Rzuć okiem na ten filmik:)

Prędzej czy później natkniesz się na dziewczynę, która w pewnym sensie będzie wobec Ciebie agresywna. Może nie będzie chciała Cię pobić (mam taka nadzieję), ale najprawdopodobniej będzie chamska i powie Ci coś co w tym stylu.

Spadaj frajerze

Nie chce mi się z Tobą gadać

Jak na taką sytuację zareagować? Co zrobić, kiedy dziewczyna obraża Cię albo specjalnie mówi coś, aby zrobić z Ciebie głupka?

Najpierw szybko wytłumaczę Ci, dlaczego czasami nawet porządne miłe dziewczyny potrafią powiedzieć Ci „Spadaj frajerze” czy coś w tym stylu.
Widzisz ładne dziewczyny są nieustannie podrywane. Ciągle ktoś do nich podchodzi zagaduje lub w jakiś inny sposób okazuje zainteresowanie. Z czasem dziewczyna ma po prostu tego dość i zaczyna być agresywna.

Oprócz tego zdarza się, że jesteś na tyle interesującym facetem, ze jakiejś koleżance dziewczyny, która podrywasz się to nie podoba. Nie podoba się jej sytuacja, gdzie traci kontrole nad wszystkim, więc postanawia ją odzyskać, atakując Ciebie (z braku lepszego pomysłu).

Dobra co więc możesz zrobić, kiedy zostaniesz „zaatakowany przez jakąś dziewczynę”. Jest na to wiele sposobów. Możesz zniżyć się do jej poziomu, możesz odwrócić się na pięcie i odejść, a możesz jej w sprytny sposób odpowiedzieć.

Tą technikę dobrze też wykorzystać kiedy rozmawiasz z bardzo ładną dziewczyną i ona nie zwraca na Ciebie zbytniej uwagi, bo bierze Cię za kolejnego frajera. Widziała już 100 takich jak ty, więc nie dba o to co mówisz.

Takie riposty najlepiej działają na naprawdę ładne dziewczyny, które absolutnie nie są przyzwyczajone do tego, żeby ktokolwiek im się nie podlizywał. Uważaj z mówieniem ripost dziewczynom, które są trochę mniej ładne. Czasami zdziałają ale czasami możesz ją obrazić.

Kiedy zacznie Cię testować odpowiedz jej coś w stylu:
Kiedy odpowiada na coś wypowiadając swoją opinię, możesz odpowiedzieć:

“Ok jesteś jedną z tych dziewczyn?”

Potem możesz powiedzieć:

“Teraz rozumiem z kim mam do czynienia”< Jeśli daje będzie fikać powiedz coś w stylu: „Ok więc nie jesteś jedną z tych osób, które chcą być kategoryzowane”

Inne odpowiedzi:

“Założę się jednak, że w środku jesteś dużo milsza. Po prostu nie pokazujesz tego.”

“Te paznokcie są prawdziwe? Nie. Ale i tak wyglądają bardzo dobrze”

“Wcześniej też miałaś tą sukienkę na sobie kiedy tu byłaś? Nie? A to pewnie była jakaś inna dziewczyna. Tak czy inaczje lepiej wygląda na Tobie”

“O w morde naplułaś na mnie”

“Ale ty dużo mrugasz”

“Śmiesznie nos Ci się rusza jak mówisz”

„Nie sądzę, że powinniśmy się poznawać za bardzo. Dlatego, że nie ejsteś miłą dziewczyną”

“Czy taki wredny character sprawia, że ludzie lubią Cię bardziej?”

Jak widzisz większość z tych ripost są odrobine drażniące dla niej ale jednocześnie niezbyt “agresywne” więc bezpiecznie będziesz mógł ich używać.

“Kiedy pierwszy raz Cię zobaczyłem to się zakochałem, a le potem zobaczyłem, że z Ciebie niezły świr”.

Lubiłem Cię bardziej kiedy byłaś cicho (uśmiech)
„Jak na taka ładną dziewczynę, dziwne, że masz problem psychiczne”
Kiedy zacznie o czymś gadać I angażować się zacznij patrzeć na nią jakbyś czegoś szukał (możesz nawet śledzić palcem po niej, jakbyś szukał czegoś na mapie). Kiedy zapyta się co robisz to powiedz, że szukasz guzika gdzie się ją wyłącza.
„Młoda panno nie myśl, że znajdziesz męża zachowując się tak dziecinnie”.

Ostre riposty

„Przynajmniej jesteś ładna”
„Ty jesteś taka wredna dla wszystkich czy po prostu ludzie są dużo fajniejsi niż Ty?”
„A więc jesteś piana czy tylko wypita?”

Pamiętaj riposta nie jest po to, żebyś ją obrażał. Nie o to tutaj chodzi. Pokazujesz jej przez ripostę, że nie dasz się manipulować i kontrolować i nie zależy Ci desperacko na jej uwadze i akceptacji. Jednocześnie takie riposty to zawoalowany flirt.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności