wzrok abd boja

Kolejny gościnny wpis

Autor: Nakamaru

Zastanawiałeś się może kiedyś jak to jest że kiedy ładna dziewczyna w taki nietypowy sposób popatrzy na chłopaka, to może wymięknąć nawet początkujący podrywacz który zna już temat patrzenia w oczy a zwykły chłopak naprawdę rzadko zachowuje ”zimną krew”.

Udało mi się kiedyś wywołać w dziewczynie to co one wywołują w chłopakach. Zacząłem wtedy bawić się w doświadczenia na dziewczynach (tak wiem że to nie ładnie brzmi). Po wielu próbach i wielokrotnym zbłaźnieniu się wypracowałem że chłopak też może zrobić to samo co dziewczyna i że jest to dość przydatne. A więc do rzeczy:

Dziewczyny czasem patrzą się na chłopaków tak jak by „miały na nich ochotę” lub po prostu jak by ledwo co przeżyły orgazm, w taki uwodzicielski sposób. Jest to ten moment w którym chłopaki często czują się niezręcznie i nie wiedzą jaki mają wykonać ruch (no i to ciepło w klatce piersiowej).

To co mi się udało polegało na tym że popatrzyłem na dziewczynę tak jak bym chciał powiedzieć do siedzącego obok kumpla „kurde ale laska, ale ma zajebistą…” i tak dalej ale równocześnie bez zaangażowania w to (jak bym ją olewał jako osobę do dłuższej znajomości). Widziałeś może kiedyś jak patrzą się na dziewczyny uwodziciele/bad-boye w filmach, patrzą na dziewczynę tak jak by otwarcie rozbierali ją wzrokiem.

Reakcje dziewczyn jakie zaobserwowałem:

– peszenie się, uśmiech i spuszczanie głowy (nieśmiałe)

– popisywanie się, wypinanie, zwracanie uwagi chłopaka na swoje walory itp. (pewne siebie dziewczyny z sex-apelem)

– UDAWANIE że ma się to gdzieś i nie zwraca się na to uwagi (każda dziewczyna to zauważy jeśli tylko jest dziewczyną. Dla dziewczyn to ma duże znaczenie czy faceci się na nią patrzą i na pewno tego nie przeoczą – jest to dla nich jak komplement)

Typowe pytania na które możesz się natknąć (i moje odpowiedzi w nawiasach) [w kwadratowych odpowiedzi ryzykowne ale dające szansę na szybkie nawiązanie zabawnej rozmowy, dla bardziej doświadczonych osób z dużą pewnością siebie]:

– pytania „coo…?”, lub podobne wyrażające zakłopotanie i chęć dowiedzenia się „co się dzieje” (mówię: „masz interesującą fryzurę/bluzkę/makijaż/oczy/itp.” następnie na chwilę się krzywię i z powrotem cwaniacko uśmiecham. Dziewczyny wtedy są jeszcze bardziej zdezorientowane i z reguły zaczynają się dopytywać o swój wygląd) [prześwituje ci bielizna, twój dekolt mnie rozprasza, itp.]

– pytania w stylu: „na co się gapisz” (tak jak w pierwszym)
[na twój biust, szyje, na twoje walory itp.]

– hasła w stylu: „nie patrz się na mnie”, „czemu się na mnie patrzysz” („Gdybym patrzył się na przystojnych kolegów to oznaczało by że jestem homo ale nie jestem więc patrzę na ciebie”, „Jak pokarzesz mi jakąś ładniejszą dziewczynę to popatrzę się na nią”)

[„Uważasz się za niegodną mojego wzroku?”, „Patrzę się od tak w powietrze, chyba nie myślałeś że na ciebie.”, „Masz rację powinienem się patrzyć na jedna z tamtych dziewczyn, są ładniejsze” (tu pokaż na takie niezbyt ładne dziewczyny ale też nie całkiem brzydkie)]

Przejdźmy do sposobu działania tej techniki wzrokowej (zaleciało mangą „Naruto”):
Kiedy patrzysz się na dziewczynę w ten sposób z tego co się dopytałem i zaobserwowałem dziewczyna ma to uczucie bycia ważną i pociągającą a u nieśmiałych też niepokój o swój wygląd (czy jej ptak na bluzkę nie narobił albo makijaż się nie rozmazał) i o to „co on sobie o mnie myśli”.

Często to spojrzenie bardzo zaciekawia. Dziewczyna zanim powiesz do niej pierwsze słowo myśli o tobie i jest utrzymywana w niepewności o to co się zaraz wydarzy. Jest to bardzo podniecające dla dziewczyn uczucie. Działa to podobnie jak postawa ciała samca alfa ale jest ukierunkowanie na konkretną dziewczynę.

zły wzrok
Opis:

Przed wykonaniem tej techniki musisz mieć już przynajmniej trochę pewności siebie i musisz umieć utrzymać wzrok na dziewczynie. Warto też żebyś miał postawę ciała samca alfa – to nie jest konieczne ale zupełnie inaczej to wyjdzie bez i z tą postawą, bez postawy masz znacznie większą szansę że coś się rypnie.

No a teraz do rzeczy: popatrz się na dziewczynę jak byś chciał popatrzyć na coś za nią, takim przeszywającym wzrokiem, jak byś ją chciał prześwietlić, równocześnie cwaniacko się uśmiechając (lekceważąca mina i uśmiech jakby połową ust – jeden kącik ust idzie do góry, pamiętaj że to nie ma być dziwna mina tylko uśmiech, potrenuj przed lustrem, ma wyglądać jak byś wpadł na bardzo chytry pomysł i lekceważył przeciwności, może kiedyś o tym napiszę dokładniej).

Ważne żebyś nie wyglądał na psychopatę (to też pomaga ale w czym innym, kiedy indziej i trzeba wiedzieć jak gadać) tylko bad-boya który rozbiera wzrokiem atrakcyjną dziewczynę (piszę o rozbieraniu wzrokiem bo najlepiej to do tego porównać ale nie masz gapić się jej w cycki czy na jej figurę tylko na twarz, chyba że tańczy)

Kiedy zaczniesz z nią gadać to bardzo prawdopodobne
że będzie myślała że się nią w jakimś sensie interesujesz, ważne żebyś tego zbyt mocno jej nie pokazał. Powiedz jej że jest nietypowa/inna niż większość/oryginalna i powiedz potem że nie wiesz czy to źle czy dobrze. Na przykład (realne dialogi, nie dokładnie słowo w słowo ale mniej więcej tak to szło):

Ja: Wiesz co, wydajesz się być inna niż reszta tutejszych dziewczyn. Coś cie z pośród nich wyróżnia ale nie wiem czy jesteś skrajnie lepsza od innych dziewczyn czy wręcz przeciwnie, nie warto tobie poświęcać uwagi.

Ona: No pewnie że jestem lepsza

Ja: Wiec jednak jesteś lepsza,.. w takim razie opowiedz mi może o jakimś twoim szalonym pomyśle

Ona: Ej no nie pamiętam teraz

Ja: Jak jesteś taka wyjątkowa to na pewno coś sobie przypomnisz, z pewnościa było takich mnóstwo.

Ona: Raz ze znajomymi jak byliśmy w lesie to wszedłam na teren rezerwatu i zbierałam kwiaty, były bardzo ładne ale potem złapał nas leśniczy i musieliśmy płacić karę
Ja: Czyli że gadam z dziewczyną która ma problemy z prawem i dewastuje rezerwaty?

Ona: To nie tak..

Ja: A to szkoda, chciałem się umówić z tobą na import tych kwiatów do mojego ogródka ale chyba nic z tego

Ona: <śmiech>

Jakieś 2 miesiące po tej rozmowie zwierzyła mi się że nigdy nie gada z nowo poznanymi chłopakami tak jak ze mną. Zapytałem ją dlaczego zrobiła dla mnie wyjątek. Odpowiedziała że wydałem się jej wyjątkowo twardym, pewnym siebie i tajemniczym facetem. Zapytałem dlaczego tak pomyślała odpowiedziała że nie wie ale jak na mnie patrzyła to czuła moją wyższość nad nią i że jestem kimś kto wie czego chce i to osiąga. Po chwili dodała że wtedy czuła że chciałem ją, ona wiedziała że się nie potrafi oprzeć i to ją strasznie podniecało.

Nigdy wcześniej żadna dziewczyna czegoś takiego do mnie nie mówiła, wtedy właśnie zacząłem badać reakcje dziewczyn na różne spojrzenia i znaki niewerbalne, to jest mój pierwszy poradnik z tej tematyki.

Pamiętaj najważniejsze jest to żeby nie wyjść po tym na kogoś kto zapatrzył się bez powodu na dziewczynę i nie może oderwać od niej wzroku tylko na kogoś kto zauważył perłę ale nie wie czy to nie jest tylko podróba. Nie zrażaj się jak ci nie wyjdzie za pierwszym razem bo wiele dziewczyn udaje że nie widzą ale zobaczysz że ma to znaczenie w późniejszym kontakcie, jeśli potrafisz to dobrze zrobić.

Warto najpierw poćwiczyć przed lustremŚciągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności