Mam pytanie, jeśli chodzi o uwodzenie kobiet.

Czy możliwe jest, żeby zwyczajnie wyglądający facet (taki jak ja) który nie jest super przystojny ani nie wyróżnia się niczym specjalnym, był podrywany przez dziewczynę?
Co w ogóle możliwe jest tak “zadziałać”, żeby dziewczyna, która mi się podoba sama wyszła z inicjatywą spotkania/randki?
Proszę o radę

pozdro
Radek

Może moja odpowiedź, będzie w dwóch częściach. Pierwsza będzie dotyczyć, tego czego nie robić, aby zainteresować sobą dziewczynę a druga co możesz zrobić, żeby ją zainteresować.

Nie będzie dla wielu satysfakcjonująca, ale na pewno będzie szczera.

Pierwsza i podstawowa sprawa. Jeśli chcesz wiedzieć co to jest uwodzenie kobiet i jak poderwać dziewczynę, która Cię interesuje, to Ty musisz przejąć inicjatywę. Nie licz na to, że to ona zrobi pierwszy krok nie licz na to, że będzie jak w amerykańskich filmach dla młodzieży:
“On frajer/nieudacznik ona piękna popularna wyjątkowa, zakochują się w sobie”.
Takie rzeczy tylko w filmach i marzeniach.

Musisz przejąć inicjatywę i trzymać ją cały czas. Ty jesteś mężczyzną i żadna kobieta nie chce faceta, który liczy na jej inicjatywę. Taka jest prawda.

ALE

Nie jest powiedziane, że zawsze to musi polegać na tym, że podchodzisz do dziewczyny i pytasz się czy chce iść na randkę albo, czy da Ci numer telefonu.
Czasami przejęcie inicjatywy objawia się w inny sposób. Czasami musisz być sprytny i trochę przebiegły, żeby zainteresować sobą dziewczynę, bo zdradzania swoich intencji.

Najpierw powiem Ci jak tego nie robić, żeby dziewczyna nie zniechęciła się do Ciebie, bo nieudolnie będziesz próbował przyciągnąć jej uwagę:

Pieniądze

Klasyczny przypadek. W dzisiejszym społeczeństwie utarło się, że kobiety lecą na kasę. Ten stereotyp powielany jest przez filmy, gazety i “pokrzywdzonych” przez los facetów.

Jasne, że są kobiety, które lecą na kasę,, ale to nie o pieniądze tak naprawdę chodzi. Kiedy dziewczyna widzi bogatego faceta, to dla niej pieniądze są niejako dowodem, że mężczyzna ma cechy charakteru, które są interesujące dla płci

  żeńskiej.
  pewność siebie
  inteligencja
  zaradność
  inicjatywa
  wytrwałość
  odpowiedzialność

To wszystko są cechy, które bardziej lub mniej łączą się z posiadaniem pieniędzy i automatycznie jest dla kobiet atrakcyjne, ale nie koniecznie wiążą się z uwodzenie kobiet. Musisz zrozumieć jedno. Kobiety chcą faceta z jajem, zaradnego umiejącego odnaleźć się w życiu, a nie nieudacznika, który siedzi przed komputerem 24/dobę.
A że nie oceniają nas po wyglądzie tak jak my oceniamy płeć przeciwną, to muszą znaleźć jakiś punkt zaczepienia. Dlatego patrzą na to jak się zachowujesz, co mówisz z kim się zadajesz, co sobą reprezentujesz.

Nigdy nie szpanuj kasą. Uwierz mi, że nie chcesz przyciągać do siebie dziewczyn, które zainteresowane są tylko pieniędzmi. A są takie i jest ich niestety coraz więcej (też mi odkrycie).

Najważniejsze jest jednak, abyś uświadomił sobie jedno. Dla większości fajnych dziewczyn (70%) to cechy charakteru są ważniejsze w facecie niż stan jego konta i nie potrzebujesz go, żeby uwodzenie kobiet przyniosło efekty. Nigdy nie próbuj imponować jej kasą, a już na pewno nie, wydawaniem na nią pieniędzy, bo zepsujesz swoje szanse, jeśli chodzi o uwodzenie kobiet.

Przechwalanie się

Nic tak nie zniechęca dziewczyny, jak arogancja faceta. Z drugiej strony każda kobieta chce pewnego siebie mężczyzny, który ma poczucie własnej wartości. Dlatego musisz być bardzo uważny, żeby nie przesadzić w pokazywaniu, jak pewny siebie jesteś. Nigdy nie chwal się niczym. Nie opowiadaj, że masz takie i takie wykształcenie w towarzystwie. Nie mów o to, czego dokonałeś, nawet kiedy inni się chwalą. Niech się chwalą i niech próbują zdobyć zainteresowanie innych przez podlizywanie się im. Ty nie potrzebujesz „prosić” ludzi, żeby Cie lubili przez przechwałki.

Niektórym facetom wydaje się, że jak będą się przechwalać, to kobiety będą do nich lgnąc jak magnes.

I wtedy zaczyna się :

„Skończyłem uniwersytet xxx, ale co tam to nic wielkiego”. „Pracuję w super wielkiej firmie i jestem w niej super ważnym kierownikiem”, „Kogo ja nie znam ze świata show biznesu” .

Pewny siebie facet nie musi się przechwalać, bo zna swoją wartość, a ta wartość “emanuje” z niego. Kobieta z czasem dowie się o Twoich zaletach i wtedy one zaimponują jej jeszcze mocniej. Będzie zdziwiona i zafascynowana, że nie jesteś jak inni faceci i nie chwalisz się swoją “pracą” “furą”, wiedzą na jakiś temat czy nawet wyjątkowymi umiejętnościami (np. gra na gitarze). uwodzenie kobiet na tym nie polega możesz mi wierzyć.

Podsumowując

Nie zachowuj się jak paw. Nie strosz piórek i nie staraj się nadmiernie zaimponować dziewczynie. Musisz stworzyć swoją wartość bez pokazywania: pieniędzy, osiągnięć. Kobiety naprawdę mają szósty zmysł, który doskonale wyczuje czy jesteś prawdziwy, czy tylko udajesz kogoś, kim nie jesteś i bawisz się w uwodzenie kobiet.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności