blad w podrywaniu

Błąd nr 3: Szukanie akceptacji w kobietach lub przyzwolenia

W pragnieniu tego, żeby przypodobać się kobiecie (co w oczach mężczyzn ma niby sprawić, żeby nas polubiła) wielu facetów stara się robić wszystko to, co kobieta “zaakceptuje” i co jej nie urazi.

Mężczyźni zachowują się jak mały piesek, który zanim coś zrobi najpierw z wywieszonym językiem patrzy na swojego surowego pana czy ten mu na to pozwoli.

Jest to bardzo bardzo zły pomysł.


Prawdziwe kobiety nigdy nie będą zainteresowane facetem, który będzie czekał na pozwolenie, żeby się wysikać. Albo będzie się bał, aby nie urazić kobiety. Nie zrozum mnie źle, nie namawiam Cię do bycia fagasem, który z niczym i nikim się nie liczy. Chodzi mi tutaj raczej o przejęcie inicjatywy, a nie bycie niewolnikiem

Właściwie, kobieta prędzej będzie wkurzona i rozzłoszczona na faceta, który zachowuje się jak łajza, niż w jakikolwiek sposób będzie nim zainteresowana. Słyszałeś kiedyś taki tekst od kobiety:

‘Nienawidzę, kiedy facet robi to, co mu każę” – to wiesz o co tutaj chodzi.

Nigdy przenigdy nie będziesz atrakcyjny dla kobiety, jeśli szukasz w niej “przewodnika” i przywódcy, który powie Ci, co masz robić i jak wysoko skakać, żeby jej było dobrze. Tacy faceci szybko odpadają albo przez całe życie mają wypisane na plecach „Łajza”. Pamiętaj, Ty przejmujesz inicjatywę.

Właśnie tak zachowuje się prawdziwy mężczyzna, jest przewodnikiem, liderem.

Błąd nr 4: Szukanie potwierdzenia swojej wartości w kobiecie i bycie „needy”

To jest kolejny duży błąd, z którym wielu facetów ma problem (również i ja miałem). Wielu z nas szuka potwierdzenia swojej wartości w kobietach (często nieświadomie). Polega to na swoistej wymianie – ja będę mówić Ci, że Cię kocham, będę miły, zniosę każde spóźnienia itp. a Ty powiesz mi, że jestem mężczyzną i że jestem fajny itp. Typowy układ handlowy, Ty dajesz
coś, żeby dostać od niej coś.

Samopoczucie takiego faceta zależy właśnie głównie od tego czy kobieta nagrodzi go czy ukarze. Usłyszy od niej coś niemiłego, nie odpisze na sms po 5 minutach od jego wysłania itp. i już jest załamany, traci poczucie własnej wartości i myśli, że stało się między nimi coś tragicznego.

Nie uzależniaj swojego dobrego/złego humoru i samopoczucia od kobiety. Jeśli chcesz być atrakcyjny dla kobiety, to musisz jej pokazać, że o poczuciu własnej wartości stanowisz Ty sam, a nie ona i jej humory.

Nie potrzebuje nagrody od kobiety, żeby się dobrze czuć i nie musi wymieniać prezentów, drogich kolacji itp. za miłość czy akceptację.

Nigdy przenigdy, nie staraj się kupić jej uwagi albo wymienić na prezenty. To nie działa na kobiety. Prędzej zostaniesz kolejnym wydymanym frajerem, który wydał dużo kasy, żeby tylko dowiedzieć się, że możesz być jej kolegą i nic więcej.

Błąd nr 5: Nierozumienie tego, co przyciąga i interesuje kobiety

Zadam Ci proste pytanko.

– Lubisz truskawki? ja też lubię – tak więc skoro Ty i ja lubimy truskawki to, co lepiej zadziała jako przynęta na ryby, truskawki czy może robaki?

Wyciągając wniosek, z tego jak wielu facetów postępuje z kobietami można myśleć, że przy łowieniu ryb używaliby truskawek, a nie tłustych, dużych robaków, które przyciągają ryby. Rozumiesz co mam na myśli?

Wielu facetów popełnia ten błąd, że robią to, co według NICH powinno podobać się kobiecie, a nie robią tego, co KOBIETA chce. Zamiast rzucać wędkę z robakami, rzucają wędkę z truskawkami, a potem dziwią się, że nie bierze.

Pewnie, że nie berze, skoro używasz złej przynęty.

Atrakcyjność dla kobiety nie oznacza tego samego, co atrakcyjność dla faceta. Koniec i kropka! Zaakceptuj to albo przestań czytać, bo stracisz tylko swój czas. Na kobiety działa co innego, niż na facetów i Twoim zadaniem jest się tego nauczyć.

Zauważyłeś, że są przeciętnie wyglądający faceci, którzy są z ładnymi kobietami? To nie z powodu ich wyglądu, ale z powodu osobowości, jaką mają i umiejętności radzenia sobie z kobietami. Oni po prostu mają to coś.

Wyrób w sobie te same umiejętności, tą samą mowę ciała, takie same poczucie humoru i inne zachowania, a również staniesz się naturalnie atrakcyjny dla kobiet zarówno psychicznie, jak i fizycznie.


Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności