jak się ubierać

Oto przed Tobą kilkadziesiąt prostych do zastosowania w życiu rad, które pozwolą Ci dużo lepiej wyglądać w ciągu kilku dni.

Włosy w nosie, które widać! Czy musze tutaj cokolwiek dodawać? MUSISZ je usunąć.

Zawsze dopieraj kolor paska do koloru butów. Taka jest zasada mody, że dopasowuje się pasek do koloru butów.

Stosuj “warstwy” w swoim ubiorze. Jeśli rzucisz okiem na jakąkolwiek reklamę ciuchów, to zobaczysz, że większość modeli ma na sobie dwie lub więcej warstw. Im więcej warstw ciuchów masz na sobie tym bardziej elegancko i „stylowo” powinieneś wyglądać. Oczywiście jest to już trochę wyższa szkoła jazdy, ale warto mieć na uwadze tą radę.

Kup sobie parę porządnych eleganckich butów. Dobre buty (w których nie chodzisz dzień w dzień) wytrzymają nawet kilka lat. W związku z tym tak naprawdę zaoszczędzisz pieniądze, jeśli kupisz porządne buty, zamiast wymieniać je co pół roku.

Miej jeden porządny garnitur. To jest podstawa. Nie mówię tutaj o garniturze, w którym chodzisz do pracy. Chodzi o coś naprawdę eleganckiego i stylowego.

Zainwestuj w klasyki. Są takie typy ciuchów, które nigdy nie wychodzą z mody. Przykładowo czarna, skórzana kurtka nigdy nie wyjdzie z mody. Para niebieskich jeansów, które dobrze na Tobie leżą. Męska moda ma to do siebie, że nie zmienia się tak drastycznie jak damska, więc będzie Ci tutaj łatwiej.

Jeśli chodzi o biżuterię, to jedyną, jaką powinieneś nosić to zegarek. Na obrączkę jeszcze przyjdzie czas. Wszelkie kolczyki super łańcuchy itp. według mnie powinieneś sobie odpuścić.

Jeśli kupujesz już eleganckie buty (na co dzień), powinieneś unikać kupowania czarnych. Znacznie lepiej jest kupić ciemno brązowe. Dużo lepiej i bardziej elegancko wyglądają.

Jeśli jesteś typem faceta, który nosi codziennie bojówki to zastanów się nad kupnem jakichś dżinsów. Pomyśl też nad czymś bardziej eleganckim (z innego materiału niż dżins).

Pracujesz fizycznie i masz często brudne ręce? Jeśli nie chcesz chodzić do kosmetyczki pójdź tylko raz. Zadaj jej kilka pytań, jak dbać o ręce i jak najlepiej je doczyścić (może poleci Ci jakiś dobry środek do czyszczenia). Jak raz już będziesz miał ten środek i wiedział jak wyczyścić ręce i paznokcie, to nie będzie kłopotu z utrzymanie czystości. Musisz wiedzieć, że kobiety zwracają uwagę na czystość rąk a szczególnie paznokci.

Świeży oddech. Niby nie musze o tym wspominać, ale prawda jest zupełnie inna. Wielu wielu facetów ma nieświeży oddech. Papierosy, jedzenie, problemy z trawieniem, to wszystko wpływa na Twój oddech. Kobiety mają bardzo wyczulone zmysły i szybciej wyczują nieświeży oddech niż Ci się wydaje. Jest to kolejna rzecz, która MUSI być załatwiona czy Ci się to podoba czy nie.

Ostatnia i bardzo ważna sprawa. Nigdy przenigdy nie chwal się dziewczynie (i kumplom też) ile czasu poświęciłeś, aby dobrze wyglądać. Chyba nie muszę nawet mówić dlaczego. Niech im się wydaje, że to przychodzi Ci naturalnie bez żadnego specjalnego wysiłku.

Widzisz, jakie to proste. Wszystko, co teraz musisz zrobić, to zastosować te kilka rad do swojego życia, a na pewno Twój wygląd się zmieni i to szybciej niż w 7 dni.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności