Zanim zacznę pisać cokolwiek na temat uszczęśliwiania dziewczyny, chciałbym, żebyś zrozumiał jedną bardzo ważną rzecz. dziewczyna nie polubi Cię i nie będzie Tobą zainteresowany tylko dlatego, że Ty robisz wszystko, aby ona była szczęśliwa.

Nie na tym atrakcyjność polega. Kobiety nie da się “przekonać”, żeby Cię lubiła. Porzuć myślenie, że jeśli tylko zrobisz XX rzeczy, które sprawią, że ona się uśmiechnie albo dobrze spędzi czas, to będzie w Tobie zakochana.
Piszę Ci to, żebyś nie wpadł w typową pułapkę, w którą wpada wielu facetów. Starają się być bardzo mili dla dziewczyny i robią wszystko, żeby ją uszczęśliwić w nadziei, że odwzajemni ich uczucia, a w rezultacie dziewczyna mówi, że chce zostać przyjaciółmi. Dobra tyle tytułem wstępu.


Teraz przejdziemy do konkretnych rad co robić
, aby dziewczyna była z Tobą szczęśliwa. Najlepiej jeśli wykorzystasz je, będąc już w związku lub kiedy zaczynacie się lepiej poznawać.

Zasada 1: Ty musisz być szczęśliwy, żeby ona poczuła się szczęśliwa.

Kobiety zarażają się emocjami od innych ludzi. Jeśli ty jesteś typem wesołego, entuzjastycznego człowieka, to dziewczyna będzie się przy Tobie podobnie czuć. Z kolei jeśli jesteś ponurakiem, który wiecznie narzeka i jest zgryźliwy, to ona posmutnieje od tego.

Pomyśl. Osoba, która wiecznie ma „doła” dosłownie promieniuje i zaraża innych swoim nieszczęściem. To samo tyczy się bycia szczęśliwym. Jeśli tylko zachowujesz się we właściwy sposób, dziewczyna już na Twój widok zacznie czuć pozytywne emocje.

Mało tego. Ludzie uwielbiają być przy pozywanych osobach. To sprawia, że lepiej się czują ze swoim życiem i instynktownie lgną do takiej osoby.

Zastanów się nad sobą? Jaki masz charakter? Czy wiecznie narzekasz, krytykujesz, wkurzasz się na wszystko w towarzystwie? Jeśli tak, to najprawdopodobniej również przy dziewczynie będziesz się tak zachowywał i zarazisz ją swoim “nieszczęściem”.

Zmień to. Staraj się być osobą, przy której sam byś się dobrze czuł.
Na pewno wśród Twoich znajomych jest ktoś, kto zaraża innych pozytywną energią i entuzjazmem. Obserwuj go – wiele można się nauczyć od takich osób.

Zasada 2: Małe rzeczy

Kobiety w odróżnieniu od mężczyzn bardzo dużą uwagę zwracają na szczegóły i drobiazgi. Kobieta jest w stanie dostrzec rzeczy, o których facet nie ma pojęcia. Tak to już jest i nic tego nie zmieni.

U tutaj jest twoja szansa. Możesz doskonale wykorzystywać tą kobiecą skłonność i uszczęśliwić ją łatwym, ale nietypowym sposobem.

Rób małe, ale niespodziewane rzeczy.

– zostaw jej miłą notkę w torebce,
– narysuj ładny obrazek i podrzuć tak, żeby sie go nie spodziewała (np. do portfela),
– wyślij SMS, mail z informacją, że o niej myślisz (niekoniecznie musi to być „kocham Cię”),
– podejdź do niej i przytul się od tak sobie mówiąc coś miłego,
– znajdź film, który się jej spodoba albo, o którym wspominała,
– zrób jej kanapkę,
– zabierz w miejsce bez mówienia gdzie idziecie.

Najważniejsze są drobne gesty.

Takie drobne gesty sprawią, że dziewczynie zmięknie serce i będzie czuła się z Tobą wyjątkowo. Najważniejsze, żeby to było coś zaskakującego i nieoczekiwanego, bo da jej poczucie, że myślisz o niej, a to dla kobiety bardzo ważne. To nie ma być niespodzianka na urodziny. To ma być niespodzianka w niespodziewanym momencie.

Robienie małych rzeczy dla dziewczyny jest dużo lepszym pomysłem, niż kupowanie jej drogich, dużych prezentów, których może oczekiwać. Pamiętaj kobieta to emocjonalne stworzenie. Najważniejsze są dla niej emocje. Kupno drogiego pierścionka – chociaż dla Ciebie znaczące – dla niej może nie mieć takiego znaczenia, bo nie będzie tego “czuła”.

Jeszcze jedno. Nie rób czegoś czego nienawidzisz, żeby ją uszczęśliwić. Przykładowo nie kupuj filmu, który ona będzie lubić, a który Ciebie denerwuje. Ona szybko wyczuje, że tego nie lubisz i nie będzie się czuła dobrze.

3. Unikaj rutyny

Ten punkt wiąże się ściśle z poprzednim. Kobieta uwielbia kiedy dzieje się coś nowego, fascynującego, ekscytującego. To pozwala jej odczuć wiele różnych emocji.

Jeśli chcesz, żeby dziewczyna była z Tobą szczęśliwa, to powinieneś możliwie unikać rutyny w życiu.

Dlatego lepiej jest zabrać dziewczynę do nowo otwartej knajpy niż 10 raz z rzędu iść do tej samej. Nawet jeśli nie będziecie się tam tak dobrze bawić, to dla niej ważne będzie, że “zmieniliście środowisko” i miała okazję przeżyć/zobaczyć coś nowego.

To tyczy się wszystkich aspektów życia. Staraj sie przynajmniej raz na jakiś czas zrobić coś innego, nietypowego z dziewczyną. Nie bądź jak robot, który zawsze działa tak samo.

My faceci łatwo wpadamy w nawyki i jest nam w nich dobrze. Kobiety robiąc ciągle to samo, dosłownie duszą się i “emocjonalnie umierają”.

Najlepsze jest to, że nie musisz się nie wiadomo jak starać i wymyślać coraz to nowe zajęcia. Po prostu zadbaj o to, aby wasze wspólne życie nie było ciągle takie same.

Kilka przykładów, co możecie robić, aby zabić rutynę:
– idźcie w miejsce, w którym jeszcze nie byliście albo w którym dawno nie byliście
– obejrzyjcie coś nietypowego
– przygotujcie wspólny wyjątkowy posiłek
– możecie zagrać w jakąś grę planszową, zamiast po raz kolejny oglądać seriale wieczorem
– możesz zaproponować wycieczkę w wolny dzień, gdzieś niedaleko (może w pobliżu macie las albo jezioro)
– zabierz ją gdzieś, nie mówiąc co i gdzie będziecie robić
– kup jej kwiatka, misia od tak sobie bez okazji

Te trzy proste rady chociaż nie są skomplikowane, to działają bardzo skutecznie, na każdą kobietę. Nie musisz stawać na głowie, żeby dziewczyna była z Tobą szczęśliwa. Wystarczy prosty gest, ale zrobiony z odpowiednim nastawieniem w odpowiedni sposób.