złe zachowanie na randce
Podobno aż 90% wpływu na to, co myślą o nas inni (a więc co kobiety myślą o Tobie) zależ od tego, jakie sygnały niewerbalne (niemówione) przekazujemy. Jeśli przekazujesz niewłaściwe komunikaty kobiecie, to od razu robisz na niej złe wrażenie i sam pozbawiasz się szans na zainteresowanie jej swoją osobą.

To trochę jakbyś nosił tabliczkę na szyi z wypisanymi cechami Twojej osobowości. Kobieta patrzy na nią i widzi: „Szukam akceptacji, nie jestem pewny siebie, jestem nudny”. Oczywiste jest, że takie cechy charakteru mężczyzny ją nie interesują i od razu masz minusa. Dlatego tak ważne jest, aby już na starcie nie popełnić tych bledów i nie zrazić do siebie kobiety.

Ja pomogę Ci w tym i jeśli zastosujesz się do moich rad, to nie tylko nie będziesz robił złego pierwszego wrażenia, ale zaczniesz z miejsca interesować kobietę.

Oto dziewięć sygnałów, którymi możesz robić negatywne wrażenie. Wyeliminuj je ze swojego zachowania, a z miejsca będziesz miał większe powodzenie u kobiet.

Spuszczanie wzroku
Spuszczenie wzroku, kiedy kobieta patrzy na Ciebie, to jeden z największych błędów, jakie możesz popełnić. Nigdy nie spuszczaj pierwszy wzroku szczególnie, jeśli to kobieta pierwsza się spojrzała. Jeśli spuścisz wzrok jest to oznaka, że masz mniej pewności siebie niż ona i niekomfortowo czujesz się w konfrontacji z innymi.

Gapienie się i nieodrywanie wzroku
Tutaj z kolei przeginasz w drugą stronę. Zbytnie wpatrywanie się w oczy kobiecie (gapienie się) to przesada. Owszem masz nawiązywać i nie bać się kontaktu wzrokowego, ale kiedy dziewczyna go przerwie Ty również powinieneś go przerwać. Dopiero, kiedy ona spojrzy się na Ciebie znowu to nawiąż kontakt wzrokowy i uśmiechnij się, żebyś nie wyglądał jak psychopata.

Wykonywanie szybkich nerwowych ruchów
Jeśli jesteś zdenerwowany, to przeważnie ruszasz się szybko i chaotycznie. Chodzisz szybko wykonujesz nerwowe gesty. To oznacza, że brak Ci luzu i pewności siebie w danej sytuacji. Kobiety natychmiast to zauważają i wyczuwają Twoje zdenerwowanie.

Krzyżowanie rąk lub nóg
Skrzyżowane ręce czy nogi to tzw. zamknięta postawa. Powinieneś mieć raczej postawę otwartą (ręce i nogi daleko do siebie) ponieważ mówi to, że czujesz się komfortowo tu gdzie jesteś i jesteś otwarty na innych ludzi.

Patrzenie w dół
Zawsze patrz wprost przed siebie. Nie zadzieraj głowy jak byś był jakimś baronem, ale patrz prosto. Dobrą regułą jest patrzenie na horyzont.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jakich błędów nie popełnić, aby dziewczyna, która Ci się podoba, nie traktowała Cie TYLKO jak przyjaciela, to opisałem to w swojej książce na stronach 25-39 w rozdziale: “Odkryj, co działa, a co nie działa na kobiety”

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

Sztywne chodzenie tylko nogami
Aby iść w prawidłowy sposób (tzn. zrelaksowana, pewna siebie postawa ciała) powinieneś ruszać nie tylko nogami, ale też całym ciałem, to jest rękoma i torsem. Nie masz się bujać jak małpa, ale też nie możesz być sztywny jak robot.
kultura

Wszelkiego rodzaju niekulturalne zachowania

Zapomnij o przeklinaniu, bekaniu czy innych tego typu “kwiatkach”. Kultura bezwzględnie musi być, inaczej kobieta pomyśli, że jesteś burakiem, który nie potrafi się zachować.

Nerwowe tiki lub gesty
Przygryzanie warg, oblizywanie ust, bawienie się palcami to oznaki zdenerwowania. Kontroluj się i zwracaj uwagę, co robisz. Jeśli zdarzy Ci się złapać na tym, po prostu przestań to robić. Nie rób z tego afery i wróć do prawidłowego zachowania.

Monotonny ton głosu
Ktoś, kto mówi jak robot natychmiast komunikuje sobą, że jest nudny.

Zbyt szybkie mówienie
Nigdy nie powinieneś mówić zbyt szybko. Po pierwsze to sprawi, że ktoś może Cie nie zrozumieć, a po drugie szybkie mówienie sprawia wrażenie jakbyś chciał wszystko powiedzieć, co masz na mylisz zanim, ktoś Cię zignoruje. Mów wolno i spokojnie, szeroko otwierając usta.

Kiedy złapiesz się na wykonywaniu którejś z powyższych czynności, to nie obwiniaj się, nie myśl: „Znowu zachowałem się jak idiota. Jestem beznadziejny”. Czasami dziewczyna może w ogóle nie zobaczyć tego, co zrobiłeś albo nie skojarzy tego negatywnie, bo wcześniej zaprezentowałeś się z bardzo dobrej strony.

Co teraz?

Od dzisiaj zacznij prace nad zewnętrznymi cechami swojej osoby. Pracuj nad tym jak się zachowujesz i co robisz w np. stresowych sytuacjach. Możesz nawet nagrać się na Video, kiedy trenujesz na sucho dialogi z kobietą i zobaczyć czy nie robisz czegoś dziwnego.

Dobrym ćwiczeniem jest też uczenie się od najlepszych i podglądanie jak zachowują się atrakcyjni dla kobiet faceci. Obejrzyj sobie Brada Pita np. w Fight Club albo Georga Clooneya lub Andiego Garcie w Oceans Elven. Obserwuj jak zachowują się aktorzy grający Jamesa Bonda (Pierce Brosmann, Sean Connery). Oni mają naturalnie właściwie zachowanie i dobrze jest brać z nich przykład.

Pamiętaj też, że zawsze możesz poradzić się jakiejś przyjaciółki albo siostry. Zapytaj się ich czy nie robisz czegoś dziwnego podczas rozmowy albo czy nie zachowujesz się dziwnie. Kobiety widzą dużo więcej niż Ty i mogą dać Ci kilka przydatnych wskazówek w stylu:, „Kiedy idziesz pochylasz się do przodu jakbyś miał się przewrócić” albo „Ciągle pocierasz nadgarstek przy zegarku jakbyś się denerwował albo gdzieś spieszył”.

Pracuj nad sobą. Tylko tak cokolwiek zmienisz.


Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności