nieśmiała dziewczyna

Dobra, nieśmiałość i strach przed kobietami to problem prawie każdego z nas. Im mniej spotykasz się z kobietami i innymi ludźmi, tym większy ten strach będzie i tym bardziej nieśmiały Ty będziesz. To jest oczywiste. Jednak to, co nie jest oczywiste dla wielu facetów, to fakt, że nieśmiałość trzeba pokonywać i przezwyciężać, i to nie tylko dlatego, żeby “podrywać dziewczyny“, ale przede wszystkim, żeby Twoje życie nie polegało na byciu ciągle na uboczu i z dala od innych ludzi.

Dzisiaj pokażę Ci proste ćwiczenia, które pomogą Ci krok po kroczku, cegiełka do cegiełki budować pewność siebie i przełamywać własną nieśmiałość zarówno w kontaktach z kobietami, jak i w codziennym życiu . Dostajesz dokładne instrukcje co i jak robić, a same ćwiczenia są bardzo proste, więc nie masz żadnej wymówki, żeby tego nie robić.
 
Ćwiczenie pierwsze: “Kontakt wzrokowy”

Te ćwiczenie możesz wykonać w każdym miejscu. Idąc do szkoły, będąc w klubie albo jakimkolwiek innym publicznym miejscu. Polega ono na patrzeniu innym ludziom oczy. Jeśli jakakolwiek osoba nawiąże z Tobą kontakt wzrokowy, to utrzymaj go. Nie spuszczaj wzroku. Po prostu patrz aż do momentu przerwania przez drugą stronę kontaktu. Nie masz się gapić jak psychopata, ale nie spuszczaj wzroku pierwszy.

Nigdy też nie spuszczaj wzroku pierwszy, jeśli zauważysz, że jakaś dziewczyna patrzy się na Ciebie i wasze spojrzenia się spotkały. Choćby nie wiem, jak była piękna i olśniewająca, to nie spuszczaj wzroku. Patrz tak długo, aż ona spuści wzrok. Masz do tego „prawo” bo to ona pierwsza się spojrzała.

Jest to proste ćwiczenie, którego wykonanie dodaje ogromnej wewnętrznej siły. Będziesz zdziwiony, jak zaczniesz się zmieniać tylko dlatego, że utrzymujesz z innymi kontakt wzrokowy. Jednak pamiętaj. Masz się patrzeć nie gapić. Jeśli osoba, na którą patrzyłeś spuścił wzrok, Ty również to zrób. Nie gap się bez przerwy.

_____________________________
Jeśli chcesz być bardziej pewnym siebie i wyrobić w sobie wysokie poczucie własnej wartości (nie arogancję), to zajrzyj do mojej książki na strony 26-50, dogłębnie poruszam tam te temat:

“Potężna Pewność Siebie Alfa”

_____________________________

nieśmiałość

Ćwiczenie drugie “Zapytaj o drogę”
Kolejne ćwiczeni na przełamanie nieśmiałości jest trochę trudniejsze i może być bardziej stresujące, ale to dobrze. Będziesz musiał przełamać w sobie pewne zahamowania, pewne ograniczenia, których do tej pory nie ruszałeś. Może i nie będzie łatwo ale z czasem sam zobaczysz ze będzie warto.  
 
Na czym to dokładnie polega? To proste. Możesz je wykonać absolutnie z każdą osobą jaką tylko spotkasz.

Te ćwiczeni jest o tyle fajne, że nie każe Ci robić czegoś dziwnego (chodzenie z rękami do góry przez całe miasto) i nie sprawi, że dziewczyna może odebrać Cię w dziwny sposób. Jest to normalna standardowa sytuacja.
Podchodzisz i w zwyczajny normalny sposób mówisz.

Ty: Przepraszam czy wiesz gdzie (jakiekolwiek miejsce) jest
Ona: Tut i tu
Ty: Dziękuję. Bardzo mi pomogłaś. Wielu ludzi w tym mieście nie jest tak pomocnych tak jak Ty. Tym bardziej jestem zaskoczony. Nazywam się XXXX. (poczekaj aż się przedstawi).
Miło było Cię poznać. Cześć
i to wszystko
/Opcjonalnie/

Pamiętaj żeby się spokojnie uśmiechać i nie stresować za bardzo. Możesz nawet przećwiczyć przed lustrem cały dialog i oswoić się z całą kwestią. Jeśli trzeba to zapisz sobie te kilka słów na kartce.

Nie musisz od razu napalać się i próbować nie wiadomo jak gadać z ludźmi. Tutaj chodzi po prostu o trening, praktykę. Nawet najlepsi piłkarze codziennie trenują mimo że są najlepsi na świecie.  

Te ćwiczeni znacznie pomoże Ci w przełamywaniu nieśmiałości i nabieraniu pewności siebie
 
A więc do dzieła. Na początku wykonuj codziennie pierwsze ćwiczenie co najmniej 3 razy. Jeśli Ci nie wyjdzie to nie przejmuj się. Na początku zawsze jest ciężko. Skupiaj się na tym co udało Ci się zrobić a nie na tym, że czegoś się nie udało.

Na koniec jeszcze jeden koleszka, który pokazał, że każdy facet ma na tyle siły w sobie, żeby pokonać własną nieśmiałość

Mirek z Mam talent


Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności