podrywanie na parkiecie
Ten artykuł jest dokończeniem poprzedniego. Jeśli jeszcze go nie czytałeś to znajdziesz go tutaj:
Jak poderwać dziewczynę w tańcu? Część 1

A teraz wracamy do porad. Oto kolejne 6 najważniejszych zasad jak się zachowywać podczas tańczenia.

7. Kiedy skończycie tańczyć nie pozwól jej od tak sobie odejść (oczywiście, jeśli jesteś nią zainteresowany). Zamiast tego, kiedy czujesz, że macie jakiś kontakt i widzisz, że ona chce już odpocząć powiedz: „Chcę z Tobą pogadać” albo „Chodź odpoczniemy na chwilę” i zaprowadź ją do baru albo w jakieś spokojniejsze miejsce.

Znowu nie popełnij błędu i nie pytaj się jej o wszystko. Po prostu prowadź, przejmij inicjatywę, bez strachu, że coś będzie nie tak. Zejdźcie razem z parkietu i idziecie napić się czegoś albo zacznijcie rozmawiać. Nie przedłużaj zbyt długo rozmowy, bo klub nie jest od tego, żeby z kimś rozmawiać, ale żeby się dobrze bawić.

Wracając na parkiet nie daj jej iść z przodu. Ty powinieneś przewodzić (możesz ją złapać za rękę tak, żeby „nie zgubiła się w tłumie”) i prowadzić w miejsce gdzie będziecie tańczyć. Nie pytaj jej czy te miejsce jest dobre czy nie. Po prostu stań i zacznijcie się bawić.

8. Kiedy tańczycie nie staraj się za wszelką cenę
od razu zacząć z nią rozmaić pytając: „Jak masz na imię?”, „Skąd jesteś?”. Szczególnie unikaj pochylania się do niej i mówienia do jej ucha. Zrobisz dużo lepsze wrażenie, jeśli delikatnie ją przyciągniesz do siebie za rękę lub plecy.

9. Kiedy rozmawiasz z dziewczyną zawsze zwracaj
uwagę na to, żeby była zwrócona do Ciebie przodem. Jeśli będzie zwrócona do Ciebie bokiem to znaczy, że nie będziesz miał jej zainteresowania i bez problemu będzie Cię mogła ignorować.

Stań wobec niej w taki sposób, żeby w 100% zająć jej uwagę, dzięki czemu nie wychodzisz na faceta, który ugania się za nią, a ona o wszystkim decyduje.

10. Nie zapomnij się dobrze bawić – w tańcu bardzo ważna jest zabawa i Twoja energia. Możesz nauczyć się tańczyć jak zawodowiec, ale przez Twoje ruchy dalej może przebijać sztuczność i zdenerwowanie. Baw się tańcem, polub go. Nie bądź spięty i skupiony, żeby nie zrobić jakiejś gafy, bo kobieta automatycznie to wyczuje.

Jeśli jesteś ze znajomymi w klubie to baw się z nimi. Przybijaj piątki, pozdrawiaj ludzi. Po prostu dobrze się baw. Jeśli tak będzie to dasz poczuć dziewczynie wyjątkową energie, która będzie ją do Ciebie przyciągać.

11. Kiedy tańczysz na parkiecie sam i widzisz, dziewczynę, z którą chcesz tańczy
ć, to podejdź do niej i delikatnie odwróć ją w swoim kierunku. Niezależnie czy stoi bokiem czy tyłem, odwróć ją delikatnie do siebie jedną lub dwoma rękami. Nie pukaj jej w ramię i nie pytaj się czy chce tańczyć po prostu prowadź.


12. Jeśli chcesz porozmawiać z dziewczyną
(widzisz, że może być Tobą zainteresowana) to po prostu to zrób. Nie pytaj: „Czy chcesz porozmawiać w jakimś spokojniejszym miejscu?” albo „czy mogę postawić Ci drinka?” zamiast tego po prostu chwyć ją za rękę (delikatnie) i poprowadź za sobą.

Nie bój się, że zrobisz coś wbrew jej woli. Jeśli nie będzie chciała iść, da Ci o tym znać. Nie bądź też za szybki i nie próbuj ją zabierać z parkietu po 5 minutach tańca. Nie psuj zabawy i nie ściągaj jej z parkietu, kiedy dobrze się bawicie. Potańczcie i dopiero jak zobaczysz, że ona jest gotowa, skończcie.

Czytając wiele z tych rad na pewno zauważyłeś już, że podstawową zasadą jak się zachowywać w tańcu jest prowadzenie i przejmowanie inicjatywy. Najważniejsze co możesz zrobić, to po prostu prowadzić kobietę.
Wtedy pokazujesz jej to, co kobiety interesuje w mężczyźnie. Że jesteś pewny siebie i że jesteś prawdziwym facetem. Nie potrzebujesz do tego gadania, bo wszystko wychodzi naturalnie w tym jak się zachowujesz. Taki jest właśnie taniec. Nie mówi się w nim, ale wciąż Twoje zachowanie może kobiecie powiedzieć czy jesteś warty jej uwagi.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności