błędy

Błąd nr 6: Myślenie, że o Twojej atrakcyjności dla kobiet świadczy tylko to, jak jesteś przystojny albo ile masz pieniędzy

To jeden z najczęściej popełnianych męskich błędów. Faceci myślą, że powodem ich niepowodzeń z kobietami jest to, że nie są przystojni albo nie mają pieniędzy, albo że są za grubi czy za niscy. Niespodzianka – tak nie jest i
wszystkie te przekonania to bzdury.

Jasne, że są kobiety, które lecą tyko na kasę, żeby naciągać kolesi na kupowanie im czegoś. Jasne też, że są kobiety, które lecą na muskularnych, wysokich gości. Jednak (i chcę, żebyś to zapamiętał) WIĘKSZOŚĆ kobiet jest dużo bardziej zainteresowana osobowością mężczyzny niż jego wyglądem czy grubością portfela. Osobowość może być tak przyciągająca dla kobiety, że nie będzie ona w stanie się odkleić.

Jeśli wyrobisz w sobie taką osobowość, jeśli nauczysz się jak być pewnym siebie, prowadzić interesujące rozmowy, używać mowy ciała we właściwy sposób, to wystarczy.

To jest bardzo ważne, bo wielu facetów tłumaczy sobie, swoje niepowodzenia z kobietami właśnie tym, że nie są dość wysocy, bogaci itp. Naprawdę nie ma znaczenia dla większości kobiet, jak wyglądasz czy ile masz kasy, dopóki jesteś interesującym intrygującym, pewnym siebie MĘŻCZYZNĄ.

Błąd 7: Bycie nudnym i przewidywalnym

Tutaj mamy coś naprawdę wielkiego. Wierzę, że jest to chyba jeden z największych czynników niepowodzenia i porażek wielu facetów. Nuda i rutyna to coś, co zabija każdy związek i relację niezależnie czy znacie się od wczoraj, czy od 10 lat.

Kobiety nienawidzą się nudzić, a tymczasem codziennie są zanudzane przez wielu takich samych, tak samo wyglądających, tak samo mówiących i o tym samym mówiących mężczyzn.

Wyobraź sobie, jesteś atrakcyjną kobietą, codziennie przynajmniej kilka razy jesteś „podrywany” przez rożnego rodzaju facetów i wiesz co… wszyscy robią to samo.

O to samo się pytają, tym samym chcą Ci zaimponować (kasa, fura) itd. i tak kilka razy dziennie. To daje średnią nawet kilkudziesięciu razy w tygodniu. Nic więc dziwnego, że wiele atrakcyjnych dziewczyn jest maksymalnie znudzonych już tylko patrzeniem na nowego faceta. Jeśli Ty będziesz potrafił im dostarczyć rozrywki na poziomie (nie w stylu klauna), to
jesteś daleko, daleko z przodu przed resztą nudziarzy i klonów gadając to samo…

Nie chodzi tutaj tylko o samą rozrywkę, czyli bycie zabawnym kolesiem.

Zabawni kolesie trafiają do kabaretów. Chodzi tutaj również o to co wiesz, w czym się orientujesz i na czym się znasz. Kobiety uwielbiają słuchać ciekawych historii i jeśli tylko potrafisz ciekawie opowiadać i robić to w jakiś zabawny sposób, to możesz jej tłumaczyć zasady gier RPG, a ona będzie słuchać z otwartą buzią.

Kluczem jest nie nudzić jej sztampową gadką od samego początku. Skąd jesteś, co robisz, może napijemy się razem, gdzie pracujesz, bla bla bla.

Pomyśl o jakiś innych tematach, zapytaj o coś niespotykanego. Zażartuj (w zabawny sposób) np. z jej wisiorka na szyi, jeśli jest duży – możesz powiedzieć coś w styl:

„Hej, czy ten wisiorek na Twojej szyi, to jakiś order wojenny czy co?” –

później zwracasz się do koleżanek i pytasz. „Za co ona go ma za gotowanie kapuśniaku w wojsku?” Na bank się zaśmieją, stąd możesz już walnąć jakaś śmieszna historie o wojsku i kontynuować interesującą rozmowę.

Pamiętaj, kluczem jest nie być nudnym i przewidywalnym. To odpycha kobiety i w ciągu sekundy dostaniesz przylepkę na czoło „kolejny frajer” i dołączysz do rzeszy frajerów.

Aha jeszcze jedno, może zastanawiasz się „Skąd do cholery mam wiedzieć, co interesuje kobiety, nie będę przecież gadał z nimi o modzie”. Najprostszym Sposobem jest dowiedzenie się, o czym gadają dziewczyny, od swoich atrakcyjnych koleżanek, które są podobne do kobiet, które Ci się podobają i które chcesz zdobyć. Jeśli masz jakieś fajne koleżanki, to zapytaj się, o czym gadają (tylko niech mówią szczerze), spędź z nimi trochę czasu zobacz, jakie
gazety czytają, co oglądają, czym się ekscytują. Zrób rozpoznanie na terenie wroga:)

To da Ci pewien obraz, czym interesują się kobiety. Pozwoli Ci zrozumieć odrobinę ich myślenie. Pamiętaj jednak, żeby nie zmienić się w męską przyjaciółkę dziewczyn, które uwodzisz, masz być nietresujący i ciekawy, a nie podsycać ich próżność gadając o głupotach.

Dodatkowo możesz nauczyć się jakichś prostych sztuczek magicznych.

Czytanie z ręki, analiza grafologiczna, jest to coś tak prostego do nauczenia, że będziesz w szoku. Jednocześnie kobiety absolutnie UWIELBIAJĄ tego typu magiczne zabawy. Zauważ, dla kogo są pisane horoskopy i kto dzwoni do wróżek itp.? Kobiety.

Uwierz mi, takie umiejętności są naprawdę łatwe do wyuczenia, a mają potężny wpływ na to, jak rozrywkowy jesteś. Pamiętaj jednak, aby nigdy nie robić za małpę w cyrku, która dostarcza rozrywki swojej Pani. Masz je zainteresować i rozbudzić, a nie zabawiać jak kukiełka w teatrze.

Następnym dobrym sposobem jest rozwijanie się, swoista ewolucja. Czytanie książek, oglądanie ciekawych filmów (nie w stylu American Pie) dzięki czemu będziesz mógł błysnąć jakąś ciekawą historią czy ciekawostką. Po prostu będziesz bardziej interesującą osobą niż gość, który z zainteresowań może wymienić: komputer.

Możesz też gdzieś wyjechać i stamtąd przynosić ciekawe historie. Kobiety i mężczyźni będą Cię słuchać tylko dlatego, że masz coś ciekawego do powiedzenia, w porównaniu do reszty. Im bardziej się rozwiniesz tym bardziej interesującym i fascynującym facetem będziesz.

PRACA DOMOWA

Na koniec jako pracę domową zrób małe ćwiczenie, które uzmysłowi Ci, na jaką nudę są narażone kobiety i jacy idioci do nich podchodzą. Wykonasz te ćwiczenie, a zdasz sobie sprawę, co przechodzą codziennie atrakcyjne dziewczyny.

Wejdź sobie na dowolny portal internetowy np. Interia. Zaloguj się na czata pod jakimś kobiecym pseudonimem w stylu Ania_króliczek czy inne takie.

Włącz sobie muzykę, którą lubisz albo jakiś film, czekaj i zacznij gadać z typami, którzy zaczną do Ciebie pisać. Zauważysz pewna zależność, większość kolesi jest dosłownie kurewsko nudna. Zaczną walić do Ciebie te same teksty, od których można się dosłownie porzygać za trzecim razem. Zrób to ćwiczenie. Zobaczysz jak mają fajne dziewczyny w prawdziwym życiu.