum

Oczywiście to nie wszystkie rzeczy, które możecie razem robić. Użyj swojej wyobraźni i poświęć trochę na to czasu. Każdy związek potrzebuje urozmaicenia, jest to bardzo ważne żeby nie popaść w rutynę, która zabija „chemię” i miłość między wami.

Róbcie raz na jakiś czas coś zabawnego razem

Jest wiele prostych rzeczy, które możesz robić, na co dzień, które zaskoczą i ucieszą twoją dziewczynę. Są to proste i łatwe rzeczy, które na pewno ją ucieszą

– Zostaw “miłosne liściki” w nietypowych miejscach
– Zaskocz ją kwiatami (wystarczy nawet pojedyńcza róża
– Przygotuj jej ulubione danie.
– Wypożycz romantyczny film
– Zrób coś, co normalnie ona robi (jakiś obowiązek)
– Przygotuj dla niej miks ulubionych pisoenek
– Kup jej książkę, CD, która jej się spodoba.
– Poświęć jej czas

To jest podstawa. W na tłoku różnych zajęć problemów i życiowych sytuacji bardzo, ale to bardzo łatwo jest popaść w rutynę. Przez to zwyczajnie zapomnisz o tym, żeby podsycać chemię między wami. Dobrze jest, więc przyjąć za zasadę skupić się przez 15 minut na swojej dziewczynie.

Nigdy też nie zapominaj o bliskości fizycznej. Przytulanie się całowanie, masaż a nawet drapanie po plecach. Te małe rzeczy naprawdę połączą Cię z nią i zbliżą was do siebie. To naprawdę nie boli, żeby zbudować między wami intymność i bliskość między wami.

Odpuść przeszłość

Następnym krokiem, aby wasz związek działał we właściwy sposób jest poradzenie sobie ze starymi problemami lub kłótniami. Tacy już jesteśmy, że prędzej czy później budzi się w nas coś takiego, że wypominamy rzeczy, które nas bolą. Jakkolwiek normalne jest, że każdy chce pokazać, co mu leży na sercu. Problem w tym, że nie ma gorszego sposobu na okazanie tego, jak po przez atak. Skupmy się najpierw na rzeczach, które spowodowały wasze rozstanie. Nie trzeba od razu zacząć się kłócić i prześcigać się w argumentach. To nie ma być cios za ciosem. Posłuchaj, co ona ma do powiedzenia. Jeśli są rzeczy, o które ona Cię obwinia, to ważne jest, abyś je zrozumiał. Niech ci powie o tym. Przeproś. Odpuść i rusz dalej.

Daj jej trochę wolności.

Jeśli odzyskałeś dziewczynę, to być może chciałbyś teraz nadrobić czas, kiedy byliście osobno. Może chcesz spędzać z nią każdą chwilę, tak bardzo się stęskniłeś. Niestety jest to zły pomysł. Powinieneś jej dać trochę wolności. Musisz się spiąć w sobie i nawet, jeśli chcesz inaczej musisz jej dać przestrzeń na swoje sprawy. Na pewno ma znajomych, z którymi lubi się spotykać albo jakieś hobby.

Uwierz mi, że jeśli będziesz z nią cały czas wszędzie, to nic a nic nie pomoże wam scementować związku. Wręcz przeciwnie. W związku jest potrzebny moment wyczekiwania – czas, w którym tęsknicie z a sobą, bo jak wiadomo, kiedy na coś się długo czeka to lepiej to smakuje i bardziej cieszy.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności