Jeśli oglądałeś, kiedy takie seriale jak „Zagubieni” albo „24 godziny”
, to na pewno zauważyłeś, że w momencie, kiedy ma się wyjaśnić jakaś ważna sprawa albo ma nastąpić jakieś arcyciekawe wydarzenia zawsze pojawia się reklama.
Twórcy serialu dosłownie pokazują nam coś ciekawego, a potem zabierają nam to sprzed nosa, żebyś nie przegapił dalszej części po reklamach. Ten prosty zabieg powoduje, że ludzie zostają przy telewizorach, bo zżera ich ciekawość.

Ale jak to się ma do twoich relacji damsko męskich?


Widzisz ty też możesz skorzystać z tej sprytnej serialowej sztuczki. Możesz w taki sposób poprowadzić rozmowę i całe spotkanie, aby kobieta była jeszcze bardziej zainteresowana. Jak to zrobić?

Przykładowo umówiliście się na spotkanie. Rozmawiacie poznajecie się lepiej i zaczynacie się coraz lepiej razem bawić. Z czasem naprawdę zaczyna być fajnie i… tutaj jest waśnie moment, w którym powinieneś skończyć spotkanie.

Wiem, że to nielogiczne, bo niby, po co kończyć spotkanie, kiedy tak dobrze się bawicie. Widzisz, jeśli skończysz spotkanie w takim momencie dajesz kobiecie bardzo wiele do myślenia. Z miejsca ją zaintrygujesz czemu tak zrobiłeś. Będzie zastanawiała się co to znaczy i dlaczego tak zrobiłeś.

Zdezorientuje ją to trochę i sprawi, że spadnie z pozycji, w której to ona wszystko kontroluje. Dla większość kobiet będzie to bardzo tajemnicze i sprawi, że ją dodatkowo oczarujesz.

Tak samo może być, jeśli chodzi o informacje o Tobie. Kiedy rozmawiacie staraj się nie ujawniać za wielu faktów o sobie. Używaj wymijających odpowiedzi. Mów ogólnikowo, pozostań zawsze odrobinę tajemniczy, aby ona nie mogła Cię do końca rozgryźć. Kobietę bardzo fascynuje mężczyzna, którego nie potrafi odgadnąć i zrozumieć. Pociąga je to, że on zaskakuje ją swoim zachowaniem, wyborami i faktami o sobie. Dlaczego tak się dzieje?

Kobiety nie lubią się nudzić i lubią wyzwania. One nie chcą mieć wszystkiego podanego na talerzu, bo wtedy nie ma dla nich to aż takiego smaku jakby mogło mieć.

Od dzisiaj. Upewnij się, że ona chce więcej.
Jeśli powie: „Wyjaśnij mi dokładniej czym się zajmujesz” albo „Opowiedz mi jeszcze o twoim hobby”. Zacznij jej opowiadać daj kilka interesujących faktów, ale nie wszystko. Po prostu powiedz:

„Ciąg dalszy nastąpi”

Bardzo dobrą chociaż trochę przebiegłą sztuczką jest znaleźć coś, co ona naprawdę lubi.

To może być dostawianie kwiatów, wyjście do konkretnej restauracji itd.. Niezależnie co to jest dobrze jest, jeśli raz na jakiś czas podrażnisz ją trochę w tym kontekście. Mów o wyjściu na kolację, ale odwlekaj to albo trzymaj ją w niepewności.

Nie rób czegoś co lubi przez jakiś czas. Niech jej się tego zachce i to bardzo. Naturalnym ludzkim zachowaniem jest to, że chcemy bardziej czegoś, jeśli tego nie mamy. Jeśli zaczniesz stosować raz na jakiś czas tę strategię, to zobaczysz, że będzie dawało jej to dużo więcej radości niż gdybyś cały czas robił dla niej te miłe rzeczy. Zobaczysz, że ten sposób może być źródłem i przyczyną jednych z najwspanialszych chwil w waszym związku.