zazdrosnica

Cześc Uncle
Mam problem, nie wiem co zrobić. Poznałem fajną dziewczynę i jesteśmy już ze sobą Jakiś czas ale czuje jakby coś miedzy nami zaczęło się psuć. Ona jest bardzo piękna i inteligentna, naprawdę świetnie się ze sobą dogadujemy. Powiem Ci, że jestem nawet trochę zdziwiony, że dałem rade ją poderwać i ona chce się ze mną zadawać. Tak jak mówiłem ostatnio jednak zaczyna się psuć między nami, bo cały czas się kłócimy. Zdarzają się sytuacje, ze ona nie odpisuje mi od razu na SMS albo kiedy dzwonie do niej nie odbiera telefonu.

Czasami w przypływie złości (jak się kłócimy) zdarza mi się, że zaczynam jej wypominać i oskarżać ją rożne rzeczy itp. Chodzi oto, ze nie lubię jak rozmawia z innymi facetami, a wiem ze to się zdarza szczególnie w pracy. Ostatnio nawet widziałem ją, jak wracała z jednym facetem (kolega z pracy) do domu. Oni mnie nie widzieli, bo jechałem samochodem, ale ja widziałem jak rozmawiali i szli razem. Jak sądzisz czy ona mnie zdradza? Co zrobić, żeby odkręcić to wszytko i sprawić, żeby było tak, jak kiedyś?
pozdrawiam i dzięki za dotychczasowe rady
FeniX


Zanim odpowiem Ci na Twoje pytanie może najpierw rzućmy okiem na Ciebie i na Twoje zachowanie, zamiast patrzeć, co ona robi nie tak. Przede wszystkim to, co na pierwszy rzut oka widać w Twoim zachowaniu, to wielki strach o to, że stracisz dziewczynę i że ona Cię zdradza.

Widać że się tego boisz i się Ci nie dziwie, bo zdrada to nie jest coś przyjemnego. Problem jednak jest, gdy zazdrość i strach przed zdradą, zaczyna Cię zaślepiać i mieszać Ci w bani.

Zresztą pomyśl przez chwile, skąd się bierze w Tobie zazdrość. Czy może bierze się z tego, że wciąż uważasz, że na nią nie zasługujesz i mimo np. jej zapewnień, wciąż uważasz się za gorszego od innych. Może bierze się z tego, że do końca nie możesz przyznać przed sobą, że jesteś na tyle dobry, że podobasz się takiej dziewczynie i nie ma w tym nic złego ani żadnego podstępu?

Zazdrość (w związkach) bierze się z sytuacji, kiedy boisz się, że Twoja druga połówka Cie zostawi i pójdzie z kimś innym „niby lepszym” do Ciebie. Zazdrość jest ściśle związana ze strachem przed odrzuceniem i stratą oraz z sytuacją gdzie okażesz się gorszy.

Widzisz problem z uczuciem zazdrość jest taki, że w nadmiarze (a przeważnie jest jej w związkach za dużo) prowadzi nie tylko do skrajnych sytuacji, gdzie pojawiają się oskarżenia itp. chore jazdy, Ale też do obniżenia wartości osoby, która jest ciągle zazdrosna. Już tłumacze, o co mi chodzi.

zazdrosnik

Powiedzmy sobie szczerze, dlaczego facet jest zazdrosny o kobietę?
_____________________________

Jeśli chcesz poznać cechy charakteru które są atrakcyjne dla kobiety to opisałem ich 15 w mojej książce

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

Dlatego że boi się że mu ją ktoś odbije i ją straci. Skąd się bierze ten strach? Czy płynie on z tego, że facet uważa się za możliwie najlepszą partię dla niej i ma pewność siebie i poczucie własnej wartości? Czy może bierze się z tego, że facet ma niskie poczucie wartości i innych facetów uważa za zagrożenie, bo myśli, że są oni lepsi od niego.

To co chce Ci tutaj przekazać, to sposób myślenia osoby chorobliwie zazdrosnej i jednocześnie myślenie łajzy, takiego Beta faceta (kogoś niższego i słabszego od innych). Facet, który jest ciągle zazdrosny o wszystko, pokazuje tym, że ma niską samoocenę i brakuje mu poczucie pewności siebie. W końcu, gdyby wychodził z założenia że jest wartościowy i nie jest problemem dla niego zdobyć inne kobiety, to czy bałby się zdrady i szalał z zazdrości?

Co swoim zachowaniem i zazdrością pokazuje facet? Oczywiście, że tylko i wyłącznie brak wiary we własne siły i swój strach przed innymi facetami, że okażą się od niego lepsi. Dlatego właśnie musi „ukrywać swoją kobietę i chronić ja przed innymi”. Żeby inni faceci mu jej nie odbili. Tak właśnie wygląda podświadome myślenie wielu zazdrosnych ludzi. Boją się, ponieważ sami nisko siebie oceniają.

Teraz pytanie
. Co mądra inteligentna dziewczyna na poziomie, myśli o Tobie skoro robisz jej sceny zazdrości, kiedy ona tylko idzie z jakimś facetem, a Ty już uważasz, że pewnie Cię zdradza? Co myśli sobie kobieta o facecie, który ze złością reaguje na każdy telefon czy SMS od innych.

Powiem Ci, co może sobie myśleć i powiem Ci, co ja myślę o takich facetach.

Ona może sobie pomyśleć: „Co jest z tym facetem, przecież tak dobrze się rozumiemy i kochamy. Dlaczego on musi się tak zachowywać. Przecież go kocham i tylko on mi się podoba – nie chce nikogo innego. Po co te sceny zazdrości. Fajnie, że pokazuje, że mi że mu na mnie zależy, ale przecież ja też mam coś do gadania i żaden facet na świcie nie pociąga mnie bardziej niż on. On nie musi robić tych wszystkich scen, bo tylko jego chce, a nie kogoś innego”.

Ja sobie myślę: „Kolejny facet z za małymi jajami i fujarą, który boi się że każdy jest lepszy od niego”.

Tak naprawdę będąc ciągle zazdrosny, pokazujesz swój niższy status. Pokazujesz tym, że masz niskie poczucie własnej wartości. Sam sobie odpowiedz na pytanie, czy niskie poczucie własnej wartości u mężczyzny i szukanie zdrady i zazdrość jest interesującą dla kobiety? Sam sobie odpowiedz na pytanie czy kobietę interesuje facet, który jest łajzą i wszędzie widzi zagrożenie, czy raczej pewny siebie mężczyzną, który zna swoją wartość i który nie .

Nie wiem, jakie miałeś dotąd doświadczenia z dziewczynami. Może Cie któraś zdradziła albo w jakiś sposób oszukała, jednak wiem, że jeśli masz właściwe nastawienie w stylu:

Jestem wartościowym facetem, a jeśli ona szuka innego, to jej i tylko i wyłącznie jej strata.

Ale UWAGA te nastawienie nie ma płynąć z arogancji poczucia wyższości nad innymi i przekonania, jakim się jest „super-zajebistym”. Nastawienie, o którym mówię płynie z wewnętrznej pewności siebie (nie arogancji). Płynie z tego, że wiesz że nie jesteś byle kim, wiesz że byle kto nie odbierze Ci dziewczyny i że jakby co, to bez problemu zdobędziesz sobie inną.

Te nastawienie mówi kobiecie.

„Słuchaj, jestem mężczyzną a nie łajzą. Nie boję się „konkurencji” bo w tej dziedzinie nie mam konkurencji. To ja jestem dla Ciebie najlepszym wyborem”.

zazdrosc

Widzisz, tutaj nie chodzi o to, że jak inny facet próbuje odbić Ci dziewczynę, to masz to olać. Nie daj se w kasze dmuchać i kiedy przyjdzie co do czego, postaw sprawę jasno. Pokaż, gdzie jest granica i nie że nie ma mowy o jej przekroczeniu.

Co konkretnie robić?

Ok. ale co teraz i jak sobie radzić z tym niskim poczuciem własnej wartości. Przede wszystkim wzmocnij pewność siebie. Dbaj o siebie o swój wygląd zarówno fizyczny, jak i ciuchy itp. Nie zapuść się i nie przestawaj się rozwijać tylko dlatego, że masz już kogoś na stałe i nie musisz się starać.

Podrywaj dziewczynę. Nigdy nie pozwól na sytuację, gdzie twój zawiązek wygasa i przestajesz ją podrywać. Pamiętaj, że podryw, to nieustanny proces i każda kobieta chce być cały czas podrywana (szczególnie ta w związku). Jeśli masz dziewczynę na stałe, to ciągle ją podrywaj. Używaj humoru, wychodźcie gdzieś, róbcie coś nowego, bądź nieprzewidywalny. Nie oddawaj jej inicjatywny i nie pozwól, aby ona Tobą rządziła i nad wszystkim panowała.

Druga ważna rzecz. Nie myśl o zdradzie i przestań ciągle wyświetlać w swojej głowie filmy, gdzie to niby jesteś oszukiwany i ciągle pokrzywdzony. Nie rozmyślaj o tym, co dziewczyna robi i czy przypadkiem Cię nie zdradza. Musisz porzucić takie myślenie, bo ono tylko nakręca wewnętrzna złość w Tobie.


Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności