błędy w podrywaniu

Oto pięć największych błędów, które popełniają mężczyźni w relacjach z pięknymi kobietami. Niektóre z nich odnoszą się do pierwszego spotkania, a inne do dalszej znajomości.

Poznanie ich jest bardzo kluczowe, aby odnieść sukces w relacjach męsko-damskich, dlatego że sposób w jaki zostaliśmy wychowani i przekonania, które nam wpojono nie zawsze są właściwe i gwarantują powodzenie w zdobywaniu wymarzonej kobiety. Wszystko o czym zaraz przeczytasz, opiera się jednak na doświadczeniu, wiedzy o kobietach i ich psychice, dzięki czemu zrozumiesz wszelkie błędy, które do tej pory popełniłeś.

Błąd nr1: Bycie zbyt miłym facetem

Na pewno już zauważyłeś, że piękne kobiety (i nie tylko) nie spotykają się z miłymi facetami, którzy na każdą randkę przychodzą z bukietem róż, są mili do obrzydzenia i ciągle prawią jej komplementy. Kobiety nudzą tacy faceci, bo są nieinteresujący, przewidywalni i wręcz wykluczają jakaś dozę ekscytacji w życiu.

Tacy mężczyźni przede wszystkim myślą o tym, co zrobić, żeby się przypodobać kobiecie i „broń Boże” nie narazić się jej. Chcą ją zdobyć swoją “przytłaczającą” dobrocią i służalczością.

Nie bądź miłym facetem. Okazuj kobiecie szacunek, bądź dobrym człowiekiem, ale nie miłym facetem, bo kobiety nie uznają tego za atrakcyjne.

Błąd nr 2: Myślenie, że o Twojej atrakcyjności dla kobiet świadczy to, jak jesteś przystojny albo ile masz kasy

To jeden z najczęściej popełnianych męskich błędów. Faceci myślą, że powodem ich niepowodzeń z kobietami jest to, że nie są przystojni albo nie mają pieniędzy, albo że są za grubi czy za niscy.

Niespodzianka – tak nie jest, i wszystkie te przekonania to bzdury.

Jasne, że są kobiety, które lecą tyko na kasę. Jasne, że są kobiety, które lecą na muskularnych, wysokich gości. Jednak (i chcę, żebyś to zapamiętał) WIĘKSZOŚĆ kobiet jest dużo bardziej zainteresowana osobowością mężczyzny niż jego wyglądem czy grubością portfela. Osobowość może być tak przyciągająca dla kobiety, że nie będzie ona w stanie się odkleić i w sekundę zapomni o tym, że jesteś gruby albo niski.

Błąd nr 3: Zmienianie swojego życia dla kobiety

Kobiety uwielbiają, kiedy mężczyzna ma „coś” jeszcze w swoim życiu oprócz niej. Pisząc że ma coś jeszcze w życiu, chodzi mi oto, że ma jakiś cel, do czegoś dąży. Nie żyje z dnia na dzień tylko ma obrany kierunek, do którego dąży. Może to być własna firma, jakieś osiągnięcia sportowe czy kariera.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jakich błędów nie popełnić, aby dziewczyna, która Ci się podoba, nie traktowała Cie TYLKO jak przyjaciela, to opisałem to w swojej książce na stronach 25-39 w rozdziale: “Odkryj, co działa, a co nie działa na kobiety”

Fragmenty będziesz mógł przeczytać pod tym adresem
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________
Problem jest w tym, że wielu facetów kiedy ma dziewczynę rzuca to wszystko. Zapomina o swoich celach, nagina swoje życie do tego, co chce kobieta. Zamiast zaprosić kobietę do swojego świata i przejąc inicjatywę, pozwala aby ona owinęła go sobie wokół palca i rządziła jego światem.

Powiem Ci coś, kobieta nie będzie szanować takiego faceta i nigdy nie uzna za atrakcyjne przejęcie nad nim kontroli. Większość takich związków szybko kończy się, a mężczyzna zostaje na lodzie z pytaniem w głowie: „Jak to możliwe przecież robiłem wszystko co ona chciała?”

Błąd nr 4: Próbowanie przekonać kobietę, żeby Cię lubiła

Większość facetów myśli, że z kobietami można iść na logikę. “Hmm ona nie jest mną zainteresowana, to będę taki miły, taki dobry i taki zabawny, że w końcu mnie polubi, bo jak można nie lubić miłego, zabawnego faceta?”

Mam dla Ciebie złe wiadomości. Nie przekonasz kobiety do tego logiką i argumentami „za”. Tak już jest, bo kobietami sterują ich emocje, a nie logika (tak jak mężczyznami).

Błąd nr 5: Szukanie potwierdzenia swojej wartości w kobiecie i bycie „needy”

To jest kolejny duży błąd, z którym wielu facetów ma problem (również i ja miałem). Wielu z nas szuka potwierdzenia swojej wartości w kobietach (często nieświadomie). Polega to na swoistej wymianie – ja będę mówić Ci, że Cię kocham, będę miły, zniosę każde spóźnienia itp. a Ty powiesz mi, że jestem mężczyzną i że jestem fajny, dasz mi buzi itp. Typowy układ handlowy, Ty dajesz coś, żeby dostać od niej coś.

Samopoczucie takiego faceta zależy głównie od tego czy kobieta nagrodzi go, czy ukaże. Usłyszy od niej coś miłego jest radosny. Ona nie odpisze na sms po 5 minutach od jego wysłania itp. i on już jest załamany, traci poczucie własnej wartości i myśli, że ona już go nie kocha.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najczęściej popełnianych błędach przez mężczyzn, to zapraszam na stronę, gdzie możesz znaleźć pełny raport: 8 największych błędów jakie popełniają mężczyźni z kobietami. http://art.uwodzic-uwodzicielki.pl/Ściągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności