Witaj Uncle
Mam mały problem. Ostatnio byłem w urzędzie pracy. Musiałem złożyć kilka papierów i poczekać na rozmowę z urzędniczką.
Kiedy wszedłem do pokoju “przyjęć” zobaczyłem bardzo fajną dziewczynę. Kojarzyłem ją już wcześniej, bo chodziła do mojej uczelni, więc od raz się uśmiechnąłem (ona odwzajemniła uśmiech).

Po złożeniu papierów druga urzędniczka musiała wyjść na chwilę, więc postanowiłem, że zagadam do dziewczyny. Rozmowa układała się elegancko, szybko ją rozśmieszyłem pytając, czy ma taką władzę, żeby załatwić mi pracę szefa banku i ile gum do żucia by mnie kosztowało (tak się złożyło, że miałem kilka gum w kieszeni).

Po chwili (zgodnie z tym, co uczysz) poprosiłem ją o numer telefonu i adres email. Dała bez wahania. Później wróciła druga urzędniczka, więc musiałem wrócić do swoich spraw.

Wychodząc widziałem, że urząd zamykają o 15:30 a ja mieszkam nie daleko, więc pomyślałem, że zrobię niespodziankę i przyjdę na 15: 30 żeby ją odprowadzić do domu. Problem w tym, że ona nie wydawała się już taka zainteresowana. Nie za bardzo śmiała się z żartów, a potem jak chciałem się umówić, to tłumaczyła się brakiem czasu.
Moje pytanie brzmi:

Co zrobiłem źle?

Ok zanim odpowiem na pytanie, chciałbym powiedzieć, że to o czym będę pisał przyda się każdemu, kto może znaleźć się w następujących sytuacjach.

– dziewczyna się spieszy,
– dziewczyna jest w grupie koleżanek, które przeważnie będą chciały, żeby nikt jej nie zaczepiał,
– spotykasz dziewczynę w jej pracy (np. jest kelnerką, pracuje w biurze, sklepie itd.),

Pozwól, że zadam Ci pytanie teraz pytanko:

Co powinieneś zrobić, kiedy poznasz dziewczynę w barze albo w jej pracy?
Zaczynasz z nią rozmowę wymieniacie kilka zdań. Rozśmieszysz ją kilka razy i dobrze spędza się wam czas. W końcu bierzesz od niej numer telefonu i teraz zostaje pytanie, co zrobić:

Co zrobić w takiej sytuacji?

1) Możesz siedzieć i dalej z nią rozmawiać jak długo się da, bo rozmowa idzie bardzo dobrze.

2) Czekać aż ona skończy cokolwiek robiła (np. praca) i pójść na spotkanie.

3) Pójść sobie.

Dobrze teraz zastanówmy się przez chwilę, jaki rezultat będzie płynął z Twojego wyboru.
Jeśli wybrałeś wariant 1 to:

Porozmawialiście trochę, ona zgodziła się dać Ci numer telefonu. Udało się. Ale ona wciąż się spieszy albo jest zajęta. W końcu pracuje albo jest zajęta czymś innym, więc dłuższe gadanie do niej będzie tylko przeszkadzać.

Jeśli wybrałeś wariant 2 to:

Zostajesz dłużej czekając aż będzie wolna i chcesz od razu spotkać się na dużej.
Sam pomysł ma w sobie tyle błędów, że aż nie wiem, od czego zacząć.
Przede wszystkim, kiedy dziewczyna skończy pracę, spotkanie z koleżankami czy cokolwiek innego, czym jest zajęta najprawdopodobniej nie będzie miała ochoty na nic więcej. Każdy ma swoją wytrzymałość.

Postaw się w jej sytuacji czy Ty po 10 godzinach pracy np. w sklepie z ciuchami, chciałbyś jeszcze gdzieś wychodzić. Tym bardziej że dziewczyny zawsze chcą dobrze wyglądać, czuć się świeżo itd.

3) Poznajesz ją, zamieniacie kilka zdań, a potem znikasz.

To może wydawać się trochę nielogiczne na początku, ale pomyśl proszę.
Czy możesz mieć lepszy wstęp do poznania dziewczyny niż zainteresowanie jej sobą, a potem zniknięcie? To dziewczynie daje do myślenia. Tworzy tajemnicę, wywołuje ciekawość: “Gdzie on mógł pójść tak szybko?”, “Co ma lepszego do zrobienia, niż gadanie do mnie?”.

Taki sposób zakończenia pierwszego spotkania może być jeszcze bardziej wzmocniony przez powiedzenie czegoś w stylu:

“Miło się z Tobą gadało. Teraz zmykam do swoich znajomych, żeby trochę odzipnąć. Tak mnie zagadywałaś, że muszę odpocząć”.

Dlaczego ten sposób jest bardzo dobry?
Przede wszystkim dlatego, że kobiety są przyzwyczajone do tego, że faceci nie mają nic lepszego do roboty niż przyklejanie się do nich.

Przeciętny facet pozna dziewczynę, która jest na wieczorze panieńskim, a potem próbowałby się doczepić do reszty grupy przez całą noc. Albo gdyby poznał barmankę, to siedziałby przy barze i gadała z nią, przeszkadzając w pracy i zanudzając.

Dlatego jeśli po szybkim zapoznaniu i zrobieniu dobrego wrażeniu znikasz, to od razu dajesz jej jasny komunikat, że jesteś inny, niż reszta mężczyzn.

W ten sposób demonstrujesz wszystkie przydane przez kobietę cechy mężczyzny, którymi ona byłaby zainteresowana (pewność siebie, tajemniczość, nieprzewidywalność).

Ten jeden “ruch” sprawia, że zwiększa się jej zainteresowanie Tobą.
Pamiętaj. Za zainteresowanie mężczyzną kobiety nie odpowiada logika czy racjonalne myślenie. Tutaj wszystko opiera się na emocjach. Jeśli nie jesteś w stanie wzbudzić właściwych emocji w kobiecie, to nie będziesz w stanie ją zainteresować chociażby nie wiem co.

Oto kilka głównych “zasad”, które sprawiają, że lepiej jest zrobić, tak jak napisałem w tym artykule, niż iść za tym, co podpowiada Ci “rozsądek”.

1) To że dziewczyna jest Tobą zainteresowana, to nie jest racjonalna decyzja (jak an egzaminie), ale emocjonalna reakcja.

A to oznacza, że jest to decyzja podejmowana błyskawicznie w ciągu kilku minut. Bardzo szybko możesz dziewczynę zainteresować, jak i całkiem zniechęcić.

2) Zainteresowanie dziewczyny Tobą nie bierze się z logicznych powodów albo Twojego przekonywania.

To, że kupisz dziewczynie 100 róż, 10 drinków, zabierzesz ją do wspaniałej restauracji albo będziesz spełniał jej prośby wcale nie sprawi, że dziewczyna się Tobą bardziej zainteresuje.

Musisz zrozumieć, że o tym czy dziewczyna będzie Tobą naprawdę zainteresowana, jako mężczyzną nie zależy od logiki.

3) Kobiety nie są zainteresowane zbyt miłymi facetami.

Jeśli mężczyzna daje dziewczynie dużo komplementów, prosi o spotkania i stara się jej za wszelką cenę przypodobać (podlizuje się), to zwykle zostaje jej przyjacielem. Jak wiadomo kobiety przyjaciół traktują jak męskie koleżanki, a nie potencjalnych partnerów.

4) Wszystko w nadmiarze może się znudzić.

Słyszałeś ostatnio jakąś fajną piosenkę? Ok ile razy możesz jej słuchać, zanim Ci się znudzi albo nawet zacznie Cię drażnić?
Tak samo może być w kontaktach z kobietami. Co za dużo to niezdrowo. Jeśli będziesz za bardzo męczył dziewczynę, to ona szybko może się do Ciebie zniechęcić.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności