Bycie nudnym i przewidywalnym

Tutaj mamy coś naprawdę wielkiego. Wierzę, że bycie atrakcyjnym dla kobiety, która Ci się podoba – niejednokrotnie zależy właśnie od tego jak bardzo interesujący i zabawny jesteś. Dodatkowo jestem w 100% przekonany, że nuda i “przeciętność”, jest to chyba jeden z największych czynników niepowodzenia i porażek wielu facetów. Rutyna, szarość to coś, co zabija każdy związek i relację niezależnie czy znacie się od wczoraj, czy od 10 lat.

Kobiety nienawidzą się nudzić, a tymczasem codziennie są zanudzane przez wielu takich samych, tak samo wyglądających, tak samo mówiących i o tym samym mówiących mężczyzn, którzy nie wiedzą co to jest sztuka podrywania.

Wyobraź sobie, jesteś atrakcyjną kobietą, codziennie przynajmniej kilka razy jesteś podrywany przez rożnego rodzaju facetów i wiesz co… wszyscy robią to samo. O to samo się pytają, tym samym chcą Ci zaimponować (kasa, fura) itd. i tak kilka razy dziennie. To daje średnią nawet kilkudziesięciu razy w tygodniu. Nic więc dziwnego, że wiele atrakcyjnych dziewczyn jest maksymalnie znudzonych już tylko patrzeniem na nowego faceta. Jeśli Ty będziesz potrafił im dostarczyć rozrywki na poziomie (nie w stylu klauna), to jesteś daleko, daleko z przodu przed resztą nudziarzy i klonów gadając to samo…

Nie chodzi tutaj tylko o samą rozrywkę, czyli bycie zabawnym kolesiem. Zabawni kolesie trafiają do kabaretów, a nie zdobywają atrakcyjne kobiety. Sztuka zdobywania kobiety polega na czymś więcej, chodzi tutaj o to, co wiesz, w czym się orientujesz i na czym się znasz. Kobiety uwielbiają słuchać ciekawych historii i jeśli tylko potrafisz ciekawie opowiadać i robić to w jakiś zabawny sposób, to możesz jej tłumaczyć zasady gier RPG, a ona będzie słuchać z otwartą buzią. Dokładnie tak jest, bo sztuka podrywania rządzi się własnymi prawami.

Kluczem do opanowania po mistrzowski umiejętności, jest nie nudzić jej sztampową gadką od samego początku. Skąd jesteś, co robisz, może napijemy się razem, gdzie pracujesz, bla bla bla. Pomyśl o jakiś innych tematach, zapytaj o coś niespotykanego. Zażartuj (w zabawny sposób) np. z jej wisiorka na szyi, jeśli jest duży – możesz powiedzieć coś w styl:

„Hej, czy ten wisiorek na Twojej szyi, to jakiś order wojenny czy co?” – później zwracasz się do koleżanek i pytasz. „Za co ona go ma za gotowanie kapuśniaku w wojsku?” Na bank się zaśmieją, stąd możesz już walnąć jakaś śmieszna historie o wojsku i kontynuować interesującą rozmowę.
_____________________________
Jeśli chcesz wiedzieć jakich błędów nie popełnić, aby dziewczyna, która Ci się podoba, nie traktowała Cie TYLKO jak przyjaciela, to opisałem to w swojej książce na stronach 25-39 w rozdziale: “Odkryj, co działa, a co nie działa na kobiety”

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem:

_____________________________

Pamiętaj, kluczem jest nie być nudnym i przewidywalnym. To odpycha kobiety i w ciągu sekundy dostaniesz przylepkę na czoło „kolejny frajer” i dołączysz do rzeszy frajerów.

Aha jeszcze jedno, może zastanawiasz się „Skąd do cholery mam wiedzieć, co interesuje kobiety, nie będę przecież gadał z nimi o modzie”. Najprostszym sposobem jest dowiedzenie się, o czym gadają dziewczyny, od swoich atrakcyjnych koleżanek, które są podobne do kobiet, które Ci się podobają i które chcesz zdobyć. Jeśli masz jakieś fajne koleżanki, to zapytaj się, o czym gadają (tylko niech mówią szczerze), spędź z nimi trochę czasu, zobacz jakie gazety czytają, co oglądają, czym się ekscytują. Zrób rozpoznanie na terenie wroga:)

To da Ci pewien obraz, czym interesują się kobiety, który później pozwoli Ci w przyszłości wznieść na wyżyny. Pozwoli Ci zrozumieć odrobinę ich myślenie. Pamiętaj jednak, żeby nie zmienić się w męską przyjaciółkę dziewczyn, które uwodzisz, masz być nietresujący i ciekawy, a nie podsycać ich próżność gadając o głupotach.

Dodatkowo możesz nauczyć się jakichś prostych sztuczek magicznych. Czytanie z ręki, analiza grafologiczna, jest to coś tak prostego do nauczenia, że będziesz w szoku. Jednocześnie kobiety absolutnie UWIELBIAJĄ tego typu magiczne zabawy. Zauważ, dla kogo są pisane horoskopy i kto dzwoni do wróżek itp.? Kobiety.

Szczególnie te atrakcyjne interesują się tego typu sprawami i z przyjemnością dadzą sobie z analizować własny podpis czy powróżyć z ręki. Również dlatego, że to jest po prostu ciekawe i zabawne. Co ważne te wszystkie analizy grafologiczne itp. to tak naprawdę bzdury i truizmy, które możesz prawić każdemu i które każdemu (niezależnie do pisma czy kształtu linii rąk) pasują. Zero magii, tylko zabawa. Proste.

Uwierz mi, takie umiejętności są naprawdę łatwe do wyuczenia, a mają potężny wpływ na to, jak rozrywkowy jesteś. Pamiętaj jednak, aby nigdy nie robić za małpę w cyrku, która dostarcza rozrywki swojej Pani. Masz je zainteresować i rozbudzić, a nie zabawiać jak kukiełka w teatrze.

Następnym dobrym sposobem, aby popracować nad sobą, jest rozwijanie się, swoista ewolucja. Czytanie książek, oglądanie ciekawych filmów (nie w stylu American Pie) dzięki czemu będziesz mógł błysnąć jakąś ciekawą historią czy ciekawostką. Po prostu będziesz bardziej interesującą osobą niż gość, który z zainteresowań może wymienić: komputer i samochody.

Możesz też gdzieś wyjechać
i stamtąd przynosić ciekawe historie. Kobiety i mężczyźni będą Cię słuchać tylko dlatego, że masz coś ciekawego do powiedzenia, w porównaniu do reszty. Im bardziej się rozwiniesz tym bardziej interesującym i fascynującym facetem będziesz, aż w końcu sztuka podrywania nie będzie miała dla Ciebie tajemnic.


Podobne artykuły:

> Sexy Bad Boys VS Nice Guys – by David DeAngelo
> Zabójczy błąd w zdobywaniu kobiety, który popełnia większość mężczyzn
> Jak być bardziej pewnym siebie?
> Jak poderwać przyjaciółkę?
> Pierwsza randka – jak się na niej zachować i co robić?