emocje

Autor: Nakamaru

Nie wiem czy wiesz ale nie powinno się zaczynać podrywu kiedy dziewczyna ma zły humor a już na pewno nie wtedy kiedy ma totalnego doła. Sam w to kiedyś wierzyłem ale od jakiegoś czasu wiem że kiedy dziewczyna ma zły nastrój to jest to najlepszy moment na podryw.

Wyobraź sobie taka sytuację: Widzisz smutną dziewczynę siedzącą gdzieś na ławce w parku. Podchodzisz kładziesz jej rękę na ramieniu i z czułym uśmiechem mówisz jej: „Uśmiechnij się”, ona się uśmiecha i spogląda ci w oczy a ty mówisz: „Życie jest okrutne, często niszczy to na czym nam zależało, rani nas lub nie pozwala nam na to czego pragniemy i odbiera nadzieję… Ale to dobrze, los robi to celowo po to byśmy potrafili docenić szczęście i prawdziwie być szczęśliwymi.„

W tym momencie zrobiłeś na niej tak dobre pierwsze wrażenie że nawet gdybyś od razu poszedł dalej to masz jak w banku że będzie o tobie myśleć przez następne kilka dni i pamiętać przynajmniej dobre kilka miesięcy. Ale spójrzmy jeszcze na to co ty zyskałeś. Zyskałeś to że w takim momencie poczujesz się jak bohater bo wywołałeś na jej twarzy uśmiech, poprawiłeś jej trochę humor i innymi słowy mocno dowartościowałeś samego siebie. Jak wiadomo poczucie własnej wartości to podstawa do pewności siebie no a pewność siebie w oczywisty sposób wpływa na powodzenie wśród dziewczyn.

No ale popatrzmy na to jak mógłby wyglądać dalej dialog między wami:
Ty: (po chwili) Jak masz na imię?

Ona: Aśka (przykład), a ty?

Ty: Nakamaru, park jest dobrym miejscem kiedy chce się wyrzucić trochę żalu z serca, prawda?

Ona: Lubię tu przychodzić tu jest taki spokój…

Ty: Wydajesz się być, hym … nietypowa, tak jakby inna niż te wszystkie, jednakowe puste dziewczyny, tak jakbyś miałą w sobie jednak coś wiecej niż tylko urodę. Dobra mniejsza, czeka na mnie kolega, dasz mi swój numer?

Ona: Piszesz? 111 111 111

Ty: Spodziewaj się telefonu ode mnie. Uśmiechnij się.

To jest przykład rozmowy którą można nawiązać z dziewczyną po opisanym wcześniej wstępie. Całość opiera się na tym że dziewczyny są bardzo emocjonalne co pozwala do nich zagadać i nawiązać fajną rozmowę (można jaznacznie wydłużyć – ja zrobiłem strzeszczenie) nawet kiedy mają doła. Wystarczy że na chwilę poprawisz jej humor i masz już otwartą drogę do jej emocji – możesz zrobić z nimi co chcesz. Jeśli powiesz następnie coś niemiłego i niszczącego wszelką nadzieję to sprawisz jej jeszcze większą przykrość a kiedy powiesz coś miłego to wyraźnie poprawisz jej humor.

Aby wywrzeć na dziewczynie jak największe wrażenie to najlepiej jest wykorzystać obydwie możliwości. Kiedy najpierw mówię że wszystko jest do bani i już ze swojej natury jest skazane na porażkę to jeszcze bardziej ją dobijam i pokazuje przede wszystkim że ją rozumiem. Następnie kiedy pokazuje jej pozytywną stronę tego co przedstawiłem chwile wcześniej, daję jej do zrozumienia iż mimo że wiem co czuje to wiem też że jest to konieczne i ma sens.

Pamiętaj żeby NIGDY nie próbować pocieszać dziewczyny mówiąc jedynie że będzie dobrze – ona i tak w to nie uwierzy. Lepiej powiedz jej że jest skrajnie tragicznie i pokaż wyjście z tej sytuacji lub przedstaw ją jako zapowiedź poprawy. Najlepiej wyjedź z jakimś uczuciowym i przypominającym wypowiedź w opowiadaniach romantycznych tekstem – ona od razu poczuje się wyjątkowo (tylko błagam cię nie przesadź).

Nigdy nie mów że będzie dobrze i nigdy nie rozmawiaj o jej uczuciach jeśli chcesz je zmienić. Musisz jej pokazać inne spojrzenie na to co ona widzi lub skierować jej uwagę na coś zupełnie innego.

Ten przykład pokazuje jak łatwo można kontrolować uczucia dziewczyn, jeśli się to dobrze wykorzysta to można uzyskać nadzwyczajne efekty. Pamiętaj że dziewczyny są od początku do końca uczuciowa więc jeśli będziesz potrafił sterować jej uczuciami to w sposób naturalny i niewymuszony bardzo mocno ją zdominujesz. Może to nieładnie brzmieć ale to tego właśnie potrzeba dziewczynom do szczęścia i właśnie to daje im największe poczucie bezpieczeństwa.

Jest tak ponieważ wiedzą wtedy że mają do czynienia z kimś kto jest naprawdę nieprzewidywalnym, może z nimi zrobić co mu się podoba a ona nie mogą się oprzeć, odbierają go jako kogoś kto zawsze wie co zrobić żeby było dobrze a ona powinna go słuchać nawet gdy mówi rzeczy absurdalne ponieważ na pewno się nie pomyli. Kogoś kto zawsze je uratuje nawet kiedy nie będzie to po ludzku możliwe.

Żeby była jasność – ta technika jest tylko częścią tworzenia takiego wizerunku siebie w oczach dziewczyny, żeby utworzyć go w całości trzeba wiele czasu starań i perfekcyjnego opanowania wielu technik podrywu i psychologi („nieświadomej kompetencji” w nich) a także najmniej kilku umiejętności spoza psychologi i podrywu.

Tak czy siak jest tego częścią a i bez innych technik jest ona bardzo skuteczna i po jakimś czasie tworzy niezwykle silną więź dziewczyny do ciebie.

Żeby dobrze kontrolować jej uczucia powinieneś po pierwsze mieć praktykę. Praktyki nie potrzeba dużo ale jest ona konieczna. Nie można tak jak w przypadku wielu technik po prostu raz przeczytać o nich i od razu mieć je wgrane, tu trzeba to kilka razy wypróbować żeby do końca zrozumieć. Kolejna potrzebna rzeczy to obserwacja, obserwuj dziewczyny w różnych miejscach, patrz jak się zachowują w różnych sytuacjach i jak reagują na różna zdarzenia. Potem możesz na podstawie zdobytej wiedzy utworzyć mnóstwo narzędzi do zmieniania uczuć. Od odpowiedniego spojrzenia, przez dotyk i słowa po drobny gest który wywoła w niej zamierzone przez ciebie uczucia.

Przykładami takich gestów mogą być: spojrzenie jej w oczy, pokazanie głową i oczami by za tobą poszła i pójście gdzieś (tajemniczość, zaciekawienie i dominacja); spojrzenie na jej ubranie z uśmiechem i skrzywienie się jak by się zobaczyło coś obleśnego na dosłownie sekundę i następnie dalej normalne zachowanie (dziewczyny tutaj zaczynają się naprawdę niepokoić o swój wygląd).

Dalszym ciekawym pomysłem jest przeplatanie jej uczuć i na zmianę wywoływanie zaniepokojenia, dumy, smutku, radości, wstydu, zaciekawienia i innych uczuć (byle nie znużenia) na zmianę pozytywnych i negatywnych. Powoduje to bardzo mocne zaciekawienie i zainteresowanie dziewczyny chłopakiem.

Jest to technika tylko dla zaawansowanych – jak się przesadzi z negatywnymi to dziewczyna uzna cię za skończonego: chama, gnojka, dupka, debila lub bezczelnego (wszystkie te przymiotniki słyszałem wiele razy jak próbowałem przeginać z negatywami), a jak przesadzisz z pozytywami to wyjdziesz na ciotę i łajzę która się podlizuje dziewczynie co jest chyba jeszcze gorsze niż cham i gnojek. Więc puki nie wiesz że potrafisz to w miarę dobrze rozegrać i że chcesz zaryzykować to nie zaczynaj. Ale jeśli zdecydujesz się na ryzyko to możesz zyskać BARDZO skuteczną technikę.

Pamiętaj że najlepiej zmieniać jej uczucia samemu podchodząc do tego całkiem na zimno, bez zaangażowania własnych uczuć.