podryw bledy
Błąd nr 1: Bycie zbyt miłym facetem

Na pewno już zauważyłeś, że fajne dziewczyny rzadko kiedy (i nie tylko) nie spotykają się z zbyt miłymi facetami. Nie umawiają się na prawdziwe randki i nie chodzą z gośćmi, którzy są bardzo mili, wyrozumiali, słuchają jej i starają się grać rolę męskiej „przyjaciółko-służącej”.

Tacy mężczyźni przede wszystkim myślą o tym, jak nie narazić się kobiecie i co zrobić, żeby się jej przypodobać i zdobyć ją swoją “przytłaczającą” dobrocią i służalczością. Zgadnij co?

Kobiety nic a nic, nie są zainteresowane takimi gośćmi. Owszem, jeśli zapytasz się dowolnej dziewczyny – jaki powinien być prawdziwy mężczyzna, to ona Ci powie, że opiekuńczy odpowiedzialny itp. i rzeczywiście chcą takich cech, ale nigdy w nadmiarze.

(Mówię tutaj absolutnie serio, jeśli nie wierzysz, to daj powyższy akapit do przeczytania swojej koleżance) Na pewno wkurzało Cię (tak jak i mnie), kiedy jakaś Twoja znajoma, którą lubiłeś, spotykała się z gościem, który ją olewał, oszukiwał i krzywdził. Był krótko mówiąc – dupkiem, (normalnie napisałbym inaczej, ale wiem, że będą to też czytać kobiety:)

Tak więc pewnie nieraz dochodziłeś do wniosku – kobiety są nienormalne, bo przekładają gościa, który je nie szanuje nad takiego, który oszukuje itd. Ja też kiedyś tak myślałem i wywoływało to u mnie pewien rodzaj pogardy do kobiet. “Trzeba być głupią babą, żeby dawać sobą tak gardzić, manipulować i oszukiwać” – myślałem. Problem w tym, że jedyną głupią osobą w tym wypadku byłem ja, bo tak jak i wielu facetów, byłem ignorantem na tyle dużym, żeby wierzyć, że kobiety myślą, tak samo jak i faceci. A tak nie jest.

Zapamiętaj sobie jedną rzecz. KOBIETY NIE MYŚLĄ TAK JAK MĘŻCZYŹNI!!!

Wiem, że to niekoniecznie brzmi sensownie czy logicznie, ale to jest prawda i im szybciej zaakceptujesz ten fakt, tym lepiej dla Ciebie i tym szybciej zaczniesz odnosić sukcesy z kobietami.

Pamiętaj, zbyt mili faceci to nic ciekawego dla kobiety. To po prostu kolejne ciepłe kluchy, które w żaden sposób nie są wyzwaniem ani czymś interesującym dla mądrej, inteligentnej kobiety.

Wiem, że sporo się tutaj rozpisałem, ale jest to bardzo ważne, zaakceptuj to, a jeśli nie wierzysz porozmawiaj, z jakąś swoją dobrą koleżanką. Zapytaj się jej o postawę super miłego faceta, który się na wszytko zgadza i ma podejście pokornego sługi swojej wspaniałej Pani..

Błąd nr 2: Próbowanie przekonać kobietę, żeby Cię lubiła

Większość facetów myśli, że z kobietami można iść na logikę. “Hmm nie jest mną zainteresowana, to będę taki miły, taki dobry i taki zabawny, że w końcu mnie polubi, bo jak można nie lubić miłego, zabawnego faceta?”

Mam dla Ciebie złe wiadomości. Nigdy nie przekonasz kobiety, aby czuła do Ciebie coś innego, niż teraz czuje. Nie przekonasz kobiety do tego logiką i argumentami „za”.

Tak już jest, bo kobietami sterują ich emocje, a nie logika (tak jak mężczyznami). Oczywiście są wyjątki, są dziewczyny, które lecą tylko na kasę, ale to jest margines i takimi się nie będziemy zajmować, bo nie warto. Mimo wszystko wielu facetów chce kobietę “kupić”, przekonać do siebie. Proszą, błagają, podlizują się i… dostają kosza i odchodzą jak zbity pies.

Obrażeni na wszystkie głupie baby bla, bal, bla….

Nie rób tak. Nie przekonuj jej, a raczej spróbuj, aby to ona przekonała się do Ciebie.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności