rozstanie

Jeśli zdradziłeś dziewczynę i się o tym dowiedziała, to doskonale wiesz dlaczego na Cię zostawiła. Przyczyna (zdrada) = skutek (rozstanie)

Ale co z sytuacjami, gdy dziewczyna zostawia Cię z dnia na dzień, a ty za cholerę nie wiesz dlaczego tak się stało? Co z sytuacjami, kiedy rozstanie jest nagłe i niespodziewane albo gdy dziewczyna po prostu zaczyna się oddalać od Ciebie i nie wiesz czemu się tak dzieje, aż w końcu nie chce być już razem?

W tym artykule odpowiem na Twoje pytanie, dlaczego dziewczyna może Cię zostawić. Jest to o tyle ważne, że nie da się odzyskać dziewczyny dopóki nie będziesz wiedział co właściwie poszło nie tak. Jest to też ważne dla każdego kto ma albo chce mieć dziewczynę, żeby jej kiedyś nie stracił.

Zaczynamy.

Faceci uważają niektóre kobiety za takie, które wymagają dużo zaangażowania. Dlaczego?

Dlatego, że są zdesperowane i wciąż chcą jego uwagi. Taka dziewczyna chce się ciągle spotykać, wysyła 10 sms dziennie, chce nieustannie z Tobą spędzać czas itp.

I tutaj pojawia się już pierwsza różnica w myśleniu mężczyzny i kobiety. Tak naprawdę kobiecie nie chodzi o to, żebyś cały czas z nią był albo myślał o niej. Chodzi o docenienie tego, co ona robi dla Ciebie. Niezależnie co by to było: wysyła sms, dzwoni, zrobi Ci kanapki.

Dlatego też kobiety tak bardzo chcą gadać i być z facetem, który zwraca uwagę na to, czego one chcą. Przeczytaj najlepiej jeszcze raz to zdanie.

Pomyśl nad tym. Spójrz na tych wszystkich facetów, którzy przyjaźnią się z kobietami. Przecież oni słuchają jak one gadają o ciuchach itp. dlaczego tak jest? Dlatego, że one chcą być wysłuchane. Chcą aby ktoś docenił to o czym mówią?

Wszelkiego rodzaju uwodziciele albo też i zwykli faceci, którzy lubią dobierać się do cudzych dziewczyn/żon używają tej techniki. Udają jej przyjaciela, rozmawiają, wypełniają czas zabierając w różne miejsca. Słuchają tego, co ona ma do powiedzenia. Inaczej mówiąc dają jej uwagę i poświęcając jej czas. Wtedy ona czuje się doceniona, a przecież o to jej chodzi.

Potem rozmowa schodzi na inne tory. Zaczyna się opowiadanie, jaki to niewdzięczny jest facet i jak to nie widzi tego, jaka ona jest wspaniała. W rezultacie nasz „pocieszacz i przyjaciel” dzięki daniu jej tego, czego tak bardzo potrzebuje i w głębi duszy pragnie – zdobywa jej serce.

Rzućmy okiem na kilka typowych powodów, dlaczego związki się kończą. Nie wyczerpiemy tutaj oczywiście wszystkich przypadków, ale przedstawię Ci kilka podstawowych ‘zasad” i przyczyn.

ZDRADA

Zdradzona kobieta czuje się bardzo, ale to bardzo niedoceniona

Kobieta z jest dużo bardziej skłonna do kontynuowania związku nawet po zdradzie, jeśli tylko czuje, że facet wciąż ją chce i potrzebuje. Są tysiące kobiet na świecie, które zostają w związkach mimo, że facet ma romans z inną, bo czują (albo naiwnie w to wierzą), że w głębi duszy on jej potrzebuje i chce z nią być.

Oczywiście nie mówię, że romans jest dobrym pomysłem i nie będzie kobiecie przeszkadzał. Chcę ci pokazać jak ważne jest dla kobiety to, żeby czuła się doceniona. Wtedy nawet szczerość, prawdziwość i zaufanie nie są takie ważne.

Zapytaj się specjalistów od związków albo „terapeutów”:

“Jaki według mężczyzn jest powód, dlaczego opuszczają swoje kobiety?”

Większość powie, że są w stanie jej uszczęśliwić.

Dlaczego jest tyle rozwodów ostatnimi czasy? Faceci czują się już znudzeni tym, że nie dają rady w ten czy inny sposób zaspokoić oczekiwań kobiety. Kobiety z kolei czują się niedocenione i wykorzystywane w związku.

ZŁE TRAKTOWANIE

A teraz< inna sytuacja. Wiele kobiet rozstaje się z facetem mówiąc, ze chemia się między nimi skończyła itp. Dlaczego tak się dzieje? Wielu facetów z czasem zaczyna źle traktować dziewczynę. Olewają jej problemy (nawet te największe). Tak jak kiedyś starali się o nią tak teraz nie zależy im mimo że wciąż ją kochają. Po prostu nie chce im się już starać i pojawiają się "ważniejsze dla niego sprawy (komputer, kumple, fura)". Kobieta oczywiście w takim momencie czuje się niedoceniona i z całą pewnością czuje się nie wyjątkowa dla niego. Widzisz już tutaj pewną dziwną zależność?

Oczywiście są też inne problemy, takie jak zaufanie, które mogą wpłynąć na związek. Kobieta może powiedzieć, że już nie ufa Ci i może to być prawda (mimo że nie jest to prawdziwy głębszy powód, dlaczego nie chce z Toba być).

Weźmy tutaj pod uwagę pewną sytuację.

Przykładowo Heniek zdradza swoja żonę Ankę. Ona się o tym dowiaduje i czuje się bardzo, ale to bardzo zraniona. Mówi mu, że nie może mu więcej ufać i że to koniec. Ale co tak naprawdę się dzieje.

Prawda jest taka, że Anka nieświadomie mówi, że czuje, że tak naprawdę nigdy nie była doceniana i wyjątkowa dla Heńka. Czuje się zdradzona nie z powodu samej zdrady, ale raczej z powodu tego, że facet oszukał i udawał uczucie do niej.

Ona czuje, że nigdy nie będzie mogła tak naprawdę czuć się przez niego kochana i wyjątkowa, bo już raz ją zdradził a ona nie jest w stanie sprawdzić czy nie zdarzy się to znowu.

Jaki więc cel i sens ma związek? Jak sens dla niej ma bycie razem skoro to, czego najbardziej na świecie pragnie i najbardziej jej zależy nie jest spełnione?

Oczywiście to jest pewne głębokie myślenie i uczucie, które siedzi w kobiecie, które może być zamaskowane tak bardzo, że nawet sobie z tego nie zdaje sprawy.

Tak to już jest z naszym ludzkim myśleniem, że często to, co nam na pierwszą myśl przyjdzie nie jest tym, co naprawdę mamy w głowie.

Podsumowując:

Kobiety najbardziej pragną od swojego faceta czuć się doceniane i wyjątkowe. Jeśli tego nie czują, bo np. chamsko się do niej odzywasz, zdradzasz ją, nie poświęcasz jej czasu, to odejdzie od Ciebie.

Pomyśl teraz nad swoim obecnym/byłym związkiem. Czy doceniałeś ją? Jeśli tak, to czy to było robione w twój sposób czy może tak jak on by tego pragnęła?

Wiem, że ten tekst nie jest łatwy do zrozumienia, ale uwierz mi. Jeśli chcesz odzyskać dziewczynę musisz koniecznie to zrozumieć. Najlepiej jeszcze raz przeczytaj cały artykuł, żeby lepiej zrozumieć.

Więcej dowiesz się tutaj: “Poradnik Jak Odzyskać Dziewczynę?”Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności