cechy mezczyznyCecha nr 1: Bycie liderem i przejmowanie inicjatywy

Pamiętasz jeden z tych amerykańskich filmów, w którym to w liceum wszystkie dziewczyny kochają się w kapitanie drużyny futbolowej? Bycie liderem przyciąga kobiety – to fakt. Rządzenie kojarzy się kobietom z siłą i charakterem, które przyciągają je jak magnes.

Nie zrozum mnie źle, nie chodzi tutaj tylko o to, że masz nad kimś władzę czy zarządzasz kimś, bo to samo w sobie, niekoniecznie musi być atrakcyjne dla kobiety. Chodzi tutaj raczej o typowo męskie cechy jak stanowczość i przejmowanie inicjatywy. To jest coś, co dla każdej kobiety jest ogromną zaletą u mężczyzny.

Kobieta uwielbia, kiedy przejmujesz inicjatywę. Ty ją prowadzisz, Ty jesteś przewodnikiem „stada”, nie czekasz, aż ona podejmie decyzję, tylko sam wychodzisz z inicjatywą. Ty otwierasz przed nią drzwi, jednak nie po to, aby jej się przypodobać, ale po to, aby dać jej znać:

„Hej jestem świadomy tego, co się dzieje, mam na wszystko oko i ze mną możesz być całkowicie wyluzowana i czuć się bezpiecznie, bo ja tu przejmuję inicjatywę”.

To daje jej poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że w razie czego może na Ciebie liczyć. Jest to bardzo, bardzo ważne dla każdej kobiety.

Na pewno zauważyłeś, że większość kobiet głupieje w sytuacjach ekstremalnych, poddają się one swoim uczuciom(chyba lepsze słowo to „emocjom”,ale wybór należy do Ciebie) i najlepsze co mogą zrobić, to siedzieć i płakać. Z facetami (tymi prawdziwymi) jest odwrotnie. Kiedy przychodzi co(brak przecinka) do czego, potrafią wziąć się w garść i działają, prowadzą, wychodzą z inicjatywą. Nie siedzą jak pipy, tylko podejmują akcję (rzucają się tonącemu na ratunek itp.)

Jeśli mi nie wierzysz albo telewizja/seriale/inne gówno przekabaciło Cię z myślenia: „mężczyzna jest liderem i on prowadzi”, na myślenie typowej łajzy „to nic złego, kiedy kobieta chce przejąć inicjatywę i rządzić, trzeba jej pozwolić na to, bo teraz są takie czasy”, to wiedz że się…

Bardzo mylisz, a jeszcze bardziej się mylą ludzie, którzy głoszą takie poglądy. Po prostu tak nie jest – facet ma być liderem, i tym od którego wychodzi inicjatywa (nie tyranem i autokratą) koniec i kropka.

Aha jeszcze jedno bardzo ważne, pisząc o byciu liderem. Nie namawiam Cię do tego, żebyś „rządził” kobietą. Podejście w stylu: „Robimy tak jak ja chcę albo wcale”, to nie jest przywództwo i bycie liderem, tylko terror. W taki sposób na pewno nie zdobędziesz kobiety, a jedynie ją do siebie zrazisz.

Pamiętaj lider i osobowość przywódcy, to naprawdę ogromna zaleta dla kobiet, mimo że nigdy Ci o tym wprost nie powiedzą.

P.S. Pamiętam jak kiedyś po weselu swojego kumpla, pozwiedzał mi coś takiego: „Cholera nie wiem jak tańczyć ze swoją teściową. Ja chce w lewo, a ona mi w prawo, ja chce, żeby zrobiła obrót, a ona mi coś innego”.

Hehe ani on, ani ja wtedy nie wiedzieliśmy, że to tylko jeden testów, które serwują facetom kobiety.

Uważaj, bo często kobieta będzie chciała Cie przetestować i wypróbować to jak stanowczy i zdecydowany jesteś. Będzie chciała Cię sprawdzić, czy aby na pewno jesteś mężczyzną, na jakiego pozujesz. Nie wiem, dlaczego się tak dzieje, ale na pewno zdarzy Ci się, że kobieta zacznie Ci nagle wymyślać coś, albo próbować narzucić swoje warunki…. Nie daj się.

Nie bądź psycholem kontrolującym każdy jej ruch i wykłócającym się o bzdety, bo to jest przejaw słabości charakteru i zwyczajnego braku pewności siebie. Bądź stanowczym facetem.

Prowadź ją i nie pozwól przejąć nad sobą kontroli, bo straci do Ciebie szacunek.

“Kobieta powinna zawsze pozostać kobietą, ale nie musi, a mężczyzna, który nie jest mężczyzną, jest już niczym…”

Brigitte BardotŚciągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności