Raz na jakiś czas lubię podsumować wiedzę, którą przekazuję. Dlatego też dzisiaj postanowiłem napisać artykuł, który będzie niejako zbiorem głównych zasad jeśli chodzi o uwodzenie dziewczyn.

Poniżej znajdziesz opisane po krotce kroki do tego, jak poderwać dziewczynę. Dodatkowo pod każdym z kroków postarałem się zmieścić jeszcze link z odnośnikiem do artykułu, który dodatkowo rozwinie dany temat.

A więc zaczynamy.

Uwodzenie dziewczyn krok pierwszy: Pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Pewnie myślałeś, że żeby poderwać dziewczynę pierwszym krokiem, będzie odpowiedni ubiór albo jakieś teksty na podryw. Nic bardziej mylnego. Pierwszym krokiem, żeby poderwać dziewczynę jest twoje wnętrze. Pewność siebie, poczucie własnej wartości to cechy, których każda kobieta szuka w mężczyźnie czy sobie z tego zdaje sprawę, czy nie.

Dlaczego są to tak ważne cechy dla kobiet? Przede wszystkim, dlatego że kobieta chce się czuć bezpiecznie przy mężczyźnie. Jak się ma czuć bezpiecznie, jeśli facet jest przestraszonym nieśmiałym chłopczykiem, który boi się własnego cienia i na niczym się nie zna.

Prawdziwa pewność siebie płynie z twoich doświadczeń (to co przeżyłeś) z umiejętności (to co potrafisz w czym jesteś dobry). Dzięki niej kobieta zaczyna widzieć wartość w Tobie jako mężczyźnie. bez pewności siebie nie istnieje uwodzenie dziewczyn.

Więcej na ten temat znajdziesz:

Pewność siebie – 4 pomysły jak ją w sobie wyrobić

5 sposobów, aby zapobiec odrzuceniu przez kobietę

Nieśmiałość do kobiet jak ją pokonać

Jak być bardziej pewnym siebie?

Uwodzenie dziewczyn krok drugi: Mowa ciała i ogólna prezencja

Jak sądzisz czy kobiety oceniają mężczyzn po wyglądzie? Powiem Ci szczerze – i tak i nie. Z jednej strony kobieta może zainteresować się facetem, który nie jest przystojny, ale ma fascynującą osobowość prawdziwego mężczyzny. Z drugiej jednak strony kobiety zwracają ogromną uwagę na to, jak się prezentujesz. Co to oznacza?

Chodzi tutaj o twoją ogólną aparycję. Na kogo wyglądasz. Jaki reprezentujesz sobą status. Czy wyglądasz jak pochylony, blady informatyk, który potrafi gadać tylko o grach (bo tak kobiety w większości postrzegają ten typ faceta), czy jak facet, który jest pewny siebie.

Kobiety mają szósty zmysł, którym oceniają facetów i dokonują swoistej selekcji.
Nie wierzysz mi? A jakie masz skojarzenia z spalonymi solarą laseczkami w białych kozaczakch i różowych sukienkach z dekoltem do pępka?

Większości dziewczyn wystarczy jeden rzut oka żeby wiedzieć czy jest na tak, czy nie. Właściwa mowa ciała i sposób prezencji (wyprostowana sylwetka, ramiona ściągnięte do tyłu, klatka wypchnięta) może sprawić, że dziewczyna będzie „na tak”, kiedy do niej podejdziesz. I już o tyle będziesz miał uproszczone uwodzenie dziewczyn. Z drugiej strony, jeśli będziesz się garbił i miał głowę spuszczoną pod nogi, a do tego jeszcze będziesz mówił niewyraźnie, to z miejsca będziesz skreślony.

Więcej na ten temat znajdziesz:

Jak sie nie zachowywać przy dziewczynie?

Jak używać mowy ciała, która przyciąga uwagę kobiet?

Sztuka zdobywania- jak uwodzić oczami

Teoria mowy ciała Samca Alfa

Uwodzenie dziewczyn krok trzeci: Umiejętność prostej rozmowy

Niby oczywiste i bardzo proste, ale prawda jest taka, że wielu facetów nie jest w stanie przy fajnej dziewczynie wydobyć z siebie dwóch słów. Mało tego. W większości przypadków jedyne, co przychodzi im na myśl, kiedy spotykają się z dziewczyną to przepytywanie.

Nie wiedzą, co powiedzieć, więc zaczynają wywiad: „Co lubisz? Ile masz lat? Do jakiej szkoły chodzisz?”

Problem z takimi pytaniami jest taki, że dziewczyna słyszała je milion razy. Byle frajer o to pyta. Ty jeśli chcesz pokazać się z interesującej strony powinieneś wpaść na coś bardziej oryginalnego. Wystarczy, że zapytasz o coś, co jest teraz na czasie i jest duże prawdopodobieństwo, że dziewczyna będzie zainteresowana tym tematem.

Przykładowo możesz zapytać o opinię, bo to zawsze pomaga rozpocząć rozmowę i zmusza dziewczynę, żeby się w nią trochę zaangażowała:

„Hej, co sądzisz o tym programie X-factor? A co sądzisz o tym gości Michale Szpaku? Co sądzisz o czy dziewczyną podobają się tacy faceci, bo mam wrażenie, że widownia najgłośniej piszczy na jego widok”

I tyle i już masz gotowy motyw do pogadania z dziewczyną.

O czym rozmawiać z dziewczyną

Interesujące Teksty Na Podryw Dziewczyny

5 cech charakteru niezbędnych do oczarowania kobiety w rozmowie

Uwodzenie dziewczyn krok czwarty: Poczucie humoru i umiejętności flirtu

Kolejne bardzo ważna rzecz. Nic tak nie działa na kobiety jak poczucie humoru i umiejętności flirtowania. Gwarantuję Ci, że jeśli tylko potrafisz rozśmieszyć dziewczynę, to już bardzo dużo, jeśli chodzi o zainteresowanie się Tobą.

Humor i zabawę można dosłownie tworzyć między wami w każdej sytuacji. Od zabawnych tekstów i droczenia się, po przez zabawne historyjki i tworzenie nietypowych sytuacji.

Do tego jeszcze dochodzi umiejętność flirtu, do którego przechodzi się z żartów (jedne z najważniejszych umiejętności w uwodzeniu dziewczyn). Flirt pozwala budować między wami głębszy i bardziej intymny kontakt. Dosłownie zbliżacie się do siebie dzięki temu.

Może to wyglądać mniej więcej tak. Rozmawiacie ze sobą, żartujecie, aż w pewnym momencie ty zaczynasz opowiadać coś i zostawiasz historię niedopowiedzianą. Przykładowo mówisz o wspomnieniach z dzieciństwa i urywasz historię mówiąc coś w stylu.

„To przypomina mi jedną sytuację jak byłem mały, która bardzo zapadła mi w pamięć…”

Jeśli zapyta, co dalej to, już wiesz, że jest Tobą zainteresowana i możesz się wtedy z nią trochę podroczyć.

Więcej na ten temat znajdziesz:

Jak rozśmieszyć dziewczynę

Uwodzenie dziewczyn krok piąty: Nawiązanie głębszego kontaktu.

Może to być jedne z trudniejszych kroków do zdobywania dziewczyny, jeśli nie masz pojęcia jak to zrobić. Z drugiej strony, jeśli naprawdę jest między wami chemia, to w ciągu chwili możesz nawiązać z nią głębszy kontakt (tzw. raport).

Jeśli chcesz opanować uwodzenie dziewczyn, to na pewno dojedziesz do momentu, w którym będziesz budował między wami głębsze połączanie.

W jaki sposób ludzie budują między sobą więź?

Przeważnie polega to na odkrywaniu podobieństw między sobą. Te same poglądy, zainteresowania, opinie, pozwalają nam szybciej poczuć sympatię do drugiej osoby.

Jeśli odkryjesz, że macie ze sobą coś wspólnego to naturalnie będziecie chcieli poznać się lepiej i mówić o tym więcej. Widzisz, dziewczyna musi poczuć jakąś chemię do Ciebie, żeby chciała umówić się na pierwszą randkę albo spotkać jeszcze raz. Dlatego tez tak ważne jest, aby wiedziała, że macie coś ze sobą wspólnego.

Szukaj tych wspólnych zainteresowań, opinii. Zobaczysz, że w rozmowie to bardzo szybko można wychwycić to, co was łączy.

Nie oszukuj i nie naginaj prawdy, żeby podlizać się dziewczynie. Z drugiej strony nie zachowuj się jak sędzia trybunału, który ma wydać wyrok.

Więcej na ten temat znajdziesz:

Co zrobić, aby między Wami natychmiast zaiskrzyło?

Uwodzenie dziewczyn krok szósty: Komplement i okazanie zainteresowania jej osobą

Tutaj mamy już trochę bardziej zaawansowaną szkołę jazdy. Jest to moment, kiedy pokazujesz dziewczynie, że też jesteś nią zainteresowany, ale jednocześnie, że nie jesteś jakimś desperatem, który chce się już z nią ożenić.

Musisz wiedzieć, że wiele kobiet bardzo boi się, żeby sprawy nie potoczyły się za szybko, bo nie czują się wtedy bezpiecznie i zwykle kończą znajomość mówiąc coś w stylu: „To dzieje się za szybko lepiej jakbyśmy zostali przyjaciółmi”.

Po przez odpowiednio wyważony i powiedziany w odpowiednim czasie komplement, nie pokazujesz desperacji, ale dajesz jej pewien sygnał, który pozwoli jej o Tobie więcej myśleć.

Jak dawać taki komplement i co komplementować? Przede wszystkim nie mów komplementów tak, jakie mówi reszta świata (przynajmniej na początku znajomości). Nie mów o jej urodzie. Komplement nie powinien być związany z jej genetyką. Zamiast tego powiedz coś w stylu:

„Lubię być przy Tobie, bo masz taką fajną energię i dobrze się przy Tobie czuje”
„Podoba mi się jak zestawiasz ze sobą swoje ciuchy, masz bardzo interesujący i oryginalny styl”

Komplementuj jej poczucie stylu, osobowość (ale bez przesady), poczucie humoru, cokolwiek co Ci się w niej podoba. Na początku znajomości nie powinieneś komplementować wyglądu (oczu, ciała itp.)

Więcej na ten temat znajdziesz:

Komplementy dla dziewczyny

Podsumowując

Jak widzisz uwodzenie dziewczyn i to, co tutaj opisałem, to nie jest jakaś tam kosmiczna technologia reakcji jądrowych. Kroki, które tu pokazałem są proste, ale bardzo skuteczne. Wszystko, co teraz musisz zrobić, to po prostu przestrzegać ich i trochę się zaangażować w zmianę siebie, jeśli takiej potrzebujesz.

Najlepiej teraz zapisz się na moją specjalną listę subskrybentów poniżej tego artykułu. Tam dowiesz się dużo więcej i znajdziesz całą masę przydatnych artykułów i raportów. Zrób to teraz a dostaniesz jeszcze cztery specjalne raporty.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności