elegancki facet

Oto przed Toba kilkadziesiąt prostych do zastosowania w życiu rad, które pozwolą Ci dużo lepiej wyglądać w ciągu kilku dni.


Zwróć uwagę jak zachowują się kobiety szykując się do wyjścia gdziekolwiek. Ile czasu poświęcają na wyszykowanie się. A teraz zastanów się ile ty czasu poświęcasz na zadbanie o swój wygląd? Ile czasu spędzasz dobierając garderobę? Mogę się założyć, że nie więcej niż 2-3 minuty. Skoro jesteś niezadowolony ze swojego wyglądu to znaczy, że trzeba coś zmienić.

Zacznij więc od najprostszego. Poświęć swojemu wyglądowi trochę więcej czasu. Zamiast ubierać się na 2 minuty przed wyjściem z domu przygotuj sobie ciuchy wcześniej. Poświęć te dodatkowe 10 minut, żeby lepiej wyglądać.

Wybierz trendy i styl, który Ci pasuje. Dobrą radą, której powinieneś przestrzegać, co do mody jest to, aby nie przesadzać. Mężczyzna, który ślepo podąża za modą i dopasowuje się do niej, to przesada. Raz na jakiś czas zajrzyj do gazet albo na strony internetowe o modzie, żeby złapać trochę inspiracji, ale bez przesady. Nie masz siedzieć i śledzić mody, jak wyniki Twojej ulubionej drużyny.

Przetestuj różne zapachy. W praktycznie każdym supermarkecie lub galerii jest sklep albo część wystawowa z różnego rodzaju zapachami i perfumami męskimi. Przetestuj, który z nich Ci najbardziej pasuje. Możesz nawet iść z jakąś dziewczyną, żeby Ci lepiej doradziła. Jeśli nie masz z kim pójść to poproś o pomoc ekspedientkę, na pewno Ci coś pomoże.

Zrób sobie przynajmniej jeden raz porządną fryzurę. Pójdź do możliwie jak najlepszego fryzjera. Na pewno doradzi Ci coś albo wymyśli jakąś fajną fryzurę, która będzie Ci pasowała do kształtu głowy i twarz. Nawet, jeśli będziesz musiał zapłacić dodatkowo to będzie Ci się opłacało, bo Twój wygląd bardzo zależy od fryzury. Później będziesz tylko pokazywał zdjęcia kolejnym fryzjerom, jak chcesz być obcięty i nie będziesz musiał znowu tyle płacić za ścięcie.

Jeśli nosisz jakiegokolwiek rodzaju marynarki (takie bardziej sportowe albo eleganckie) upewnij się, że rękawy koszuli wystają przynajmniej kilka centymetrów poza marynarkę. Jest to bardzo ważne, jeśli często ubierasz się elegancko. Pamiętaj też, że kobiety widzą takie szczegóły i zwracają na nie uwagę.

Upewnij się, że to co masz w szafie pasuje do siebie. Musisz mieć swój styl ubierania się. Nie możesz jednego dnia wyglądać jak nażelowany lowelas, a drugiego jak elegancki biznesmen.

Idź do krawca albo poproś kogoś, kto się na tym zna i zmierz się. Możesz poprosić o to nawet kogoś z rodziny albo coś takiego. Zmierz ile masz w pasie, klatce piersiowej itd. Spisz sobie te dane i korzystaj z nich za każdym razem jak będziesz kupował jakieś Ciuchy. Dzięki temu unikniesz sytuacji, gdzie kupisz coś niedopasowanego do siebie.

Popracuj na swoim formalnym jak i nieformalnym wizerunkiem. Zna ludzi, którzy na co dzień pracują w banku, więc i ubierają się bardzo szykownie. Potem kiedy kończą pracę ubierają jakieś łachy i wyglądają jak hipisi z lat 70. Jasne, że każdy lubi cos innego, jednak jeśli chcesz dobrze wyglądać, to musisz prezentować sobą pewien wizerunek.

Zadbaj o swoje brwi. Jeśli masz bardzo krzaczaste, to koniecznie zrób z nimi coś. Nie mówię, że masz od razu skubać je jak robią to kobiety. Powinieneś jednak o nie zadbać, żeby nie wyglądać jak Gargamel. W tym wypadku możesz iść nawet do kosmetyczki i kiedy ona zrobi swoje ty będziesz wiedział na przyszłość, jak powinny wyglądać zadbane brwi.

Kup jakieś produkty, które dbają o twoją skórę. Nie chodzi o to, abyś tylko kupił sobie jakiś tam krem, chociaż to już całkiem dużo. Jeśli masz bardzo suchą skórę (szczególnie na twarzy) to powinieneś użyć czegoś, żeby tym się zająć. Tak samo z tłustą cerą. Kobiety bardzo zwracają na to uwagę i jeśli masz z tym problem, to je to obrzydza.

Widzisz, jakie to proste. Wszystko, co teraz musisz zrobić, to zastosować te kilka rad do swojego życia, a na pewno Twój wygląd się zmieni i to szybciej niż w 7 dni.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności