smieszne teksty na podrywCzęść pierwszą znajdziesz tutaj;
Teksty na podryw

3. Bądź interesujący

Nic odkrywczego prawda? A jednak większość facetów jest nudnych. Mówią o tym samym pytają o to samo i zachowują się tak samo. Ty musisz być inny, pokazać inne cechy charakteru i wyjątkową osobowość.

Jak to zrobić? Po prostu będziesz poruszał nietypowe tematy zachowywał się inaczej niż inni (np. zamiast podlizywać się dziewczynie, będziesz miał swoje wymagania wobec niej). Inaczej mówiąc stosując w praktyce to wszystko, czego się dowiesz w tym poradniku.

4. Pokaż odrobinę braku zainteresowania

Pokazywanie braku zainteresowania jest tak naprawdę dobrą rzeczą. Jeśli chcesz zrobić na dziewczynie wrażenie musisz być dla niej wyzwaniem, ona musi czuć, że musi się starać, aby zdobyć Twoją uwagę. Nigdy nie możesz się zachowywać jak desperat, który uważnie z otwartą gęba słucha wszystkiego, co mówi dziewczyna jakby od tego zależało jego życie. Takie zachowanie stawia cię w przegranej roli i sprawi, że ona będzie Cię postrzegać, jako kogoś gorszego do siebie. Żadna dziewczyna nie będzie zainteresowana facetem, który jest gorszy od niej.

Najlepiej, jeśli pokażesz jej, że owszem zależy Ci np. na rozmowę, ale nie jesteś desperatem, który zrobi wszystko, aby z nią pogadać. Pokaż, że masz dystans do całej sytuacji i nie musisz reagować jak desperat, kiedy ona, np. nie chce się spotkać albo ma humory.

5. Zakładaj podobieństwo

Jakich ludzi najbardziej lubimy? Takich, którzy są do nas podobni. Jeśli chcesz szybko nawiązać z dziewczyną dobry kontakt to pozwól jej poczuć, że jesteście do siebie podobni. Aby to zrobić, najlepiej jak będziesz mówił do dziewczyny tak jak gdybyś ją już znał od dawna. A to oznacza, że powinieneś zapomnieć o oficjalnym tonie i pytaniach zadawanych przeważnie przez ludzi, którzy pierwszy raz się widzą.
Nie bądź przy niej sztywny, bo każda kobieta przejmuje emocje innych i ona też będzie sztywna. Prowadź całą rozmowę w wesołym tonie zupełnie tak jak gdybyś rozmawiał ze starą kumpelą. Nie oznacza to oczywiście, że masz przy niej przeklinać albo opowiadać zbereźne dowcipy, ale nie oznacza też, że masz zachowywać się jak u cioci na urodzinach, kiedy miałeś 10 lat.

Dobrą techniką na szybkie przełamanie lodów między wami jest dać dziewczynie jakieś zabawne przezwisko. Może być to cokolwiek. Możesz nawiązać do jej nietypowego hobby (np. lubi wędkować) albo od jakiejś sytuacji (np. ona lubi jeść ogórki). Wymyślenie jej przezwiska zawsze wywoła zabawną sytuacje między wami, z której będzie dużo śmiechu a dodatkowo zbliżycie się do siebie, bo tylko przyjaciele mówią do siebie po przezwiskach.

Przezwisko powinno być zabawne i nawet jednocześnie trochę ją drażniące, bo może uwypuklać jej drobną wadę. Przykładowo dziewczynie z długimi kręconymi błąd włosami, możesz dać ksywkę Shakira. Albo wręcz przeciwnie dziewczynie, która ma krótkie włosy możesz dać ksywkę “kudłata”, żeby było śmieszniej. Jeśli dziewczyna ma na imię Dorota możesz jej mówić Doda będzie to szczególnie zabawne, jeśli ona nie lubi Dody (tylko z tym nie przesadzaj).

Oczywiście uważaj, aby tutaj nie przesadzić i nie zranić dziewczyny. To ma być zabawa, z odrobiną nabijania się z niej, a nie prześladowanie jej czy nabijanie się z niedoskonałości.

Wymyślanie ksywki to tylko jedna z wielu taktyk, jakie możesz zastosować, aby dziewczyna czuła się przy Tobie swobodniej. Zawsze jednak staraj się, aby wasza znajomość postępowała i żebyście byli coraz bliżej siebie.

Uwaga ważna. To, że masz jej dać odczuć, że jesteście do siebie podobni nie oznacza, że masz lubić, robić, myśleć to samo, co ona. Jesteś niezależną osobą i nie możesz pozwolić, aby dziewczyna myślała, że starasz się na siłę jej przypodobać. Nie bój się własnej opinii poglądów i myśli. Kobiety cenią niezależne myślenie jak długo nie obraża ono innych.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności