cechy mężczyzny

Cecha nr 2: High status (wysoki status społeczny)

To jest kolejny bardzo ważny dla kobiet czynnik. Pomyśl. Za kim kobiety będą się bardziej oglądać (nie bierzemy pod uwagę osobowości)? Za nieudacznikiem, który nie ma samochodu, mieszka z rodzicami i wieczory spędza przy konsoli? Czy za facetem, który ma stabilną sytuację finansową, wie czego chce w życiu, jest oczytany, potrafi tańczyć i interesująco dyskutować i doskonale zna swoją wartość?

Wydaje mi się, że znasz odpowiedź.

Zaraz, zaraz – możesz pomyśleć: „Uncle, mówiłeś, że to ile posiada się pieniędzy albo to jak się wygląda – nie wpływa na to, jak atrakcyjny jestem dla kobiety”. Dobrze, że o to pytasz. Moja odpowiedź to:

I tak i nie.

Posiadanie wysokiego statusu, to nie tylko pieniądze czy samochód. Wysoki status to również sposób, w jaki odbiera Cię środowisko (społeczeństwo). Szacunek, którym obdarzają Cie inni, Twoja pewność siebie. To wszystko wpływa na Twój status w oczach kobiety. A dla kobiety mało jest rzeczy równie atrakcyjnych, jak wysoki status „samca” w grupie. Im wyższy tym lepszy.

Widziałeś kiedyś, żeby taka typowa, klasowa ofiara, co siedzi wiecznie w kącie, gra tylko w World of Warcraft (i tylko na ten temat potrafi rozmawiać) interesował dziewczyny? Ja też nie.

Gość, który jest cichą myszką na imprezie (stojąc pod ścianą z piwem) raczej nie ma szans na spotkanie z najładniejszą dziewczyną na sali. Jednak facet, który emanuje pewnością siebie (nie arogancją czy agresją) jest znany w danym „środowisku” (ludzie go rozpoznają, przychodzą się przywitać, kobiety się uśmiechają itp.) od razu staje się dla kobiety atrakcyjniejszy.

Co ciekawsze świadomość dla kobiety (szczególnie takiej atrakcyjnej, która ma „wzięcie” i ciągle jest oblegana przez adoratorów), że jest w towarzystwie, ktoś „bardziej interesujący” od niej, i że może ona zostać zignorowana przez tego „high status” samca, jest dla niej bardzo atrakcyjne.

Każda kobieta chce mieć najlepszego faceta w “okolicy” choćby tylko dlatego, żeby pokazać innym dziewczynom, że jest lepsza od nich.

Świetnie to widać, kiedy w jakimś klubie pojawia się ktoś sławny, może to być typowy frajer z wyglądu i osobowości, ale skoro jest sławny i ma wyższy status od innych, to jest on atrakcyjny dla pięknych kobiet. Idealny przykład to bracia Mroczki. Ci goście nie weszliby do zwykłego klubu, nie mówiąc już o zdobyciu kobiety, a tymczasem wymieniają jedną dziewczynę po drugiej. Wszystko dzięki ich sławie i wysokiemu statusowi społecznemu.

Nie wiem czy dobrze Ci wytłumaczyłem teorię wysokiego statusu, ale wydaje mi się, że wiesz, o czym myślę i rozumiesz, jak duże znaczenie ma to dla kobiet.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności