jak odzyskac dziewczyne

Maile w stylu:

Cześc Uncle. Stało się coś strasznego. Po XX latach/XX miesiącach nasz związek rozpadł się. Ona powiedziała, że nie może już więcej ze mną być i potrzebuje czasu, żeby to wszystko przemyśleć.

Przez tyle czasu wszystko między nami było w porządku. Ale od jakiegoś czasu ona dziwnie zaczęła się zachowywać. Była coraz dalej i dalej ode mnie.

Nie mam pojęcia co zrobić. Jestem załamany. Proszę pomóż mi i powiedz jak ją odzyskać? Co zrobić, żeby znowu do mnie wróciła. Moje prośby i błaganie nic nie dają a ona nie chce mnie w ogóle widzieć.

Tego typu maile dostaję praktycznie codziennie. Codziennie pary rozstają się z takiego czy innego powodu. Zdrady, niedopasowanie charakteru, ciągłe kłótnie, wtrącanie się innych, niekontrolowana zazdrość przyczyn rozpadu związków można wymieniać bardzo dużo.

Nie wiem jak to jest w Twoim przypadku. Być może czytasz ten artykuł wałaśnie w momencie kiedy się rozstaliście. Być może masz już za sobą kilka rozstań i panicznie boisz się, że z kowlnym związkiem będzie to samo. A może jest zupełnie inaczej i jest wam ze sobą wspaniale, ale nie wiesz co będzie za miesiąc rok i chcesz się przygotować na każdą sytuację. A może nie boisz się rozstania uważam, że mimo wszystko powinieneś przeczytać ten artykuł.

Dobra koniec tego wstępu. Przechodzimy do konkretów jak odzyskać dziewczynę.
Jeśli właśnie się rzostaliście to pewnie taragają Tobą różne emocje.

– smutek
– gniew
-rozgorycznie
-rozczarwoanie

Zastanów się przez chwilę co czujesz. Mówię serio. Poświęć chociaż dwie munyty i zapytaj samego siebie co czujesz. Czujesz złośc, że ona Cię zostawiła? Czujesz się oszukany? Czujesz się nic nie warty skoro ona Cie nie chce?

A może jesteś wkurzony na samego siebie, że pozwoliłeś, żeby doszło do tego między wami? Może obwiniasz się o coś co zrobiłeś albo coś czego nie zrobiłeś?
Serio poświęć czas na to, żeby zrozumieć co czujesz.

Zrobione? Na pewno? Na pewno wiesz co czujesz?

Jeśli solidie przyłożyłeś się do mojej prośby i wiesz co się dzieje w twoim wnętrzu to mam dla Ciebie dwie wiadomości. Jedną złą i nawet bardzo złą. A drugą dobrą (trochę dobrą ale zawsze to coś).

Otóż te wszystkie uczucie które Cię teraz opanowały to bardzo silne emocje. W sytuacjach sercowych nie da się zachować żadnego dystansu i być logicznym albo racjonalnie myśleć. W takich momentach emocje po prostu opanowauja nas jak tysiące małych mrówek. Są na całym naszym ciele i nie ważne ile razybyśmy się otrzepywali zaraz następne wchodzą nam na głowę.

Gdzie jest bardzo zła wiadomośc w tym wszystkim?

Niestety tak właśnie będzie przez najbliższy czas. Przykro mi to mówić ale niczym prorok przepowiem Ci, że tydzień, dwa, po rostaniu będą najgorsze. Nie będzie w nich nic dobrego. Bardzo łatwo wtedy popaść w depresję, przygnębienie, smutek. Być może zaczniesz wtedy więcej pić, co tylko podleje Twoje smutki a nie pomoze Ci w niczym.

Być może stracisz apetyt albo aczniesz się obżerać, bo jedzenie będzie drogą ucieczki od bólu. Może zaczniesz izolować się od znajomych siedzieć sam w pokoju i płakać w poduszke. Reakcje mogą być różne. Może anwet będziesz myślał o odebraniu sobie zycia bo stracisz jakikowliek sens istnienia.

Niezależnie jaka będzi Twpja reakcja na pewno będzie Ci ciężko. Niestety ale musisz to przejść i przetrzymać. Rozpad związku to poważna sprawa szczególnie kiedy Ci zależało,a skoro to czytasz to na pewno Ci zależało.

Zobaczysz, że czas leczy rany.

Tak dobrze czytasz czas leczy rany. To, żę dzisiaj przeżywasz piekło to nie zanczy, ze tak samo będzie za tydzień dwa (szczególnie ejśli wdrożysz moje rady).
A teraz dorba wiadomość.

Po części wyjawiłem ją już wcześniej, mówiąc Ci, że z czasme będzie lepiej.
Drugą częscią dobrej wiadomości jest to, że ten cały czas smutku i bólu po rostaniu to czas, który tak nrapwdę pomoże Ci w tym jak odzyskać dziewczynę. Jeśli tylko dobrze wykorzystasz ten czas (zaraz napisze o co mi chodzi) to na pewno za miesiąc (gwarantuje Ci to) stwierdzisz, że miałem w 100% rację.

Co zrobić zaraz po rozstaniu?

Pierwszą myślą większości facetów zaraz po rozstaniu jest:
Muszę ją odzyskać! Muszę coś zrobić, żeby do mnie wróciła i żeby znowu było między nami jak dawniej!

Tak przeważnie myślą facece. Taka nasza natura. Pojawia się problem: w tym wypadku rozpad związku i strata ukochanej.

A my jako zadaniowcy od razu szukamy rozwiązaniu problemu.
Powiem CI co najlepiej zrobić zaraz po rozstaniu.

N – I –C

rzosatnie

Pozwól, że powtórzę jakbyś źle zrozumiał.

NIC nie rób po rozstaniu!!!

Brzmi idiotycznie? Tak

Brzmi nielogicznie? Tak

Bo w końcu jak odzyskać dziewczyne jeśli nie robi się nic!

To prawda. Nie da się jej odzyskać jeśli nic nie zrobisz w tym kierunku. Jednak zaraz po rozstaniu nie robienie niczego jest absolutnie najlepszą rzeczą która możesz zrobić.
Tak dobrze czytasz. Po rozstaniu Nie powinieneś absolutnie nic robić, żeby ja odzyskać!!!

Już tłumacze dlaczego:

Widzisz po rozstaniu jesteś pełen bardzo bardzo silnych emocji! Wręcz kipisz gniewem, rozgoryczeniem a może i poczuciem winy. Przypomnij sobie jak prosiłem Cię, żebyś poświęcił chwile na odpowiedzenie sobie co czujesz. Jeśli tylko zrobiłeś te ćwicznie to teraz na pewno przyznasz mi rację.

Skoro więc tyle emocjeie jest w Tobie. Oczywiste jest, że nie będziesz w stanie działać logicznie! NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚĆ!

W związku z tym nie powinieneś robić nic w tym kierunku, żeby próbować ja odzyskać. Po porostu psychicznie nie będziesz w stanie tego zrobić.

A to jeszcze nie koniec!

Może myślsiz sobie. CO on mi tutaj pieprzy. Będę czekać tydzień czy dwa, a ona pomyśli, że mi nie zależy albo znajdzie sobie kogoś innego. Mylisz się tutaj znowu! Jeśli ty teraz źle się czujesz po rozstaniu, to pomyśl jak ona się teraz czuje. Kobiety to bardzo emocjonalne istoty. Jeśli ty jesteś smutny to ona jest pogrążona w depresji.
W takim stanie ostatnią rzeczą, która przychodzi jej na myśl to, to że będziesz starał się ją odzyskać.

Dlatego nic nie rób. Ani ty ani ona nie jesteście gotowi nawet na najmniejszy kontakt. Wciąż te emocje są bardzo mocne w was i potrzeba czasu, żeby opadły.

Poczekaj przynajmniej 30 dni do następnego kontaktu. Niedługo napisze Ci co przez te 30 dni powinieneś zrobić i jak zaaniicjować kontakt. Gwarantuje Ci, że dzięki tym radom będziesz wiedzieć jak odzyskać dziewczynę.

Proszę Cię, przeczytaj uważnie ten artykuł może i jeszcze raz, bo jeśli zaczniesz działać pod wpływem emocji to być może zaprzepaścisz wszystkie swoje szanse nie stosują się do moich rad.

Więcej dowiesz się tutaj: “Poradnik Jak Odzyskać Dziewczynę?”Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności