różowa pantera

Po raz kolejny gości na moim blogu Alchemik. Dzisiaj ma dla Ciebie poradę dotyczącą ubioru i tego, w jaki sposób dobierać kolory swoich ciuchów. Co więcej nie są to zwykłe rady w stylu ubierz się w to i to, bo taka jest moda, ale są to rady, jak dzięki ubiorowi bardziej podobać się kobietom. Tak więc życzę miłego czytanka i oddaje głos Alchemikowi.

Autor: Alchemik

Wszyscy dobrze wiemy jak ważne jest tzw. “pierwsze wrażenie”. Jeśli dziewczyna nie zwróci naszej uwagi (np. poprzez swoją urodę) w kilku pierwszych sekundach gdy ją zauważymy, to raczej nie zainteresujemy się nią już w ogóle (chyba że wokoło nie ma nic lepszego, więc “z braku laku i kit dobry”).

To samo tyczy się nas – jeśli zrobimy pozytywne wrażenie u kobiety za pierwszym razem, możemy mieć szansę na więcej. Jeśli zrobimy złe wrażenie na początku, to raczej koniec. Jeśli znasz perfekcyjnie wszystkie sztuczki podrywu i masz wspaniałą osobowość, ale wyglądasz jak bezdomny, żadna kobieta nie pozwoli Ci na rozmowę. Proste!

Kobiety są bardziej wrażliwe niż mężczyźni. Kobiety rozpoznają więcej kolorów niż my! A jaki jest ulubiony kolor statystycznej kobiety? RÓŻÓWY!

Jaki natomiast jest Twój ulubiony kolor ubrań? Zgaduję, że jakiś ciemny… Przypomnij sobie, gdy jesteś na imprezie – jak wyglądają inni mężczyźni? Zwykle ubrani są albo na czarno, albo na biało (biała koszula). Nawet jeśli mają coś granatowego, brązowego, czy szarego, w słabym świetle klubu wygląda to jak czarny (i białe dodatki).

Czym wyróżniasz się od innych? Niczym!

Ja zauważyłem oddziaływanie kolorów na kobiety w swoje pracy – chodzę do biura w garniturze. W pewnym momencie zacząłem nosić różowe koszule i różowe krawaty. Nie mogłem zrozumieć dlaczego od tego czasu wszystkie kobiety zaczęły darzyć mnie jakąś większa sympatią (nie mówię nawet o os. w moim wieku, ale nawet panie starsze ode mnie, zaczęły jakby mnie bardziej lubić, łatwiej udawało mi się załatwić coś w administracji czy księgowości).

Po prostu gdy facet zakłada różową koszulę (a ten kolor lubi 98% kobiet), tzn. że ubiera się w sympatyczny dla kobiet kolor! Automatycznie wzbudza się u nich pozytywny nastrój; niechcący robisz na nich pozytywniejsze pierwsze wrażenie.

różowy

W przypadku imprezy
– zobacz, wszyscy ubrani są tak samo – na czarno, a raptem pojawia się jeden facet, który ma różową koszulę… Wszystkie kobiety Cię zauważą!! Czy to nie fajne uczucie, jak dziewczyny zwracają na Ciebie uwagę?!?

Co więcej, na imprezie możesz wtedy podejść do każdej z dziewczyn i zapytać czy ci do twarzy (a każda powie, ze wyglądasz bardzo fajnie, zapewniam!). To prosty otwieracz, który ułatwia poznanie dowolnej kobiety!

Inne zastosowanie Sztuczki Różowej Pantery, to 2-gie spotkanie z dziewczyną. Ja zawsze gdy poznam kogoś nowego, staram się dowiedzieć jaki jest jej ulubiony kolor. Potem na 2-gie i 3-cie spotkanie staram się ubrać w tym właśnie kolorze. Teraz np. chodzę z dziewczyną, która uwielbia fioletowy. Kupiłem sobie już kilka fioletowych koszul i zdobyłem smycz do kluczy w tym kolorze (ważne są też dodatki).

Kiedyś inna moja dziewczyna uwielbiała niebieski, więc ubierałem się na niebiesko…. Kobiety zwykle lubią różowy, ale może to też być 1 z ww. kolorów, lub tez np. połączenie turkusowego z brązowym. Dowiedz się jaki to kolor, staraj się ubierać lub mieć dodatki w tym kolorze. Dzięki temu ona zawsze wprowadza się w lepszy nastrój przy tobie.

Co bardzo ważne – dowiedz się, jaki odcień danego koloru jest jej ulubionym. Dla przykładu różowy ma co najmniej 3 najważniejsze kolory. Jasno-różowy lubią wszyscy, a ciemno-jaskrawy różowy (tzw. Lalka Barbi, nie pamiętam formalnej nazwy tego koloru) to obciach również nie tylko dla facetów ale i dla 90% kobiet! Łatwo o gafę, nie?

Sztuczka na Różową Panterę jest prosta jak drut, ale skuteczna!
Powodzenia Panowie. Alchemik

Od Uncle Uwo: Ze swojej strony chciałem jeszcze dodać, ze napisałem o dobieraniu kolorów artykuł, który naprawdę warto przeczytać, bo jest tam rozwinięty ten temat. Znajdziesz go tutaj: Jak dobrać kolory ubrań, które sprawią, że będziesz atrakcyjniejszy dla kobiet?


Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności