pewnosc siebie


Cześć Uncle

Jak być pewnym siebie przy dziewczynie skoro, kiedy ją widzę, to prawie dostaję paraliżu. Nie jestem jakimś wyrzutkiem społecznym mam wielu kumpli i koleżanki (nawet ładne), z którymi doskonale się dogaduje, ale kiedy zaczynam “myśleć” o danej dziewczynie dostaje paraliżu i strach mnie obezwładnia. Nie jestem w stanie skleić normalnie kilku mądrych zdań, bo peszę się i cały czas myślę że coś może pójść nie tak albo się wygłupię, a spojrzy na mnie z politowaniem i odwróci się na pięcie.
Co robić? Jak sprawić, aby nabrać pewności siebie przy dziewczynie i nie traktować tego tak bardzo serio?
pozdro
Michał69

Pewność siebie w kontaktach z kobietami (a szczególnie tymi pięknymi) to odwieczny problem większości mężczyzn. Co dziwne kiedy widzimy zwykłą, przeciętnie wyglądająca dziewczynę, nie zwrócimy nawet na nią uwagi, ale kiedy zobaczymy blond seks bombę, to coś przestawia się w naszej głowie i zaczynamy się inaczej zachowywać i myśleć.

Nagle zostajesz, jak gdyby pozbawiony swojej wewnętrzny siły i natychmiast masz wrażenie, że ona kontroluje cała tę sytuację, a ty jesteś tylko obserwatorem, bo boisz się coś zrobić.

Pewne te sytuację znają wszyscy faceci, bo prawie wszyscy faceci zaczynając czuć się nieswojo przy super pięknej dziewczynie. Oto według mnie największe i najgroźniejsze przekonania, które sprawiają, że tracisz poczucie wartości i stajesz się mniej pewny siebie przy dziewczynach. Poznanie ich pozwoli Ci zacząć zmieniać siebie i swoje poglądy, a to ostatecznie sprawi, że będziesz bardziej pewny siebie.

Błędne przekonanie nr1

„Nie mam pieniędzy i samochodu więc nie mam szans u pięknej kobiety”

Jest to przekonanie, które wielu mężczyznom było wpajane już do małego. Całe społeczeństwo, cała nasza kultura wpaja nam, że piękno to coś ekskluzywnego, coś lepszego, wyższego. Piękne są bogate aktorki, piękne kobiety reklamują drogie przedmioty, piękno kojarzone jest z luksusem itd.

Większość mężczyzn, kiedy widzi piękną dziewczynę nie myśli że może ją zdobyć, ale myśli:
„Nie mam BMW, to nie mam u niej szans”
„Nie mam worka pieniędzy, to nie mam u niej szans”.
„Nie wyglądam jak Brad Pitt, a takie piękności muszą mieć kogoś super przystojnego, więc nie mam u niej szans”.

Takie myślenie od razu zabija wszelkie poczucie wartości, które było w mężczyźnie. Facet uzależnia swoją własną wartość dla pięknej kobiety od tego ile ma pieniędzy albo jaki ma samochód.

_____________________________
Jeśli chcesz być bardziej pewnym siebie i wyrobić w sobie wysokie poczucie własnej wartości (nie arogancję), to zajrzyj do mojej książki na strony 26-50, dogłębnie poruszam tam te temat:

“Potężna Pewność Siebie Alfa”

_____________________________

Jeśli ma dużo pieniędzy, to jest jej godzien, jeśli ma dobry samochód, to ma u niej szansę. Jeśli nie ma pieniędzy, to automatycznie czuje się nic niewarty i wydaje mu się, że nie ma żadnych szans u piękniej kobiety.

Jest to nie prawda, bo większość kobiet bardziej przyciąga osobowość mężczyzny niż jego portfel.

Jeśli chcesz nabrać pewności siebie, to musisz podrzucić myślenie, że żeby kobieta chciała Cię i zainteresowała się tobą, to musisz mieć pieniądze, samochód, albo być mega przystojny. Owszem są to czynniki atrakcyjne dla kobiet, jednak nie są one decydujące. Ważniejsza jest Twoja osobowość i charakter.

poczucie własnej wartości


Błędne przekonanie nr 2

„Kobieta piękna to coś wspaniałego i należy ją traktować inaczej”

Jeśli kobieta jest wyjątkowo piękna, to automatycznie staramy się jej bardziej przypodobać. Robimy dla niej miłe rzeczy, przysługi itp. Po prostu staramy się zdobyć jej przychylność i uznanie. I tutaj jest własne ten problem,.

Jeśli nadasz pięknej kobiecie dużą wartość, jeśli będziesz ją postrzegał jako jakaś boginię, która możliwe, że kiedyś łaskawie an Ciebie spojrzy, jeśli przyniesiesz dużo prezentów, to od razu stawiasz się na przegranej pozycji.

Od razu pokazujesz siebie samego nie jako wartościowego mężczyznę, który zna swoją wartości i jest pewny siebie, ale jako pokornego sługusa, który w porównaniu z pięknością nie jest nic wart.

Jeśli chcesz być pewny siebie, musisz zapomnieć o przekonaniu, że piękność kobiety jest wyjątkowa i lepsza od Ciebie. Nie możesz myśleć, że piękność oznacza coś wspaniałego. Od dzisiaj myśl i traktuj piękną kobietę jak kogoś zwykłego, jak zwykłego człowieka.

Żadnych specjalnych zabiegów dla pięknych kobiet, żadnego pobłażliwego traktowania ani żadnych przysług, których nie zrobiłbyś dla jakiejś brzydkiej koleżanki.
Pamiętaj, że jesteś równie wartościowy jako człowiek, co ta piękna dziewczyna.

Jak widzisz, obaliłem tutaj dwa podstawowe mity i przekonania, które dręczą większość mężczyzn, i które sprawiają, że tracą oni poczucie pewności siebie.

Pamiętaj, że wyrobienie pewności siebie, to kluczowy czynnik, do tego żeby być atrakcyjnym dla kobiet. Żadna kobieta nie chce słabego, szukającego akceptacji faceta, który płacze w poduszkę. Nie masz być twardzielem ze stali, którego nic nie rusza, ale musisz mieć wewnętrzna pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Pewność siebie to coś więcej niż tylko nie podlizywanie się kobiecie i nie próbowanie jej imponować. Pewność siebie objawia się także w normalnych codziennych sytuacjach, kiedy to dziewczyna próbuje Cie testować i zaczyna strzelać fochy bez powodu. Tutaj również musisz mieć na tyle pewności siebie, żeby się temu przeciwstawić i nie pozwolić sobie na pewnie zachowania.

Owszem oznacza to niejednokrotnie starcia i konfrontacje, ale pamiętaj, że będąc mężczyzną, jeśli ktoś odbierze Ci przysłowiowe „spodnie”, to jesteś już dupa nie facet i kobieta Cię nie będzie szanowała.Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności