podrywanie na parkiecieJak wiadomo praktycznie wszystkie kobiety uwielbiają taniec. Nie znam żadnej dziewczyny, któż miałaby negatywne nastawienie do tańczenia. Z drugiej strony znam wielu mężczyzn, którzy nie umieją tańczyć, nie chcą tańczyć albo się wstydzą.

Dlatego postanowiłem, że o ile nie jestem w stanie dać komukolwiek lekcji tańca, to chociaż dam kilka dobrych rad co do tego, jak zachowywać się w tańcu, żeby bardziej zainteresować sobą dziewczynę.

Są to proste i uniwersalne rady, które bez problemu możesz zastosować niezależnie czy jesteś wytrawnym tancerzem, czy ledwo umiesz tańczyć.

1. Kiedy podchodzisz do dziewczyny żeby zatańczyć nigdy nie dotykaj jej za dużo. Nie zakładaj ramienia na jej szyje, nie łap ją za biodra itd. Kobiety takim zachowaniem natychmiast są zniesmaczone i wychodzisz na kolejnego napaleńca, który nie potrafi trzymać rąk przy sobie.

2. Jeśli chcesz poprosić dziewczyną do tańca nie rób z tego dużej sprawy
. Nie bądź typem faceta, który stoi pod ścianą przez 30 minut wpatruje się w swoją wybrankę, a potem podchodzi zdenerwowany i pyta: „Chciałabyś ze mną zatańczyć”.

3. Zamiast tego baw się i po prostu podejdź do dziewczyny i powiedz: „Chodźmy zatańczyć” albo „Zatańczmy”. Od tak sobie po prostu . Bez zbędnego kombinowania i proszenia, nie pytaj tylko przejmij inicjatywę i weź ją na parkiet. Jeśli nie będzie chciała tańczyć, to Ci o tym na pewno powie.

Nie przejmuj się odmową. W klubie są dziesiątki dziewczyn, z którymi możesz się bawić, po prostu odpowiedź: „Ok. to może później” (mów to w formie oznajmującej a nie pytającej). Nie wdawaj się w dyskusje czemu nie chce tańczyć albo kiedy jej się zachce. Nie chce to nie – jej sprawa.

podryw taniec
4. Zwróć uwagę na jej mowę ciała. Jeśli tupie do rytmu, rusza się do muzyki albo nawet tańczy sama ze sobą, to może oznaczać, że tylko czeka aż ją ktoś poprosi do tańca. Możesz wtedy wykorzystać swoją szansę.

5. Nawiąż kontakt wzrokowy. Kiedy tańczycie patrz jej w oczy, kiedy ona patrzy w Twoje. Nie wpatruj się w nią jak wariat, bo może się zniechęcić. Patrz, nawiąż kontakt, a potem go przerwij. Z czasem ona zacznie się uśmiechać (Ty też się uśmiechaj) kiedy wasze spojrzenia się spotkają i może to być oznaka jej zainteresowania tobą.

Najważniejsze jest, żeby kontakt wzrokowy był odczuwalny dla niej, ale nie za długi. Nie masz się na nią gapić jak podglądacz.

Czasami może być tak, że kobieta w ogóle nie będzie nawiązywać z Tobą kontakt wzrokowego. Nie przejmuj się tym. Niektóre dziewczyny lubią być w centrum zainteresowania i chcą się pokazać na parkiecie. Z drugiej strony są dziewczyny, które nie lubią jak ktoś się im przygląda, bo to je peszy.

6. Kiedy pierwszy taniec zbliża się do końca teraz masz okazję, aby przekonać się czy ona chce więcej. Nie patrz na nią pytającym wzrokiem albo co gorsza nie pytaj się czy chce zatańczyć. Pod koniec tańca po prostu sprawdź kątem oka, co ona chce zrobić. Jeśli będziesz się wahał albo ją zapytasz, to tylko dajesz jej czas do namysłu i okazję, żeby się zniechęciła.

Dlatego najlepiej po prostu dalej tańczyć. Zakładaj z góry, że ona chce tańczyć dalej i tańcz. Im dłużej będziecie tańczyć tym lepiej i łatwiej będziesz mógł ją poznać.

To tyle jeśli chodzi o pierwszą część porad na temat podrywania w tańcu. już niedługo znajdziesz następne 6 zasad. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak poderwac dziewczyne, to zapisz się na mój newsletter. Dostaniesz ode mnie 3 wyjątkowe raporty i dziesiątki doskonałych artykułów, do przeczytania.

Zapisz się teraz.Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności