Zwróć uwagę na przemianę, która zachodzi w aktorze grającym Clarka Kenta (Supermena). Najpierw stoi przygarbiony, ale kiedy ściąga okulary i prostuje się, zupełnie zmienia swój wygląd i prezencję.

Zdobywanie kobiety zaczyna się zanim jeszcze powiesz pierwsze słowo. Ludzie oceniają siebie nawzajem najpierw na podstawie komunikatów niewerbalnych, czyli mowy i podstawy ciała. Jeśli chcesz prezentować się jako pewny siebie, atrakcyjny mężczyzna, to powinieneś być świadomy jak działają mechanizmy mowy ciała i co jest najważniejsze.

W tym artykule zaprezentuję Ci kilka przykładów tego, jak wygląda właściwa postawa i mowa ciała atrakcyjnego mężczyzny. Pamiętaj, że niezleżenie czy jesteś gruby czy chudy, to kobiety zwracają uwagę na to jak się „nosisz” i co wyrażasz swoja postawą. Jeśli masz słabą postawę, chodzisz przygarbiony z głową opuszczoną, to komunikujesz, ze jesteś mało pewny siebie, co nie jest atrakcyjne dla kobiety. Oto inne rady:


Ramiona i klatka piersiowa

Ramiona i klata są bardzo ważne, bo w ogromnym stopniu wpływają na to, jak prezentuje się cała Twoja sylwetka. To właśnie od torsu i ramion zależy też czy się garbisz, czy stoisz prosto. Pamiętaj, że pewny siebie samiec Alfa nigdy się nie garbi i zawsze trzyma prostą postawę.

Przygarbiona postawa ciała oznacza kogoś słabego, kogoś kto, jak gdyby chce się skulić przed innymi, schować sam w sobie. Przygarbiona postawa oznacza też brak pewności siebie, bo będąc zgarbionym nie pokazujesz się otoczeniu – jakbyś się bał ujawnić (bez skojarzeń).

Wyprostowana sylwetka to oznaka pewności siebie. Pokazujesz się innym w ten sposób i dajesz jasny komunikat otoczeniu „Uwaga: Jestem tutaj”.

Jest to ogromnie ważne i co ciekawe nie tylko kobiety zwracają na to uwagę. Nawet mężczyznom zdarza się komentować facetów, którzy idą wkuleni w siebie: głowa pochylona, barki pochylone i ogólne przygarbienie.

Oczywiście te komentarze różnią się od kobiecych, bo brzmią w stylu: „Patrz, jaka łajza idzie”. Zauważ, że takich ludzi od razu się mniej szanuje i kiedy idzie gość z taką (przygarbioną) postawą ciała. Niestety tak jest.

Natomiast kobiety, kiedy widzą kogoś przygarbionego, skulonego w sobie od razu biorą to, za oznakę braku pewności siebie, co łączy się jeszcze z byciem needy i wieloma cechami, które odpychają kobiety do faceta.

_____________________________
Jeśli chcesz być bardziej pewnym siebie i wyrobić w sobie wysokie poczucie własnej wartości (nie arogancję), to zajrzyj do mojej książki na strony 26-50, dogłębnie poruszam tam te temat:

“Potężna Pewność Siebie Alfa”

_____________________________

Co więc zrobić, żeby dobrze się prezentować i jaką powinien postawę przybrać.

Po pierwsze wyprostuj się

Ramiona do tyłu i w dół. (kiedy cofniesz ramiona, to opuść je w dół, zwykle cofając ramiona, podnosimy je do góry).

Klata do przodu. Nie interesuje mnie czy masz w klacie 70, czy 120. Klata ma iść do przodu. Wysunięcie tylko klatki piersiowej do przodu, nada nowego blasku całej Twojej sylwetce. Klata do przodu jakbyś chciał nią dotknąć słońca, podciągnąć ją do góry.

Trzymaj dupę z przodu;). Co to oznacza?. Wielu facetów idąc nieświadomie się pochyla, bierze się to chyba z siedzenia przed komputerem. Kiedy idziesz, to taka postawa sprawia wrażenie, jakbyś zaraz miał się wywalić i dla kobiet świadczy ona o Twoim braku pewności siebie.

Żeby zapiec temu, wypchnij biodra trochę do przodu. Odrobinę, nie za dużo. Wyobraź sobie jakby, jakiś niewidzialny sznurek ciągnął Cię lekko za pasek od spodni. Przykład zaraz zobaczysz na zdjęciach.

Teraz czas na konkretne przykład jak to wszytko ma wyglądać w praktyce. Pokaże Ci kilka osób z prawidłową postawą ciała. Nie masz kopiować ich postawy, ułożenia ramion itp. ale powinieneś przyglądnąć się im i dzięki temu, będziesz miał ogólny zarys/koncepcję jak to wszystko powinno wyglądać.

Najpierw zaczniemy od znanego Ci albo i nie, fightera z UFC
. Quentina „Rampage” Jacksona. Dlaczego pokazuję go, jako przykład? Ano dlatego, że ten gość jest bardzo pewny siebie i ta pewność siebie, wręcz od niego emanuje. Zwróć uwagę, jak ma ułożone ramiona, odchylone od tułowia ręce i wypchniętą do przodu klatkę.

rampage

Drugim przykładem będzie Superman:). Patrz, jaką ma postawę, u niego doskonale widać jak powinieneś stać, żeby emanować pewnością siebie i siłą. Zobacz, że ma wypchniętą klatkę do przodu, a ramiona odchylone do tyłu i jak trzyma biodra (linia klatki, ramion, tułowia i nóg tworzy delikatny łuk).

supermen

Rzuć teraz okiem jak trzyma ramiona i jak odchylone są od tułowia ręce, postaci komputerowej z gry God of War II – Kratos. Jeśli grałeś w ta grę, to wiesz, że koleś jest jedną z najbardziej brutalnych i wyrazistych postaci w historii gier (wiem, że brzmi to idiotycznie, ale tak jest). Nad jego imidzem, zachowaniem i mową ciała pracował sztab specjalistów.

kratos

Tylko nie przeginaj z tą postawa. Nie masz się prężyć i sztucznie napinać, ale masz mieć taką postawę naturalnie, bez napięcia i sztuczności. Przećwicz w domu, to wszystko, o czym mówię (np. przed lustrem), a następnie potrenuj, chodząc po ulicach.

Będziesz, w szoku jaką to robi różnicę.

Praca domowa:
Przyjmij postawę Alfa i z uśmiechem idź przez miasto/deptak, a zobaczysz, że ludzie/kobiety zupełnie inaczej będą na Ciebie patrzeć i co najważniejsze, będą na Ciebie patrzeć.

Otwarta postawa

To jest bardzo ważne i pośrednio wspominałem już o tym. Spójrz na ludzi idących po chodniku albo siedzących na ławkach, większość z nich przyjmuje postawę zamkniętą/obronną. Krzyżują ręce, nogi, garbią się, jak gdyby chcieli skulić się w sobie. Dają tym samym, innym ludziom komunikat, jestem na Ciebie „zamknięty” nie gadaj ze mną, nie podchodź.

Przyjmując postawę otwartą (zaraz wyjaśnię co to znaczy) dajesz jasny komunikat innym: “Jestem otwarty i przyjacielski”. Rozumiesz o czym mówię?

Wielu ludzi siedzi dosłownie skulonych w sobie. To nie świadczy tym, że jesteś atrakcyjny i chętny na ludzi, bardziej świadczy o tym, że się czegoś boisz. Jak wiadomo samiec alfa nie boi się, bo on kontroluje sytuację i swój teren, dlatego też przyjmuje postawę otwartą.

Jeśli chcesz wiedzieć, co to jest postawa otwarta, to jeszcze raz rzuć okiem na zdjęcie z Georgem Clooneyem

posatwa otwartaŚciągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności