kobieta mysli

Mówi się, że bardzo trudno zrozumieć kobietę i odgadnąć, co ona myśli. Prawda jest jednak taka, że można się trochę dowiedzieć, co siedzi w jej głowie, jeśli tylko będziesz wiedział, na co zwracać uwagę.

Czytanie kobiecej mowy ciała Ci w tym pomoże, ponieważ większość ludzi zupełnie nie ma pojęcia o mowie ciała. Wielu z nas potrafi kłamać oszukiwać i mówić nieprawdę, ale w kwestii mowy ciała zupełnie odsłaniamy, o co tak naprawdę nam chodzi.

Dlatego też tak ważne i skuteczne może być czytanie mowy ciała kobiety. Jeśli będziesz potrafił odczytać kobiece sygnały z mowy ciała, to łatwiej będzie Ci się z nią dogadać i zorientować się, co myśli i tym samym będziesz wiedział, na czym stoisz albo, co powinieneś teraz zrobić.

Jak nauczyć się czytać mowę ciała?

Widzisz z nauką mowy ciała jest trochę tak, że w większość mamy ją już w jakimś stopniu opanowaną. Nasze pierwotne instynkty, które rozwijały się przez lata ewolucji zakodowały nam w podświadomości, co oznaczają poszczególne wyrażenia mowy ciała.

Kiedy widzisz osobę zgarbioną z opuszczonymi ramionami możesz powiedzieć, że ta osoba nie stanowi zagrożenia i nie planuje Cię zaatakować.

Z kolei, jeśli widzisz patrzącego się prosto w ciebie idącego szybkim krokiem mężczyznę od razu podejrzewasz, że chce Cię zaatakować. To jest właśnie nasza intuicja w odczytaniu mowy ciała. Co ciekawe my mężczyźni o wiele gorzej radzimy sobie z odczytywanie znaków niewerbalnych niż kobiety. Kobiety zauważają niewidoczne dla nas szczegóły, takie jak gesty, ruchy, spojrzenia i ich kobieca intuicja pozwala im wysuwać z tego daleko idące wnioski.

Starczy już tej teorii. Teraz czas na trochę konkretnych rad na temat sygnałów mowy ciała, jakie wysyła kobieta mężczyźnie. Zaczniemy od tych, które mogą podkreślam „mogą” oznaczać zainteresowanie dziewczyny Tobą.

Oto kilka z nich:
• Obraca się do ciebie ciałem.
• Obraca stopy w twoją stronę.
• Zwiększa częstotliwość kontaktu wzrokowego.
• Przeczesuje ręką włosy.
• Nawiązuje i utrzymuje kontakt wzrokowy.
• Skanuje twoje ciało wzrokiem.
• Rumieni się.
• Odchyla głowę do tyłu.
• Zwraca nadgarstki i dłonie w twoją stronę.
• Przygląda się Ci ukradkiem.

A teraz uważaj. Nie da rady, abyś zauważył te wszystkie znaki. Ale na pewno możesz wyłapać kilka z nich, co doda Ci pewności siebie.

Jeśli chcesz lepiej odczytywać mowę ciała to mam na to doskonały sposób. Idź do jakiejś restauracji czy pubu i zwróć uwagę na to jak ludzie się zachowują między sobą. Zwróć uwagę jak używają w różnych kontekstach i sytuacjach:
• Rąk,
• Głowy
• Wyrazów twarzy
• Oczu
• Postury

Jeśli nie za bardzo wiesz jak możesz odczytywać tę mowę ciała, to podam Ci dwa przykład jak możesz to zrobić. Facet rozmawia z dziewczyną. Ona uśmiecha się, ale od pewnego czasu ma skrzyżowane ręce. Chłopak ciągle próbuje nawiązać z nią kontakt wzrokowy, ale wydaje się, że ona tego nie chce i ciągle gdzieś ucieka wzrokiem i patrzy na boki. To jest właśnie typowy przykład braku zainteresowania.

A tutaj mały żarcik (nie bierz go za poważnie)
co myśli kobieta

Drugi przykład. Dziewczyna wychodzi z facetem do baru. Siadają razem, a ona pochyla się do niego i trzyma za biceps. Kiedy on mówi patrzy mu się w oczy i na usta. To jest przykład jak wygląda zainteresowanie kobiety mężczyzną.

Obserwuj ludzi czy to ze swojego otoczenia, czy to obcych, z czasem będziesz coraz lepszy w odczytywaniu mowy ciała. Dzięki temu będzie Ci łatwiej odczytać nie tylko dziewczynę, ale też innych ludzi czy to w pracy, czy wśród znajomych. Łatwiej będzie Ci ocenić ludzi i co najważniejsze twoja mowa ciała się polepszy, bo będziesz wiedzieć, na co zwracać uwagę.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności