szacunek do kobiet

Szacunken

Tak dobrze przeczytałeś. Napisałem w temacie wiadomości „Szacuken”.
Jeśli oglądałeś film Ali G in DA House to doskonale wiesz o czym mówię.
Dzisiaj chciałbym pogadać z Tobą o prawdopodobnie jednej z największych przyczyn, dlaczego kobiety odchodzą od facetów.

Chodzi o szacunek.

W poprzednim artykule, który znajdziesz tutaj. Opisałem z jakiego kobieta jest lub nie jest z facetem niezależnie czy on ją zdradza czy bardzo kocha.
Zasugerowałem w nim, że trzeba doceniać kobietę, słuchać co mówi i ogólnie szanować ją.

W tym momencie wiele osób w komentarzach mówiło, że jeśli słucha się dziewczyny to można zostać jej „przyjaciółką z susiakiem”.

Doskonale to rozumiem, co mają namyśli ludzie którzy tak piszą. Sam niejednokrotnie pisałem, że facet powinien być facetem a nie koleżanką swojej dziewczyny, która słucha jej żali problemów i chodzi z nią do fryzjera.

Jak więc zachowywać się, aby być prawdziwym facetem w związku?

Czego nie robić, aby nie stać się przyjaciółką z siusiakiem dla dziewczyny?

Jednoznacznie oczywiście nie da się powiedzieć, rób zawsze to albo nie rób tego. Każdy z nas jest inny i różne są kobiety. Ważne jest jednak, abyś pamiętał o tych radach:

Wysłuchaj jej problemu, pozwól się jej wygadać, ale po wygadaniu nie ciągnij tego. Zmień temat na coś weselszego, tak aby ona nie kojarzyła Cię tylko ze smutnymi przeżyciami, ale bardziej jako osobę przy której lepiej się czuje.

Dzięki temu nie będziesz taki jak jej koleżanki, z którymi razem płacze i żali się na swoje życie.

Miej swoje życie, ale i poświęcaj jej czas. To bardzo bardzo ważne i widziałem ten błąd popełniany setki razy. Wielu facetów, kiedy tworzy związek nie jest w stanie inaczej być z dziewczyną niż non-stop każdego dnia. Jest to błąd.

Dajcie sobie czas. Ten ogień i chęć bycia ze sobą nie powinien od razu zostać wypalony. Dawkujcie sobie spotkania. Dwa trzy razy w tygodniu to dobra norma. Dzięki temu będziecie mieli okazję za sobą tęsknić i bardziej chcieli być ze sobą.

Dzięki temu ona zobaczy, że chociaż jest dla Ciebie ważna itd. to masz też swoje życie, które też dla Ciebie jest ważne i nie jesteś na każde jej skinienie.

A teraz najważniejsze!

Szanuj ją. Znam wielu facetów, którzy najpierw źle traktowali dziewczynę (mimo, że prawdziwie i szczerze ją kochali). Potrafili na nią krzyczeć, niejednokrotnie wyzywać (niekoniecznie przekleństwami, ale swoje potrafili powiedzieć). Potrafili lekceważyć jej zdanie i traktować ją jak idiotkę przy innych.

Potem taki facet zastanawia się jak to możliwe, że dziewczyna go zostawiła. Widzisz kobieta potrzebuje być szanowana. Jeśli nie będzie szanowana, to nie będzie się czuła doceniona za to wszystko, co dla Ciebie robi. A jeśli czytałeś moje poprzednie raporty, to wiesz, że kiedy kobieta czuje się niedoceniona, to
Według mnie tutaj dobrym założeniem jest przyjąć, że dziewczynę powinno się przynajmniej tak bardzo szanować, odzywać się do niej, tak samo jak szanuje się swojego najlepszego przyjaciela.

Założę się, że do swojego kumpla, którego szanujesz, nie odezwałbyś się w lekceważący albo prześmiewczy sposób. Nie wyśmiałbyś go też gdyby przyszedł ze swoimi problemami do Ciebie. Widzisz, tak samo powinno być z Twoją dziewczyną.

Zastanów się teraz. Czy tak jak traktowałeś albo traktujesz swoją dziewczynę, traktowałbyś też swojego kumpla?

Zostawiam Cię z tym przemyśleniem.

Więcej dowiesz się tutaj: “Poradnik Jak Odzyskać Dziewczynę?”Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności