usmiech kobieta
(WAŻNE nie wierz w ani jedno słowo z tego artykułu. Nic nie przyjmuj za pewnik i sam przetestuj czy mam rację)

Dobra jedziemy z koksem

Nie będę się zbytnio rozpisywał, że humor jest potrzebny i że dziewczyny lubią, kiedy facet ma poczucie humoru. Jest to oczywiste i chyba zrozumiałe dla każdego, (jeśli dla Ciebie nie, to jesteś dziwny). Jak to powiedziała kiedyś Brigitte Bardo:

„Jeśli potrafisz rozśmieszyć kobietę to możesz z nią zrobić wszystko”.

I na tym mógłbym zakończyć wstęp do tego artykułu. Powiem Ci jeszcze tylko, że humor, zabawa i śmiech to czynniki, które mogą sprawić, że będziesz dla kobiety równie atrakcyjny, co piękna kobieta jest atrakcyjna dla Ciebie. I właśnie, dlatego dam Ci teraz kilka „mondrych” rad jak rozbawić kobietę i (co ważne) samemu dobrze się bawić.

Zacznijmy może najpierw od podejścia, które powinieneś mieć przy używaniu humoru.
Przede wszystkim nie powinieneś opierać całego całej swojej atrakcyjności na humorze. Jeśli będziesz tylko śmieszny to wyjdziesz na klauna, a jak wiadomo żadna fajna dziewczyna nie spotyka się z klaunami.

Więc moja pierwsza rada: Nie bądź za śmieszny

Moja druga rada

Bądź odrobinę arogancki używając humoru. Wiem, że może wydawać Ci się to dziwne, ale piękne kobiety (i nie tylko) o wiele bardziej pozytywnie zareagują na Twój humor, jeśli jesteś wobec nich trochę arogancki. Co oznacza być trochę aroganckim?
Może pokaże to na przykładzie:

Ona: Jak Ci się podoba moja nowa fryzura? Lepiej pasują mi proste włosy prawda?
Ty: Według mnie nowa i stara wyglądają jednakowo źle.

Ty (widząc ją w nowych ciuchach): O nie znowu kupowałaś sobie ciuchy po pijaku. Ile razy mam mówić, żeby nie pić przed zakupami. Zobacz jak teraz wyglądasz.

Ty: Jesteś fajna jak na niską dziewczynę.

Ona: Wczoraj wyszłam sobie trochę pobiegać
Ty: Dam Ci dobrą radę. Dziś jutro i pojutrze też idź pobiegać. Naprawdę przyda Ci się to. (Oczywiście taki tekst mówisz tylko do tych dziewczyn, które wcale nie muszą schudnąć)

Ona: Zaraz zawołam kolegów i skopią Ci dupsko za te teksty
Ty: Oh dziękuje. Przynajmniej będzie to mniejsza kara niż słuchanie twojego dziamgania
Ty: Fajna fryzura, sprawia, że Twoja głowa wygląda całkiem normalnie.

_____________________________
Jeśli chciałbyś szybko nauczyć się prostych i skutecznych sposobów na prowadzenie ciekawych rozmów, które wywołają iskrzenie między Wami to koniecznie zajrzyj do mojego najnowszego zestawu. Przygotowałem pełne szkolenie dotyczące rozmowy oraz używaniu humoru przy kobiecie.

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem:
“Humor i Rozmowa Która Oczaruje Kobietę”
(kliknij na obrazek lub link)
_____________________________

Tak wiem. Pewnie myślisz sobie teraz:

„O Boże, jak on może tak mówić do kobiety. Przecież to ją urazi. Przecież to jest obraźliwe i niegrzeczne. Dżentelmen nie mówi takiego czegoś kobiecie”.

A ja Ci powiem, że wcale nie.

Po pierwsze. Wszystkie te odrobinę aroganckie teksty mówisz dziewczynom, którym niczego nie brakuje i które nie mają kompleksów. To znaczy, że jeśli żartujesz sobie z jej włosów, to powinieneś robić to, kiedy jej włosy wyglądają idealnie. To tworzy paradoks. Tak samo, jeśli śmiejesz się, z tego, że dziewczyna niby przytyła, a tak naprawdę ma figurę modelki i wygląda wspaniale.

Po drugie. Kobiety trochę inaczej odbierają humor i inaczej na niego reagują. Po prostu śmieszy je, co innego niż mężczyzn. Ty masz z niej żartować, robić sobie jaja, ale w zabawny sposób, który będzie śmieszny a nie będzie chamski.

Więcej „mondrych” sposobów na humor

plajboj

Ona: Jesteś zabawny/jesteś beznadziejny (mówi to z uśmiechem na ustach)
Ty: Ej fajnie, że to zauważyłaś, ale te komplementy nie sprawią, że będę Cię bardziej lubił. Musisz się bardziej postarać. Upiecz ciasto albo coś.

Ona klepnie Cie po przyjacielsku w ramie.
Ty: Nie dotykać eksponatu!


UWAGA przystojniaki:
Jeśli jesteś super przystojny i mówisz takie teksty, to możesz zostać wzięty za aroganta, a to odpycha kobiety. Tak więc jeśli jesteś przystojny wysoki i inteligentny (tak jak Uncle Uwo), to powinieneś ograniczyć tego typu teksty.

Kolejnym świetnym sposobem na żartowanie sobie przy kobiecie jest dziwne odpowiadanie na jej pytania. Kiedy następnym razem dziewczyna zada Ci pytanie.

Ona: Co robisz? Gdzie pracujesz?
Ty: Składam długopisy
Ona: Haha ale powiedz gdzie pracujesz
Ty: No dobra. Zbieram puszki i jarzębinę do skupu.

Ona: Ile masz lat?
Ty: Tyle, ze jestem byt stary, żeby odpowiadać na takie pytanie.

W ten sposób nie dajesz jej konkretnej odpowiedzi, ale ja rozśmieszasz. Dodatkowo plusujesz sobie, bo jesteś dla niej bardziej tajemniczy, a kobiety pociąga tajemniczość w mężczyznach.
WAŻNE rady na temat używania humoru.

Bardzo ważne jest abyś nie przeginał w którąś ze stron. Nie używaj za dużo humoru ani nie używaj za dużo arogancji. Trochę tego, trochę tego.

Jeszcze ważniejsze jest, aby uważać co i do kogo mówisz. Żarty z wyglądu czy stylu ubierania nie mają kogoś ranić czy urazić. Nie powinieneś ich mówić do dziewczyny, która ma nadwagę i może odebrać taki tekst, jako coś obraźliwego. Powinieneś je mówić do dziewczyna, która ma idealne ciało. Na tym opiera się ten paradoks i właśnie to jest śmieszne.

humor

Ważne jest też, żebyś zrozumiał, że piękne kobiety rzadko
, kiedy słyszą inne teksty pod swoim adresem niż „jesteś piękna” od nowo poznanego faceta. Ty używając odrobinę aroganckiego humoru od razu odróżniasz się spośród innych ludzi.

Z moich doświadczeń wychodzi, że tego typu żarty działają najlepiej na pewne siebie, normalne dziewczyny, które:
a) Mają do siebie dystans i poczucie humoru
b) Znają swoją wartość i są pewne siebie (wiem powtarzam się)

I teraz mała porada. Nie jestem w stanie nauczyć Cię, kiedy dokładnie i w której chwili mówić dany tekst. Tutaj trzeba wyczuć kontekst, trzeba wyczuć chwilę i wtedy zaatakować. Humor to nie jest coś do wyuczenia, ale coś co musisz w środku siebie poczuć. Nauczenie się samych tekstów to jak nauczenie się samych kawałów.

Dobra a teraz coś konstruktywnego

Wyrabianie w sobie świetnego poczucia humoru nie jest takie trudne, nawet, jeśli jesteś sztywny. Kluczem jednak to tego jest trening i rzeczywista interakcja z kobietami. Czyli musisz się spotykać z dziewczynami i tam używać humoru.

Drugim sposobem na rozwijanie swojego poczucia humoru jest obserwowanie śmiesznych ludzi. Na pewno w twoim towarzystwie są osoby, które rozśmieszają innych. Spróbuj je trochę podejrzeć i uczyć się od nich.

Trzecim sposobem na poprawienie swojego humoru jest nauka od najlepszych (np. Uncle Uwo;). Oglądaj kabarety i obserwuj jak oni rozśmieszają ludzi. Ucz się od nich, w jaki sposób mówić, ja się zachowywać, itp.

P.S. Jeśli nie rozumiesz idei tego artykułu, to proszę nie używaj tych tekstów, bo możesz naprawde obrazić kogoś a nie o to chodzi.


Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności