Ile razy to słyszałeś? Kobiety uwielbiają komplementy. Trzeba dawać wiele kompletów dziewczynie, jeśli się chce jej podobać. Powinno się komplementować jej urodę, wdzięk itd. Jak to zwykle bywa nie wszystko, co słyszysz na co dzień od ludzi jest prawdziwe.

Prawda jest jednak taka, że co za dużo to nie zdrowo.

Postaw się w sytuacji ładnej dziewczyny. Codziennie spotyka się w taki czy inny sposób z komplementami albo oznakami zainteresowania. Faceci do niej zagadują, robią przysługi, podlizują się itd. inaczej mówiąc ładne dziewczyny mają po dziurki w nosie całowania w tyłek i słodzenia przez facetów. Z czasem to staje się dla dziewczyny bardzo męczące i jej powszednieje, żeby nie powiedzieć, że jej się nudzi.

Niestety w naszym społeczeństwie wielu facetów myśli, że komplementami i przymilaniem wiele zdziałają. Mało tego. Wielu guru uwodzenia twierdzi, ze lepiej nie mówić żadnych komplementów, żeby dziewczyna nie czuła, ze AM nad tobą przewagę.

Według mnie to przesada. Nie zrozum mnie źle nie mówię, że nie masz mówić komplementów. Masz mówić komplementy dziewczynie, ale musisz to robić we właściwy sposób, żeby dało jakiś skutek.
Dlatego też dzisiaj pokażę Ci jak we właściwy sposób mówić komplementy dziewczynie.

Komplementy dla dziewczyny – jaki ich NIE mówić?

Wszystko zaczyna się od myślenia faceta. Wielu mężczyzn mówi kobiecie komplementy w poczuciu bycia kimś gorszym. Mają myślenie, że kobieta jest kimś lepszym od nich, więc starają się jej przypodobać. Wtedy zaczyna się podlizywanie: „Jesteś piękna”, „jesteś wyjątkowa” itd. oczywiście to wszystko może być prawda. Nie oznacza to jednak, że facet powinien to nadmiernie okazywać. Ładna dziewczyna przeważnie zdaje sobie sprawę, że jest ładna, bo słyszy to codziennie od innych.

Dlatego powinieneś odpuścić wszystkie komplementy, które bezpośrednio dotyczą tylko jej urody. Powinieneś mówić komplementy w trochę inny sposób. Najważniejsze jest jednak, żebyś to zrobił z pozycji, która wychodzi z pewności siebie, poczucia własnej wartości i z przekonania i chęci docenienia jej urody, a nie podlizywania się.

Dziewczyna łatwo wyczuje, czy facet mówi komplementy, bo się chce się podlizywać. Nie mów więc:

– Masz oczy anioła.
– Jesteś piękna jak modelka.
– Jesteś wyjątkowa
– Masz ciało gwiazdy filmowej

Jak MÓWIĆ komplementy?

Zaczniemy od nastawienia i myślenie, które powinieneś mieć, mówiąc komplement. Dobry komplement, to taki, który sygnalizuje dziewczynie:

„Jestem pewnym siebie facetem i dostrzegam w Tobie coś wyjątkowego niż inni faceci. Nie próbuję Ci się podlizać po prostu chcę Ci pokazać, co w Tobie lubię”

Takie nastawienie powinieneś mieć mówiąc dziewczynie komplement.
Ok. ale jaki komplement dokładnie mówić?

Co i jak komplementować?

Jak już wiesz ładna dziewczyna codziennie słyszy milion komplementów i różnego rodzaju pochwał. „Jesteś piękna”, nie ma więc większego sensu mówić takie coś, bo skończysz z zakładką: kolejny facet, który chce się podlizać.

Powinieneś powiedzieć coś innego wyjątkowego, żeby od razu wiedziała, ze ma do czynienia z nietypowym mężczyzną. Dlatego powiedz nietypowy komplement, który z jednej strony jest pozytywny, a z drugiej negatywny.

To taki nie do końca pozytywny komplement to coś w stylu:
„Świetny szalik, pasuje do Twoich butów i makijażu, podoba mi się takie zestawienie. Sama wybierałaś, czy inspirowałaś się jakimiś gazetami?”
„Ładne korale, wyglądają trochę jak korale góralki, ale pasują Ci do koloru oczu”
„Wydajesz się pewna siebie. Podoba mi się to… Gdzie się taka zrobiłaś w wojsku?”
„Fajne warkoczyki. Musiało Ci zabrać dobre parę godzin ich zrobienie co nie? Pewnie też trudno się je myje?”

Inny rodzaj komplementów, który bardzo dobrze się sprawdza to:
„Dlaczego Cię lubię”

Jest to niebezpośredni komplement, który w podświadomy sposób daje znać dziewczynie, że ją lubisz, ale nie w niewłaściwy sposób.
Wygląda to:

„Lubię Cię, bo siedząc z Tobą naprawdę dobrze się bawię”
„Lubię Cię, bo potrafisz mnie rozbawić”

Dobrze jest też komplementować jej zachowanie. Przykładowo mówisz:
“Podoba mi się jak dałaś sobie radę w tej sytuacji.”
“Podoba mi się jak zachowałaś się wobec tej koleżanki”.

Inny przykład komplementów

Dobrym komplementem jest motyw zaczerpnięty od Herbala z książki „Gra”:

,„Kiedy pierwszy raz Cię spotkałem to Cię nie lubiłem. Ale teraz, kiedy już Cię znam muszę przyznać, że jesteś zadziwiająca”.
Przede wszystkim ten tekst mówi o Tobie:

„Mam swoje standardy”
„Lubię w Tobie coś więcej niż urodę”
„Nie podrywam Cię ani nie będę za Tobą ganiał”
„Jestem szczery”
„Lubię Cię”

Wszystko w jednym zdaniu

Podsumowując

To co chciałbym, abyś najważniejszego zapamiętał z tego artykułu:

1. Staraj się unikać kompletów na temat urody . Zamiast tego mów o jej zachowaniu, ubraniu.

2. Nie przesadzaj z ilością komplementów. Co za dużo to nie zdrowo. Lepiej jest dać tylko kilka nietypowych komplementów podczas 3 randek. Niż zasypowa ją nieszczerym podlizywaniem się.

3. Nie bądź banalny. Patrz i zobacz, co dziewczyna ma w sobie naprawdę innego i wyjątkowego. Jeśli będziesz jej słuchał na pewno dostrzeżesz w niej coś, co warto komplementować, bo jest tego warte.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tego, jak mówić do dziewczyny, żeby ją sobą oczarować, to zapisz się na mój newsletter. Wyślę Ci darmowe raporty i artykuły na ten temat i wiele innych. Zapisz się teraz.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności