jak zagadać do dziewczyny
Kiedy zaczniesz spiętrzać przeciwności między czymś, co kobieta chce jej chęć i pragnienie tego, się zwiększa.

Ile razy zdarzyło Ci się, że dziewczyna nie byłą Tobą zainteresowana albo nie wiedziałeś jak zwiększyć jej zainteresowanie? Teraz pokażę Ci kilka bardzo prostych sztuczek, które Ci na to pozwolą.

Niektóre z nich wydają się oczywiste albo wręcz przeciwnie – całkiem bez sensu. Uwierz mi jednak są one bardzo skuteczne i doskonale nadają się do zastosowania niezależnie czy dopiero poznałeś dziewczynę czy znasz ją od dawna.

Pokaże Ci to na przykładzie.

Dawno temu rozmawiałem z pewną dziewczyną w klubie. Zaczęliśmy gadać o bzdetach, aż w pewnym momencie opowiedziałem jej historię jak poznałem kiedyś dziewczynę, która byłą zafascynowana magią. Mówiłem, że uczyła się jakichś tajemnych sztuczek itp. i że nauczyła mnie też czytać z ręki. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć jak zagadać do dziewczyny.

Oczywiście zapytałem się jej czy kiedyś ktoś jej czytał z ręki. Powiedziała, że nie, ale chciałaby. I tutaj pojawiła mi się myśl. Trzeba wykorzystać, to że chce żebym jej poczytał z ręki.

Natychmiast, więc zmieniłem temat, żeby nie dać jej tego czego chciała ale, żeby zwiększyć jej zainteresowanie. Wciąż rozmawialiśmy na „magiczne tematy”, aż w pewnym momencie ona upomniała się, żeby poczytał jej z reki (oczywiście cały czas krążyliśmy wokół tematów z tym związanych, żeby wciąż pamiętała, o tym czego chciała).
I wtedy się zaczęło. Wiedziałem, że tego chce, więc czas był, aby się z nią trochę podrażnić.

Ona zaczęła mówić: „Poczytaj mi z ręki. Proszę Cię. Jestem taka ciekawa”.

Najpierw powiedziałem jej, że moje magiczne moce nie działają, kiedy, ktoś mnie molestuje. Później wziąłem jej rękę jakbym już miał to zrobić, ale natychmiast ja puściłem pytając czy myła. Później powiedziałem jej (niby wyczytując z ręki), że ma brudny pokój. Podrażniłem ją jeszcze trochę.

W końcu walnęła mnie w rękę i powiedziała, że jestem złośliwy i chamski (oczywiście zrobiła to śmiejąc się i będąc łagodnie podirytowaną).

Ok o co w tym chodzi?

Widzisz dziewczyny przyzwyczajone są przeważnie do roli, w której to one decydują o całej interakcji między wami. Kobiety przyzwyczajone są do roli, w której ty jej nadskakujesz, a ona decyduje o wszystkim. Mało tego. Większość mężczyzn robi wszystko, aby przypodobać się dziewczynie, więc w momencie, gdy ona chce coś od niego on natychmiast jej to daje.

Duży błąd.

Jeśli zaczynasz ją drażnić i nie dajesz jej tego co chce, to automatycznie odwracasz role między wami. Wybijasz dziewczynę z rytmu i sprawiasz, że zamiast decydować, to ona się stara.

Jasne, że chciałem jej poczytać z ręki, bo to zabawne i ciekawe, ale dlaczego by tego jeszcze bardziej nie podkręci i sprawić, że dziewczyna będzie się starać, zamiast decydować. To dodatkowo jeszcze zwiększy jej zainteresowanie.


Jest jeszcze coś, co musisz wiedzieć na temat tego typu flirtu.

Pamiętam kiedyś jak przyszedł do mnie kumpel z paczką chipsów. To był jakiś dziwny smak w stylu czekolady czy truskawki. Ja nie lubię takich wynalazków, więc zignorowałem go, ale w pewnym momencie on zapytał się.

“Chcesz chipsa?”

Powiedziałem, że nie.

A on na to: „To dobrze, bo i tak bym Ci nie dał”.

Nagle ni z tego ni z owego, chciałem dostać coś, co było nie dla mnie. Samo powiedzenie, że nie mógłbym dostać chipsa sprawiło, że tego chciałem.
Morał jest taki, że możesz mieć coś, czym druga osoba jest niezainteresowana, ale jeśli tylko postawisz jej przeszkodę do zdobycia tego – ona zacznie tego pragnąć.
To o czym tutaj właśnie napisałem doskonale sprawdza się w sytuacji, która zdarza się wielu facetom.
odrzucenie
Chyba każdy facet spotkał się z sytuacją, w której dziewczyna w ogóle nie była nim zainteresowana. Technika, która Ci zaraz pokaże w prosty sposób sprawi, że ta której nie obchodziłeś przed sekundą za chwilę będzie Ci się narzucać.

Oto dlaczego.

Kobiety lubią myśleć o sobie, jako o atrakcyjnych i pożądanych przez mężczyzn. Jednak, aby ten wizerunek był w oczach kobiety prawdziwy, potrzebują jego potwierdzenia od mężczyzn. Właśnie dlatego kobiety ubierają się wyzywająco a potem „dziwią się”, że mężczyźni oglądają się za nimi albo patrzą w biust.

Dlatego też dziewczyny i kobiety, które są w związkach cieszą się (czy przyznają się do tego czy nie) jeśli jakiś facet flirtuje z nimi i próbuje je poderwać. Cieszy je nawet, jeśli robotnicy na budowie gwiżdżą albo oglądają się za nimi (uwierz mi słyszałem wiele razy to od dziewczyn).

W związku z tym wszystkim kobiety są podatne na pewne sztuczki, które zaraz Ci pokażę.
Byłem z kumplem w pewnym barze i rozmawialiśmy z jedną dziewczyną od dosłownie kilu minut, kiedy nagle zauważyłem, że za naszymi plecami stoją jej dwie koleżanki.
Wystarczyło ich jedno spojrzenie, jedno przewrócenie oczami i już wiedziałem co się święci.

Jedna z nich powiedziała bez ceregieli:

„Aśka po co gadasz z tymi frajerami?” Żadnego dzień dobry siema, co słychać od razu z grubej rury jakbyśmy byli jakimiś śmieciami.

Zamarłem. Z miejsca pomyślałem sobie chyba to, co akżdy facet. “Co za wredna suka!”
Później ta sama, co się odezwała podeszła do dziewczyny, z którą rozmawialiśmy i po prostu wzięła ja za rękę i powiedziała: „Dobra idziemy”

W tym momencie mój kumpel powiedział:

„Jesteś bardzo ładna. Bardzo mi się podoba twój styl ubierania i doskonale pasuje on do twojej kobiecej figury”

Ona odburknęła , marszcząc brwi: „ Znalazł się bajerant za dyche”.

Widziałem, że te odburknięcie i marszczenie brwi jedynie kamuflowało delikatny uśmieszek i przymrużenie oczu. Jej sztuczna poza w stylu: „jestem wredną suką” zaczęła znikać pod szczerym uśmiechem, który mówił: „Cieszę się, że ktoś uważa mnie za atrakcyjną kobietę” (pamiętasz jak mówiłem, że każda kobieta potrzebuje potwierdzenia swojej atrakcyjności?”

Później mój kumpel zrobił coś w co jeszcze bardziej nie mogłem uwierzyć.
Powiedział do niej coś takiego:

„Szkoda, że jesteś tlenioną blondynką. Takie nie są w moim typie. Ja wole dziewczyn bardziej naturalne”.

W tym momencie myślałem, że kumpel dostanie z płaskiej. Z ust dziewczyny znikną delikatny szczery uśmiech, a zastąpił go szczery i wyraźny grymas irytacji.
Blondynka powiedziała

“I tak byś nie miał szans frajerze za cienki w uszach jesteś dla mnie. Za ładna jestem dla Ciebie”.

Mój kumpel oparł się o blat baru i powiedział:
„Nie zrozum mnie źle. Na pewno dla innych jesteś bardzo atrakcyjna, ale dla mnie nie jesteś zniewalająco piękna”.

Ona na to: “No jasne. Skoro nie jestem dla Ciebie wystarczająco ładna to musisz być pedałem”

Kumpel na to (w sarkastyczny sposób): „Ok jeśli to pomoże Ci się czuć lepiej ze swoim wyglądem, to możesz myśleć, że jestem gejem”.

W tym momencie jej koleżanki wybuchły śmiechem.
Kumpel zaprosił je do stolika i razem spędziliśmy fajny wieczór.

Co się tak naprawdę stało?

Po przez tworzenie sztucznych barier dla dziewczyny, mimo że ona uważała nas za frajerów to mój kumpel podkręcił jej zainteresowanie.
W sprytny sposób po przez flirt i sprytne rozbroił ją kilka razy i sprawił, że chciała mu udowodnić, ze jest ładna, a on na nią nie zasługuje itp. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak zagadać do dziewczyny.

Widzisz te proste techniki pokazują jak możesz wykorzystać kobiece myślenie, aby zwiększyć zainteresowanie sobą.

Pamiętaj, nie zawsze to, co wydaje się logiczne i właściwe do zrobienia, działa na kobiety. Masz tutaj dwa doskonałe przykłady na to.