łajza
Ten artykuł może być przydatny zarówno dla kogoś, kto dopiero poznał dziewczynę i dla kogoś, kto jest w stałym związku od wielu lat. Nigdy nie wiesz czy nie popełniasz teraz błędu, który może sprawić, że twoja wymarzona dziewczyna Cię zostawi.

Bycie łajzą to najgorsze, co możesz zrobić, jeśli chodzi o kontakty z kobietą. Co to znaczy, ze jesteś łajzą albo zachowujesz się jak łajza? Zaraz przedstawię Ci pięć najczęściej popełnianych błędów, które robią mężczyźni i przez które stają się łajzami w oczach kobiety.

1. Zazdrość

Jest to chyba najczęstszy problem jaki mają mężczyźni. Zazdrość o innych mężczyzn jest pierwszą oznaką dla kobiety, że mężczyzna nie ma poczucia pewności siebie i jest łajzą.
Prawda jest taka, że powinieneś się zachowywać trochę tak, jakby Ci nie zależało aż tak bardzo a przede wszystkim nie powinieneś pokazać po sobie, że zależy Ci za bardzo na dziewczynie i jesteś zazdrosny. Pozwól jej na kontaktu z innymi facetami (w rozsądnym zakresie) i nie szalej kiedy spotka się z kimś.

Podam Ci przykład. Wyobraź sobie Jamesa Bonda czy myślisz, że on był zazdrosny? Oczywiście, że nie. Żaden pewny siebie prawdziwy mężczyzna nie chodzi i nie śledzi dziewczyny. Nie sprawdza jej komórki, z kim pisała albo nie denerwuje się, kiedy rozmawia z innymi.

Powinieneś przyjąć nastawienie, że jeśli szuka kogoś innego to jej problem nie twój i ty nie musisz być zazdrosny, bo to ni ty tracisz, ale ona.

2. Bycie zawsze dostępnym.

Wielu facetów którzy mają w głowie przekonanie, że powinno się być super miłym dla kobiet, popełnia ten błąd. Polega on na byciu do dyspozycji, zgadzaniu się z dziewczyną za każdym razem. Jak tylko dziewczyna wspomni o spotkaniu on już tam jest. Jeśli tylko rzuci jakiś pomysł on się zgadza.

Znałem kiedyś przypadek faceta, który chodził z dziewczyną na basen, czekał na nią w szatni i czesał jej włosy. Wyobrażasz to sobie? Jak sądzisz jaką opinię dziewczyna miała o nim? Może i na początku to było miłe ale z czasem to świadczy tylko o tym, że facet jest looserem.

Musisz zrozumieć dziewczyny nie chcą żeby facet zgadzał się na wszystko nawet jeśli czasami na to nalegają. One nie chcą faceta łąjzy, który jest na każde jej zawołanie.
Co zrobić, aby nie być „zawsze dostępnym”. To stosunkowo proste. Miej swoje życie nie porzucaj hobby. Nie porzucaj przyjaciół I swojego życia dla dziewczyny. Nie odpowiadaj w ciągu sekund na SMS od niej I nie przesiadaj godzinami na telefonie z nią. Nie zgadzaj się też na każdą porę spotkania i pokaż, że w twoim życiu też coś się dzieje.

Nie zrozum mnie źle nie powinieneś być chamem, który olewa dziewczynę. Jednak musisz mieć własne życie, własne sprawy, własne zajęcie, tak aby dziewczyna widziała, że w twoim życiu coś się dzieje. Jeśli będzie to coś interesującego, to przyciągniesz ją tym do siebie bo przeważnie dziewczyny się nudzą i szukają mężczyzny, który zaprosi ją do czegoś interesującego.

3. Brak mu cierpliwości

Kiedy łąjzowaty facet spotyka kobietę, to spełniają się jego marzenia. Wtedy dosięga szczytu i zaczyna szaleć. Jego instynkt bierze górę nad racjonalnym myśleniem i zaczyna się wariactwo. Z miejsca facet praktycznie chce się ożenić z dziewczyną. Przesiaduje u niej non-stop, wyznaje miłość. Ogólnie mówiąc dosłownie otacza dziewczynę co w rezultacie kończy się na tym, ze dziewczyna jest przytłoczona tym wszystkim. Po prostu za dużo jest tego faceta w jej życiu.

Musisz zrozumieć, że dziewczyna potrzebuje pewnego czasu na wszystko. Ona musi przetrawić wszystkie emocje, które są w niej i na pewno nie będzie chciała tego przyspieszać bo się boi.

Dlatego tak ważne jest, abyś szczególnie na początku związku był w pewien sposób powściągliwy. Nie mów o wasze wspólnej przyszłości. Nie planuj imion dzieci. Zamiast tego dobrze się bawicie ciesząc własną obecnością. Na wszystko przyjdzie jeszcze czas I najgorsze, co możesz zrobić szczególnie na początku znajomości to zaangażować się dużo bardziej niż dziewczyna.

Z resztą sam pomyśl. Jakbyś się zachował, gdyby dziewczyna, która Ci się spodobała nagle zaczęła mówić o małżeństwie itp. Jasne, żeby Cię to przeraziło. Daj jej czas i przestrzeń.

4. Nigdy nie mówi NIE

Nie ważne o co prosi albo pyta dziewczyna. Prawdziwa łajza zawsze powie tak. Ma na nią poczekać 15 minut, bo się spóźni TAK. Ma przypilnować torebki TAK. Ma z nią chodzić na zakupy tylko po to, aby nosić rzeczy TAK. Podwiezienie z imprezy TAK.
Jeśli jesteś taki jak ja to chcesz robić coś miłego dla dziewczyny, którą jesteś zainteresowany. To niby oczywiste, ze robisz coś dobrego dla kogoś, na kim Ci zależy. I nie ma w tym nic złego.

Wielu facetów boi się powiedzieć NIE dziewczynie, bo boją się, że się na nich obrazi. Ale prawda jest taka, że powinieneś wiedzieć i szybko ustalić gdzie są granice, których nie powinno się przekraczać. Nie bój się, że dziewczyna obrazi się, bo powiedziałeś nie. Tak to już jest. Zobaczysz, że jeśli kila razy odmówisz czegoś dziewczynie nawet spotkania, to będzie Cię bardziej szanować.

Jak widzisz te rady niby są oczywiste I niby wszyscy o nich wiedzą, jednak w ciąż czytam mile od facetów, którzy popełniają te błędy a potem pytają jak je naprawić? I prawda jest taka, że dużo ciężej takie błędy naprawić, niż pilnować się.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności