Dzisiaj mam dla Ciebie gościnny wpis na blogu.
Zapraszam do czytania

Autor: Nakamaru

Dzisiaj pisze o tym, jak sprawić i co mówić, aby, dziewcyzna myślała, że jesteś jasnowidzem. Jest to bardzo ciekawa technika, która pozwoli ci zainteresować sobą dziewczynę i jest w Tobie coś, co musi poznać.

Jest kilka sposobów na to by być “jasnowidzem”:

– mówić rzeczy które są na tyle prawdopodobne że ciężko by się nie zdarzyły,

– dokładnie obserwować osobę której ma dotyczyć przepowiednia i opowiedzieć o jej niektórych cechach

– sprawdzić prognozy, sondaże lub inne przez kogoś sporządzone informacje o przyszłości

– pogrzebać w internecie za informacjami o kimś

Więc po kolei:

Ad.1 Sposób powszechnie stosowany przez horoskopy, wiele wróżek i innych “magicznych przepowiedni”. Wielka tajemnica tej sztuki polega na tym że jak powiem komukolwiek że jutro zdarzy się jakaś miła dla niego rzecz i on sobie to weźmie do serca to nawet jak by nic się nie stało to i tak coś miłego znajdzie na potwierdzenie przepowiedni i zacznie wierzyć ze się spełniła.

Przykłady takich przepowiedni to:

– ktoś ci bliski zrobi dla ciebie coś miłego

– spotka cię coś niemiłego

– coś bardzo zaprząta lub będzie w najbliższym czasie bardzo zaprzątać twoją uwagę ale nie potrwa to zbyt długo jeśli się tym za bardzo nie przejmiesz

– zainteresujesz się jakimś nowym chłopakiem (nie odpowiadaj na pytanie: “kim?”)

Jak poznasz jej sytuację życiową to możesz konstruować tego typu przepowiednie w bardziej dokładny sposób

Pamiętaj by na początku BARDZO przeważały prz6epowiednie pozytywne, człowiekowi dużo łatwiej jest słuchać że będzie dobrze niż że będzie źle.

Ad.2 Trochę podobnie do poprzedniego ale tym razem wszystko sprowadza się do obserwacji dziewczyny i mówieniu o możliwych i bardzo prawdopodobnych reakcjach na jej zachowanie czyli na przykład:

– Widzę że jesteś bardzo wygadaną osobą, mimo że nie dużo osób mówi ci o tym to wiele osób odbiera to jako urocze. No może poza dziewczynami które ci tego zazdroszczą.

– Widzę że jesteś bardzo śmiała, wiele osób przez to stawia cie w centrum swojego zainteresowania ale szkoda że nie nie tak często to zainteresowanie podtrzymujesz.

Ten sposób nie jest dobry zawsze i nie pokazuje “zdolności jasnowidzenia” w tak dosłowny sposób ale może pokazać ciebie jako osobę która nie patrzy tylko na cycki. I jeszcze przestroga, choć to jest dość fajny i uniwersalny sposób to można go używać TYLKO wtedy kiedy zauważy się jakąś naprawdę wyraźną cechę osobowości i zawsze to musi być pozytywne. Możesz dawać naprawdę mocne komplementy ale trochę je później zaneguj.

Ad.3 Jak na przykład przed randką zobaczy się na pogodzie że na przykład o 18:00 (w przybliżeniu) ma zacząć padać. To można zakończyć randkę nie długo przed 18:00 i powiedzieć dziewczynie żeby pospieszyła się do domu lub czymś okryła bo zmoknie. Kiedy zacznie pytać dlaczego to zmień temat i nie zdradzaj dlaczego tak myślisz.

Inny przykład to sprawdzenie programu telewizyjnego
, informacji o zachodzie/wschodzie księżyca/słońca, nocach spadających gwiazd, i innych prognozowanych lub zapowiadanych zdarzeniach.

Bardzo ważne w tym sposobie jest to żeby po “przepowiedni” nie zgodzić się na rozmowę o niej (zmieniać temat, zaprzeczać z uśmiechem temu że niby coś mówiłeś, mówić że nie możesz powiedzieć) aż do spełnienia przepowiedni a i nawet wtedy nie zaczynaj rozmowy o tym pierwszy i jak ona zacznie to nie rozmawiaj o tym zbyt długo – zwiększysz swoją tajemniczość.

Nawet jak dziewczyna nie odbierze tego jako przepowiedni to uzna że jesteś osoba która ma zawsze wszystko pod kontrolą i nie pozwala się zaskoczyć.

zdziwniee

Ad.4 Możesz bardzo zszokować dziewczynę jak na pierwszym spotkaniu znając wcześniej tylko jej podstawowe dane (imię, nazwisko, miejscowość w której mieszka, imię koleżanki lub inne tym podobne) będziesz w stanie wymienić z imienia członków jej najbliższej rodziny, ostatnie imprezy na jakich była, szkoły do jakich chodziła, jej koleżanki, hobby, poglądy, dokładny adres, info o znajomych, obecne problemy w szkole, domu czy z rówieśnikami choć o problemach nie polecam gadać a przynajmniej nie na początku (czasem można znaleźć nawet takie informacje jak obwód bioder, talii i biustu choć z reguły są inne niż w rzeczywistości).

To jest bardzo spektakularny sposób ale trzeba to dobrze rozegrać. Po znalezieniu jakichś informacji (później napiszę jak) podczas rozmowy wtrąć niby przypadkiem jakiś szczegół którego ci nie mówiła. Np:

Ja: A w okolicach ulicy Wąskiej są jacyś warci zainteresowania ludzie.
Ona: Skąd wiesz gdzie mieszkam?

Ja: Wiesz pytam bo lubię poznawać nowych ludzi a w mojej okolicy znam już chyba wszystkich a że ty wydajesz się być interesująca to pomyślałem sobie że może więcej tam ciekawych ludzi.

Ona: No niektórzy są ciekawi ale skąd wiesz gdzie mieszkam.

Ja: Widzisz, nie mówiłem ci jeszcze że jestem tajnym chińskim agentem powiązanym z CIA i ruskimi służbami bezpieczeństwa więc mam wejście do wszystkich baz danych na świecie.

Ona: Ta jasne, a tak na poważnie?

Ja: No dobra, tak na poważnie to jestem tancerką erotyczną największej polskiej mafii narkotykowej i to oni znajdują u mnie informacje.

Ona: <śmiech> Ej, noo…

Ja: Zastanawiałaś się może kiedyś dlaczego dla romantycznego nastroju zapala się świece?

I tak dalej.

Kiedy powiesz niby przypadkiem coś czego nie powinieneś wiedzieć (zwłaszcza jak zrobisz to kilka razy) to wzbudzisz w niej bardzo dużą ciekawość.

Jak szukać: Po pierwsze potrzebne ci imię i miło by było jak byś miał jej nazwisko i inne dane (wiek i miejscowość to jedne z ważniejszych). Następnie wklepujesz je na necie (Facebook, N/K itp.) i szukasz jej zdjęcia kiedy na jakimś portalu społecznościowym je znajdziesz to przeklepujesz do jakiegoś dokumentu tekstowego wszystko co o niej znajdziesz. Następnie szukaj przez Google lub linki na jej profilu, profili na innych serwisach (bardzo cenne są blogi dziewczyn).

No a później to tylko liczyć że pisała jak najwięcej na różnych stronach. PAMIĘTAJ nie zapisuj niczego jak nie masz pewności że to ta sama osoba bo wyjdziesz na durnia jak się pomylisz. O niektórych dziewczynach nic nie można znaleźć a o niektórych można znaleźć DOSŁOWNIE wszystko. Warto zawsze spróbować.

Podsumowując jest kilka (i na pewno więcej niż wymieniłem) sposobów na udawanie jasnowidza co bardzo zaciekawia dziewczyny i robi z ciebie kogoś wyjątkowego i tajemniczego ale nigdy nie wolno nazwać się dosłownie jasnowidzem bo zacznie cie sprawdzać lub zrobi sobie z ciebie wróżkę. Nawet jak poprosi cię o przepowiedzenie przyszłości a ty byś ją z jakichś powodów znał to nie mów tylko powiedz że czasem wiesz co się zdarzy ale nie możesz patrzyć na co ci się podoba, tylko na to co akurat zobaczysz.

Radziłbym najpierw poćwiczyć z koleżanką, siostrą, kuzynką lub inną dziewczyną o którą się nie starasz. To jest fajne ale nie warto strzelić w tym większej gafy.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności