teksty na podryw

Rzuć okiem też na inne artykuły w których omawiam teksty na podryw:
Teksty na podryw, na każdą okazję

Teksty na podryw – 5 najważniejszych zasad część 2

Nie będę Cię oszukiwał i wciskał bajek, że zaraz poznasz teksty na podryw, które zawsze działają podczas rozmowy z kobietą i sprawią, że oczarujesz dziewczynę. Tak naprawdę nigdy nie można wszystkiego przewidzieć, co należy powiedzieć, bo każda rozmowa jest inna i każda dziewczyna jest inna. Ale te kilka zasad, które mogę Ci dać z pewnością Ci pomogą.

Nie mogę Ci jednak dać 100% gwarancji, że na pewno zawsze powinieneś korzystać z tych zasad, bo różnie może być. Dlatego też tak ważne jest, abyś myślał i miał praktykę. Bez praktyki ślepo przestrzegając tych zasad będziesz bardzo łatwo się gubił a zasady, które Ci dałem będą wręcz działać na twoją niekorzyść.

To, co mówisz do jednej osoby nie powiesz do drugiej. Dlatego też nie podaję Ci tylko samych gotowych wzorów dialogów i gotowych tekstów, ale staram się Ci przekazać pewne zasady główne „przykazania” dotyczące rozmowy z kobietą.

Dlatego zaczniemy najpierw od kilku podstawowych zasad dotyczących rozmowy z kobietą. Podstawową jest to, że powinieneś się skupić, na tym, aby rozmowa miała zabawny i wesoły charakter, dzięki której pokażesz się dziewczynie z najlepszej stronie. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć wymarzoną dziewczynę.

1. Zasada priorytetów

Jedna znajoma opowiadała mi ostatnio o facecie, który zaprosił ją na randkę. Zaczęło się normalnie niby wszystko ok., ale z czasem facet zaczął jej opowiadać o miłości od pierwszego wejrzenia itp. z czasem to ona musiała wymyślać kolejne tematy do rozmowy i pchać konwersacje do przodu. Oczywiste jest, że to była ich pierwsza i ostatnia randka.

Jaki z tego płynie wniosek?

Szczególnie na początku znajomości to głównie do Ciebie należy prowadzenie rozmowy. Na Tobie będzie spoczywał obowiązek, aby całe spotkanie utrzymać we właściwym „tonie” i żeby ona zaczęła Cię bardziej lubić. Żeby to osiągnąć musisz mieć w głowie coś więcej niż tylko zwykłe teksty na podryw. Nawet nie łudź się (no chyba, że masz szczęście), że to ona będzie zagadywała i jakoś potoczy się cała rozmowa. To Ty musisz ją prowadzić, bo kiedy prowadzisz to i kontrolujesz całą interakcje. Dzięki temu nie będziesz poruszał nudnych tematów, które są niewygodne dla Ciebie, a za to będziesz mógł prowadzić rozmowę, tak aby stawiała Cię w jak najkorzystniejszym świetle.

Z czasem oczywiście się to zmieni i dziewczyna zacznie bardziej angażować się w rozmowę i przejmować inicjatywę. Nie będą Ci już potrzebne teksty na podryw. Musisz wiedzieć, że dziewczyny też są nieśmiałe i potrzebują czasu na oswojenie się z nową sytuacją. Ona najpierw muszą poczuć się dobrze w twoim towarzystwie, jeśli mają się otworzyć.

Prowadź rozmowę podawaj nowe tematy, nawet jeśli z jej strony nie ma dużego zaangażowania. Jednocześnie bądź wyczulony na wszelkie tematy, które chce podjąć, żebyś nie wyszedł na gadułę, który chce gadać tylko o tym, co go interesuje.

Ważną radą do zapamiętania tutaj jest to, żebyś zawsze zadawał otwarte pytania, zamiast zwykłe teksty na podryw, na które można odpowiedzieć tak lub nie. Dzięki otwartemu pytaniu łatwiej będzie Ci ją wkręcić w rozmowę i dowiedzieć się o niej więcej. Mało tego będziesz mógł potem rozwijać dany temat, kiedy usłyszysz od niej coś interesującego. To trochę jakbyś zasiał ziarenko, które z czasem rośnie rozwija swoje pędy.

Pamiętaj. Na tobie spoczywa odpowiedzialność prowadzenia rozmowy, nie licz na dziewczynę.

2. Miej autorytet

Autorytet przychodzi z poczucia pewności siebie, które wnosisz w rozmowę z dziewczyną. Większość facetów rozmawiając z dziewczyną ma nastawienie jak gdyby prosili ją o pozwolenie, aby się odezwać. KLIKNIJ TUTAJ jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć wymarzoną dziewczynę.

Kiedy rozmawiasz z kobietą zawsze powinieneś mieć nastawienie, że to o czym mówisz jest ważne i że Ty jesteś warty wysłuchania. Jeśli będziesz miał nastawienie, że jesteś nieciekawy i nie warto Cię słuchać, to dziewczyna to wyczuje i będzie Cię tak traktować.

Mało tego z takiego poczucia pewności siebie będziesz mógł zachowywać się na luzie i nie będziesz się tak bardzo stresował. Nie będziesz też potrzebował znać teksty na podryw dziewczyny.

Więcej dowiesz się już niedługo.