konkatk wzrokowy


Cześć Uncle Uwo

Jak to jest z kobietami? W jaki sposób kobieta okazuje zainteresowanie facetowi, który właśnie się jej podoba? Szczerze mówiąc jakoś nigdy nie potrafiłem tego jakoś w 100% wyczuć najczęściej negując otrzymywane znaki. Chodzi mi tu zarówno o oto jakie kobiety dają znaki, bo przecież żadna dziewczyna nie podejdzie do mnie i nie powie: Cześć Podobasz mi się dasz mi numer telefonu. Skąd wiedzieć, że u danej dziewczyny mam większe szanse i się jej podobam?

Ok dzisiaj pogadamy o tym, jak poznać czy dziewczyna jest tobą zainteresowana i czy się jej podobasz? Przecież chyba nie ma takich dziewczyn, które otwarcie podejdą do chłopaka i powiedzą: „Cześć nazywam się Monika, podobasz mi się?” Prawie żadna piękna dziewczyna tak nie zrobi, ponieważ w naszym społeczeństwie przyjęło się, że to mężczyzna zdobywa kobietę nie na odwrót.

Jak więc ma zachować się dziewczyna
, której się podobasz? Co kobieta może zrobić, żeby zwrócić na siebie Twoją uwagę, w taki sposób, aby delikatnie dać Ci do zrozumienia, że ją interesujesz a jednocześnie, żeby się narzucać.

No właśnie jak?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że kobiety okazują zainteresowanie na dwa sposoby świadomie i nieświadomie. Nieświadomie robią, to kiedy np. rozmawiasz z dziewczyną i bardzo ją to zaczyna interesować, przez co pochyla się w Twoją stronę i zwraca swoje ciało w Twoim kierunku.

Świadome zainteresowanie jest z kolei już czysto zamierzonym działaniem i zwykle polega na niby przypadkowych sytuacjach. Dziewczyna śmieje się z Twoich żartów, nawet kiedy są mniej śmieszne, siada Ci na kolana czy bierze do tańca wszystkich Twoich kumpli oprócz Ciebie, jak gdyby chciała sprawdzić czy jesteś o nią zazdrosny.

Zanim wytłumaczę Ci oznaki zainteresowania kobiety chcę, abyś uświadomił sobie, że jeśli widzisz u kobiety oznaki zainteresowania wysyłane do Ciebie, to nie oznacza: „Na pewno jestem Tobą zainteresowana”. Te oznaki to tylko pewna podpowiedź, taka wskazówka, którą jeśli zauważysz kilkukrotnie, to możesz wnioskować, że kobieta jest tobą zainteresowana.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jakich błędów nie popełnić, aby dziewczyna, która Ci się podoba, nie traktowała Cie TYLKO jak przyjaciela, to opisałem to w swojej książce na stronach 25-39 w rozdziale: “Odkryj, co działa, a co nie działa na kobiety”

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

Mówię Ci o nich, ponieważ ważne jest, abyś zrozumiał, że kobieta nie może tak bezpośrednio sama z siebie podjeść do Ciebie i okazać Ci zainteresowania. Poza tym znacznie łatwiej jest zdobyć dziewczynę, jeśli jest Tobą zainteresowana, nawet jeśli Ty byś ją o to nie podejrzewał (bo np. jest za ładna). Mimo całego równouprawnienia i zmiany obyczajów, to wciąż mężczyzna powinien wychodzić z inicjatywą, a kobieta może dawać mu tylko delikatnie do zrozumienia, że ma zielone światło:)

Oto oznaki zainteresowania, które daje kobieta:

Gdy bawi się włosami – często, kiedy dziewczyna jest zaangażowana w rozmowę, zaczyna bawić się włosami. Przeczesuje je ręką podrzuca, przesuwa z tyłu do przodu, przechyla głowę lub niż potrząsa. Te wszystkie niby przypadkowe ruchy świadczą o zainteresowaniu Tobą.

Nawiązuje “przypadkowy” kontakt fizyczny – wiedz że kobiety są bardzo świadomie swojego ciała. One mają siedmiokrotnie delikatniejszą skórę od nas, co oznacza że, jeśli dziewczyna opiera się o Ciebie, to nie jest przypadek, bo ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Klepie Cię w ramie – szczególnie często dzieje się to jeśli rozśmieszysz dziewczynę albo jakoś sobie z niej zażartujesz. Ona wtedy klepie Cię po przyjacielsku w ramie, jak gdyby za “karę”, ale prawda jest taka, że jest to znak, że dziewczyna czuje się przy Tobie bardzo swobodnie.
wzrok kobiety


Pozwala sobie patrzeć w oczy i spuszcza wzrok (nie odwraca spojrzenia)
– jeśli klika razu spotykasz się z sytuacją, że dziewczyna przygląda Ci się i patrzy na Ciebie, a nawet uśmiecha się delikatnie, to może to być oznaka zainteresowania. Ważne jest wtedy, abyś utrzymał wzrok i nie spuszcza go pierwszy (pamiętaj o uśmiechu).

Śmieje się z twoich żartów – jeśli powiesz coś średnio śmiesznego a ona śmieje się, jakbyś był królem kabaretu, to może być też oznaką zainteresowania.

Zagaduje do Ciebie i stara się podtrzymać rozmowę – nie chodzi tutaj o sytuacje, kiedy panuje krepująca cisza i ona po prostu chce ją przerwać, ale o sytuacje, kiedy ona stara się podejmować z Tobą nowe tematy i rozpoczyna coraz to nowe wątki.

Mowa ciała zwrócona do Ciebie – jeśli ktoś jest w pełni zaangażowany rozmowę, to zwraca całą swoją mowę ciała w stronę rozmówcy – siedzi do niego przodem, pochyla się i kieruje nogi oraz stopy w stronę rozmówcy. Jeśli dziewczyna ma nogi skrzyżowane, a stopę kieruję w Twoją stronę, to oznacza, że może Tobą być zainteresowana.

Zaczyna dawać Ci komplementy – jeśli dziewczyna zaczyna Cie komplementować przy wszystkich albo sam na sam, to może to być duża oznaka zainteresowania.

Tak jak już mówiłem. Nie bierz tych oznak zainteresowania za pewniaki i 100% znaki, ale jeśli zauważysz kilka z rzędu takich sytuacji u dziewczyny, to może to być dobry znak, ze czas np. wziąć numer telefonu.