czytanie z reki

Pewnie już to zauważyłeś, ale w dzisiejszym społeczeństwie jest pewna doza fascynacji wszelkiego rodzaju wróżbami I przepowiedniami. Nie muszę chyba nawet wspominać, że w przeważające większości tę fascynację podzielają wyłącznie kobiet. Ale nawet, jeśli nie wszyscy chodzą do wróżki albo wierzą w horoskopu to przynajmniej, chociaż trochę są zaintrygowani i ciekawi, kiedy ktoś twierdzi, że potrafi wyczytać ich przyszłość z ręki.

I to właśnie możesz wykorzystać w swoim arsenale uwodzenia. Możesz wykorzystać czytanie z ręki, aby rozbawić, zaciekawić i zainteresować dziewczynę. Mało tego, jestem pewien, że jeśli tylko dobrze to rozegrasz to dziewczyna na długo zapamięta Ciebie i wywrzesz na niej w rażenie, bo po prostu wyróżnisz się z tłumu takich samych facetów, którzy tylko ją zanudzają.

Kiedy najlepiej użyć czytania z ręki?

Według mnie najlepiej to wychodzi, kiedy już masz nawiązany pewien kontakt z dziewczyną, dlatego, ze zbliżycie się do siebie trochę i sprawisz, że przeżycie coś wyjątkowego, a to wywołuje duże zainteresowanie w dziewczynie. Nie jest jednak powiedziane, że nie możesz „otworzyć” dziewczyny pytając jej czy grupę koleżanek:

„Hej wczoraj moja koleżanka nauczyła mnie trochę czytać z ręki, chcecie spróbować?”

Tak czy inaczej zawsze czytanie z ręki przyda Ci się i będzie działało na twoją korzyść.
Jak czytać z ręki, aby zafascynować sobą dziewczynę?

Ok wszystko opiera się tutaj o zainteresowanie sobą dziewczyny. Nie masz udawać wróżki i przepowiadać jej przyszłość, ale pokazać się z wyjątkowej strony, tak aby ona była Tobą bardziej zainteresowana.

Wszystko zaczyna się oczywiście od nastawienia i kontekstu sytuacji. Jeśli widzisz, że grupa dziewczyn śmieje się i dobrze bawi wtedy możesz do nich podejść. Jeśli debatują o czymś poważnym to odpuść (obserwuj mowę ciała itp.) tak samo, jeśli jesteś sam na sam z dziewczyną. Czytanie z ręki to technika, której możesz użyć, a by podtrzymać albo jeszcze bardziej rozkręcić atmosferę zabawy między wami.

Podejdź więc do dziewczyny lub dziewczyn uśmiechnięty i na luzie i powiedz coś w stylu:
„Moja mama była wróżką nauczyła mnie trochę czytać z ręki, chcecie spróbować?”
Powiedz to oczywiście w taki sposób, aby jasne było, że żartujesz. Przeważnie dziewczyny się zgodzą, bo jak to dziewczyny przeważnie się im nudzi i szukają czegoś nowego i fascynującego do zrobienia. Więc jeśli się zgodzi to jest dobrze.

Jednak jeśli nie zgadza się, to nic złego. Wiele dziewczyn na każdą propozycję od faceta odpowiada NIE bo tak są już przyzwyczajone (wiedzą, ze wszyscy je podrywają i jest to ich zachowanie obronne). Mimo wszystko nie zniechęcaj zawsze możesz odpowiedzieć jakąś szybką ripostą na ich NIE i powiedzieć coś w stylu:

„Nie bój się nie ugryzę”

Albo

„Nic nie szkodzi, że nie myłaś rąk przymknę na to oko”

W tym momencie już ja zainteresowałeś. Być może już Cię dobrze oceniła i już ma plusa u niej, a co więcej pokazujesz się z tajemniczej strony, dzięki czemu ona nie wie co się wydarzy (a to zawsze fascynuje dziewczynę).

Teraz jest czas, aby naprawdę wzbudzić zainteresowanie w dziewczynie.
czytanie z ręki
Czytanie z ręki krok po kroku

Po tym jak zacząłeś otwarcie czas zacząć magię. Wyciągnij rękę tak jakbyś chciał wziąć jej rękę, a ona zacznie ją wysuwać ty powinieneś szybko cofnąć swoją. To ją całkowicie wybije z rytmu i zaskoczy i sprawi, ze przejmiesz kontrolę nad sytuacją i pokażesz jej, że nie jesteś przerażony cała sytuacją i jej urodą.

Cofając rękę możesz powiedzieć coś w stylu:

“Czekaj, czy na pewno myłaś dzisiaj ręce?”

Oczywiście mówisz to w zabawny sposób nie na poważnie.
Dodatkowo takim tekstem pokazujesz jej, że to zabawa a nie coś poważnego, dzięki czemu nie weźmie Cię za jakiegoś świra.

Teraz weź jej rękę. Dotknij jej delikatni opuszkami palców (tylko nie za dużo, żebyś nie wyglądał na świra). Powódź palcami po jej liniach papilarnych przez jakiś czas i siedź cicho. Dziewczyna będzie coraz ciekawsza i ciekawsza i o to chodzi.
Teraz czas na „czytanie z ręki”. Możesz zacząć od czegoś w stylu:

„Widzę, że jesteś zazdrosna”
„Widzę, że ktoś nie posprzątał dzisiaj swojego pokoju”

albo coś w tym charakterze (coś negatywnego o niej, ale bez przesady)
Po kilku żartobliwych tekstach możesz powiedzieć coś „głębszego” o niej 9co w 90% przypadków będzie prawdą), co tak naprawdę odwołuje się do większości ludzi i większość osób może się z tym identyfikować.

„Widzę, że jesteś sobą, która ma wiele pomysłów i dużo kreatywności w swoim myśleniu, ale twoje życie nie jest takie różnorodne i zakrada się w nie czasami sporo rutyny”

albo inny podobny banał.

„Wydaje mi się, że zwykle jesteś dość nieśmiałą osobą, ale jeśli tylko atmosfera jest dobra to bez problemu możesz się zmienić w duszę towarzystwa”

Oczywiście musisz to wszystko mówić w odpowiednim zabawnym i żartobliwym to nie, a nie w 100% poważnie jak robot.

Możesz też to zrobić na inny sposób. Bierzesz jej rękę , spoglądasz i natychmiast odrzucasz , jakbyś zobaczył coś strasznego;). To na pewno ją rozbawi i wprowadzi zabawną interakcję między wami, bo ona zacznie dopytywać się co widziałeś itd. Ciekawość zawsze wygra z logiką i o to tutaj właśnie chodzi.

Pamiętaj, aby obserwować zachowanie dziewczyny. Jeśli się śmieje patrzy na Ciebie itp. to znaczy, ze jest zainteresowana i możesz kontynuować.

Jeśli używasz czytania z ręki jak otwieracza pamiętaj, aby nie spędzać z tym za dużo czasu i po prostu w pewnym momencie przerwać i wziąć numer albo przejść do rozmowy.
Jak widzisz czytanie z ręki jest bardzo prostą, ale świetną techniką na rozpoczęcie znajomości, albo „podtrzymanie” zainteresowanie dziewczyny. Sprawi, że wyróżnisz się z tłumu takich samych facetów i zainteresujesz ją sobą, a przecież właśnie o to tutaj chodzi.

Jeśli chcesz poznać więcej tego typu technik albo sposobów na zainteresowanie dziewczyny, to zapisz się na moją listę mailingową. Dostaniesz na swojego maila artykuły i raporty, które Ci pomogą zdobyć wymarzoną dziewczynę.