kobietaDzisiaj mam dla Ciebie artykuł, który opisuje, co jest ważne dla dziewczyn w wyglądzie faceta i na co zwracają uwagę. Mało tego – zawarłem w nim jeszcze informacje co absolutnie „obrzydza” dziewczyny i czego musisz unikać w swoim wyglądzie.

Każdy wie, ale na pewno nie każdy o tym pamięta, że pierwsze wrażenie dla dziewczyny jest najważniejsze. Ona oceni cię w ciągu kilku sekund i masz tylko te parę chwil, żeby dobrze wypaść

Oto na co musisz zwrócić szczególna uwagę.

1. Zęby

Zaskoczony? No właśnie. Zęby rzucają się w oczy natychmiast.
Zapytaj się kiedyś dziewczyny, co sądzi o zębach u faceta a na pewno dosłownie skrzywi się na samą myśl o takim z obrzydliwymi zębami.
Wiem, że nie każdy ma zęby gwiazdy filmowej – nie oznacza jednak, że masz je zaniedbywać. Wystarczy dbać o nie i odpowiednio często chodzić do dentysty, żeby dobrze się prezentowały.

Oczywiście nie przesadzaj z tym dbaniem. Super białe zęby mogą wyglądać nienaturalnie.

2. Ręce

Nie wiem, jaki zawód wykonujesz. Być może często jesteś brudny i tak to już jest w twojej pracy. Bez różnicy. Dziewczyna nigdy nie powinna poznać po twoich rękach, że nimi pracujesz. Brudne niedomyte ręce to bardzo częsty widok u wielu mężczyzn.

Uwierz mi ja doskonale rozumiem, że nie tak łatwo czasami doczyścić ręce po robocie, ale jest to konieczność. Żadna dziewczyna nie chce być dotykana przez brudne łapy. Nie daj Boże jeszcze jak masz czarne od syfu paznokcie. To natychmiast Cię eliminuje.

Dlaczego kobiety tak bardzo zwracają uwagę na ręce?

Prosta sprawa

Jeśli Ty nie przywiązujesz uwagi do wyglądu i czystości swoich rąk, które są przecież widoczne dla wszystkich, to jaką uwagę będziesz jej poświęcał. Kobiety wyciągają proste ale zaskakująco trafne wnioski o facetach z takich szczegółów jak brudne ręce czy nieprzycięte paznokcie.


3. Ciuchy

Obejrzyj najpierw filmik.

Co chcę Ci przez to powiedzieć? Widzisz trzeba wiedzieć kiedy trafić ze stylem ubierania. To co jest dobre do ubrania do pracy nie musi być dobre na randkę itd.

Nie możesz wyglądać jak łachudra albo oberwaniec.
Znowu rozchodzi się o to co sobą prezentujesz. Dziewczyna będzie wyciągać wnioski po tym jak wyglądasz i jak się nosisz. Wiem, że może sobie myślisz: powinna zaakceptować mnie takim jakim jestem.

Jak się jej nie podoba to niech spada

Proszę bardzo Twój wybór, ale miej świadomość, że swoim ubiorem wysyłasz pewną wiadomość. Jeśli twoja wiadomość jest „mam wszystko w dupie” to ok ale jeśli chcesz pokazać:

Wiem jak zadbać o siebie i innych jestem zorientowany w każdym temacie – to inna sprawa

Uważaj też zęby nie przesadzić. Co jakiś czas widzę facetów tak odwalonych i zlalusiowanych, że chce mi się śmiać. Nie masz mieć obsesji na punkcie tego jak wyglądasz i codzienne prasować jeansy.

Jesteś facetem, jakiś artystyczny nieład to normalka. Nawet kobiety, które przecież bardzo troszczą się oswój wygląd nie zawsze mają wszystko idealne (po prostu my faceci tego nie zauważamy).

Czy powinieneś kupować drogie ciuchy czy nosić coś co lubisz?

I tak i nie? Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Być może jesteś fanem żółwi Ninja i nosisz taką koszulkę. Dlaczego by nie? Jeśli zapytasz na ten temat kilka dziewczyn to na pewno wiele powie, że powinieneś nosić to w czym się dobrze i swobodnie czujesz, a nie zmuszać się do noszenia „modnych” ciuchów, które Ci nie pasują.

Oczywiście tutaj też, trzeba zachować umiar. Nie masz chodzić na randkę w krótkich spodenkach i koszulce do kosza, bo tak lubisz. Chodzi o to, że dziewczyna nawet w kwestii ubrań wyczuje czy jesteś sobą, czy kogoś udajesz.

Możesz nawet zapytać się siebie samego: Czy to, co noszę odzwierciedla moją osobowość?

Inaczej mówiąc. Najlepszy styl ubierania się to taki styl, w którym dobrze się czujesz.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności