pewność siebie

Cecha nr 4: Pewność siebie i nie bycie needy

Kolejna bardzo ważna cecha dla kobiet. Widzisz, kobiety mają w sobie coś takiego, czego nie mają faceci. Potrafią czytać ludzi. Kobiecie wystarczy tylko spojrzeć na kogoś i prawie od razu wie czy nadaje się dla niej, czy to tylko kolejny przechodzień (nie chodzi tutaj tylko o wygląd zewnętrzny, ale postawę, ruchy, gesty). Co gorsze kobiety w bezpośrednim spotkaniu z facetem potrafią doskonale wyczuć co on w środku siebie czuje i jaki jest.


Możesz się maskować, mówić śmieszne teksty, kombinować itp. ale kobieta, i tak wyczuje, czy jesteś spięty, czy naturalnie wyluzowany i czujesz się dobrze. Widzą, to po Twoich ruchach i zachowaniu.

Dlaczego Ci o tym napisałem
? Zamiast mówić o tym, jak być pewnym siebie? No cóż , najpierw powinieneś sobie uświadomić, że kobieta wyczuwa czy jesteś pewny siebie, czy tylko udajesz, lub, czy jesteś zbyt pewny siebie (arogancki). One to rozumieją i czują 1000 razy lepiej i szybciej niż każdy facet. Pamiętaj o tym.

Poczucie pewności siebie to jest to coś, co dla kobiet jest bardzo ważne, ponieważ daje im świadomość Twojej siły, Twojego charakteru. Siła mentalna (niefizyczna) i twardy charakter, to ważna cecha dla kobiet.

Żadna normalna, zdrowa kobieta nie zwiąże się z facetem, który jest przysłowiową łajzą, bez poczucia własnej wartości i godności (z którą ona może dosłownie zrobić wszystko). Taka postawa to bycie needy (potrzebujący). Facet, który jest needy, chce kupić sobie akceptację kobiety i wyczekuje na jej oznaki. Czeka, jak mały piesek na nagrodę od swojej Pani,a w zamian daje jej prezenty, zasypuje komplementami itp.

Prawdziwy facet, prawdziwy samiec Alfa zna swoją wartość i nie potrzebuje potwierdzenia tego przez kobietę. On po prostu to wie i nie ma zamiaru prosić o szacunek. Nie potrzebuje tak, jak inni faceci, kupować pięknej kobiecie drogich prezentów, żeby jej się przypodobać.

Facet, który jest needy, znosi spóźnienia, fochy, babskie fanaberie, bo nie ma poczucia własnej wartości.

Albo myśli: „Jestem taki beznadziejny, muszę sobie kupić jej akceptację kwiatami, pieniędzmi, prezentami”. Tacy kolesie myślą – „Och kochana jesteś taka wspaniała, a jestem nikim. Zniosę wszystko, każde poniżenie, każde zachowanie tylko mnie chciej i akceptuj, daj mi trochę swojej miłości”.

To jest KLĘSKA!!!

Taka postawa (powszechna wśród wielu mężczyzn), to nie tylko wykopanie sobie dołu, ale również zamknięcie się w trumnie z napisem „NIC – w środku”. Kobieta chce faceta, mężczyzny, a nie łajzy. Postawa miłego chłopca, który znosi wszystko i jest grzecznym pieskiem, to synonim nieatrakcyjności dla inteligentnej, atrakcyjnej kobiety, która sama jest pewna siebie.

Kobieta nigdy nie będzie szanować takiego gościa i nawet jeśli ich związek przetrwa, to będzie ona nieszczęśliwa, bo koniec końców będzie chciała, aby on przejął inicjatywę, której on nigdy nie przejmie.

Nie namawiam Cię, żebyś był jednym z gości, którzy nie szanują swoich kobiet, poniżają i źle je traktują. Nie oto w pewności siebie chodzi. Pewność siebie polega na tym, że kiedy trzeba, znasz swoją wartość. Szanujesz innych, ale przede wszystkim szanujesz siebie.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności