handsome

Nie wiem, jakie masz doświadczenia za sobą , ale na pewno nie raz słyszałeś w telewizji czy od znajomych, że kobiety nie patrzą na wygląd, liczy się dla nich bardziej osobowość faceta. Owszem jest to prawda. Im atrakcyjniejsza jest twoja osobowość i charakter dla kobiet, tym lepiej, bo kobiety zwracają na to większą uwagę niż mężczyźni.

Nie oznacza to jednak, że możesz lekceważyć, to jak wyglądasz zewnętrzny. Kobiety również patrzą na to, jak wyglądasz i oceniają Cię na podstawie tego, jak przystojny jesteś i ogólnie jak „wyglądasz”. Wygląd a bycie naturalnie przystojnym to dwie różne sprawy.

Jeśli nie dbasz o siebie, zarastasz tłuszczem i garbisz się, to mimo że naturalnie jesteś przystojny, to nie będziesz postrzegany jako przystojniak. Natomiast jeśli nie jesteś naturalnie przystojny, ale za to dbasz o siebie, nosisz fajne ciuchy (fajne=pasujące do Ciebie), jesteś w formie i dobrze pachniesz, to od razu stajesz się bardziej atrakcyjny dla kobiety.

Piszę Ci o tym, ponieważ dzięki zastosowaniu kilku prostych rad, możesz sprawić, że natychmiast staniesz się bardzie atrakcyjny dla kobiet. Dodając do dobrego wyglądu, atrakcyjną osobowości sprawisz, że będziesz o wiele bardziej interesujący dla dziewczyn.

Oto kilka prostych porad, które pozwolą Ci z dnia na dzień stać się bardziej atrakcyjny dla kobiety.

higiena
Po pierwsze: Higiena

Zbyt wielu mężczyzn zapomina o higienie i tym jak bardzo ważna ona jest dla kobiety. Zauważ, że kobiety to przeważnie większe „czyściochy” niż mężczyźni i oczekują od nich również takiego samego podejścia. Podstawa higieny osobistej, to umycie się, dokładne ogolenie (zero zarostu) i co bardzo ważne świeży oddech oraz zadbane zęby.

Kobiety mają znacznie bardziej wyczulony zmysł węchu niż mężczyźni. To co Tobie nie śmierdzi, ją przyprawia o wymioty, dlatego zawsze dbaj oto, żebyś ładnie pachniał. Nie musisz od razu kupować markowej wody kolońskiej za 500 zł. Wystarczy wykosztować się na coś lepszego po goleniu i używać tego regularnie. Zawsze możesz się też zapytać znajomej, jaki zapach podoba się dziewczynom.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć co zrobić, aby dziewczyna się Tobą zainteresowała i uważała Cię za atrakcyjnego mężczyznę to koniecznie przeczytaj rozdział: “Odkryj, co działa, a co nie działa na kobiety” w mojej książce:

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________
ubior atrakcyjny

Po drugie: Ubranie

Każda kobieta bardzo doba oto jak wygląda i co ma na sobie ubrane. To zadziwiające, ale dziewczyny potrafią spędzić całe dni na zakupach i przymierzaniu kolejnych sweterków, tylko dlatego, że mają fajne buty, do których chcą mieć ubranie pod kolor. Jaki z tego wniosek?

Ty również powinieneś zadbać oto jak wyglądasz i co ubierasz. I tutaj mam dobrą nowinę. Nie nie musisz wykosztować się na najnowszą kolekcję Hugo Bossa z Mediolanu, żeby podobać się kobiecie. Wystarczy, że znajdziesz ciuchy, które wyróżnia Cię z tłumu i pasują do Ciebie. Mówiąc: „Pasują do Ciebie” mam na myśli znalezienie typu ubrań, w którym wyglądasz najlepiej. Tak to już jest, że w jednych ciuchach, kolorach ktoś wygląda dobrze a w innych beznadziejnie. Jeśli znajdziesz wygląd pasujący do ciebie, to możesz natychmiast stać się o wiele bardziej atrakcyjny.

Ważne jest również to w jakiej jakości jest to, co nosisz. Czy twoje ciuchy są czyste i wyprasowane, czy nosisz ciuchy, które są dopasowane do twojej sylwetki no i czy są w odpowiednim rozmiarze (bardzo częsty błąd).

Naprawdę warto zainwestować w to jak wyglądasz i poszukać dobrych ciuchów po sklepach. Nie olewaj tego i pracuj nad swoim wyglądem. Z czasem znajdziesz to, co Ci pasuje i w czym bardziej przyciągasz kobiety. Jeśli nie wiesz skąd brać inspirację, to polecam na początek odwiedzić strony internetowe takich firm jak Reserved czy New Yorker. Nie chodzi oto, aby kopiować to, jak wygalają tamci faceci, ale o ogólny schemat „wizję” tego w co się ubrać.

Po trzecie: Buty

Kobiety mają obsesję na punkcie butów i również zwracają uwagę na buty u mężczyzn. Jeśli zajrzysz do szafki każdej dziewczyny, to znajdziesz tam kilka par butów. W jakiś dziwny sposób one przykuwają do nich bardzo dużą uwagę zarówno u siebie, jak i u Ciebie.

Absolutnym minimum jest to, żebyś miał czyste i nierozwalające się buty. Utrzymuj je w schludnym wyglądzie, i to już będzie dobrze o tobie świadczyć.

wyglad fizyczny

Po czwarte: Ciało

Prawda jest taka, że kobiety często patrzą na to, jak facet wygląda fizycznie. Owszem, jeśli masz zabójcza osobowość, to wygląd schodzi na dalszy plan, ale jeśli ta osobowość nie jest taka zabójcza, to powinieneś nadrabiać chociaż trochę wyglądem.

Nie musisz mieć kraty na brzuchu i wyglądać jak młody bóg, ale dobrze jest, jeśli pozostajesz w formie. Najlepiej po prostu ćwiczyć albo uprawiać jakiś sport. To automatycznie sprawi, że będziesz w dobrej kondycji i będziesz dobrze wyglądać.

Aha i jeszcze jedno. Jednym z najprostszych sposobów na to, aby wglądać bardziej atrakcyjnie dla kobiety jest opalona skóra. Nie spalona po solarium, ale normalna opalenizna. Ja preferuję opalanie „w akcji”. Kiedy jestem nad wodą albo kiedy uprawiam sport na dworze, to wtedy się opalam. Specjalnie nigdy nie leże na słońcu.

Co teraz?

Przeczytaj jeszcze raz ten artykuł i zastanów się, co możesz natychmiast wdrożyć do swojego życia z moich rad. Zadbaj o to, jak wyglądasz na zewnątrz. Wychodząc z domu, ubieraj się dobrze i koniecznie dbaj o higienie. Sprawdzaj czy Twoje ciuchy i buty są czyste i czy nie wyglądają jakby pies je wszamał a potem wypluł. Niech to stanie się twoim nawykiem, a nie będzie tylko czynnością od święta. Pamiętaj, nie masz stać się lalusiem, który doba o wygląd bardziej niż kobieta, ale po prostu wyglądać dobrze.


Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności