jak poderwacOtwarcie i rozpoczęcie rozmowy jest jak nasionko, które zasadzasz. Jeśli dobrze je posiejesz i będzie ono zdrowe, to o wiele, wiele łatwiej będzie Ci wyhodować duże i zdrowe drzewo. Gałęziami tego drzewa będą dalsze fazy rozmowy i dalsze zainteresowanie dziewczyny Twoją osobą.

W każdej rozmowie z kobietą możesz iść w dwóch kierunkach. Albo będziesz dla niej osobą bardziej atrakcyjną, interesującą jako mężczyzna, albo będziesz szedł w stronę przyjacielskich kontaktów.

Ja pokażę Ci, co zrobić, aby rozmowa między Wami prowadziła do zbudowania zainteresowania.

Jak rozpocząć rozmowę?
Ważne! Zanim zapytasz drugą osobę

Dwa ważne aspekty, na które powinieneś zwrócić uwagę, zanim wypowiesz chociaż jedno słowo.

1. Kontekst – jest bardzo ważną sprawą. W zależności od kontekstu możesz powiedzieć te same słowa do tej samej osoby i w tej samej sytuacji, a zostaniesz w różny sposób odebrany.

Jeśli widzisz dziewczynę, która Ci się podoba, to nie oznacza, że od razu powinieneś do niej podchodzić i zacząć rozmawiać. Spójrz, w jakim jest środowisku, co robi i jak się zachowuje.
Przykładowo osoba może być roztrzęsiona lub zła na coś w danym momencie i nici z jakiejkolwiek rozmowy. Jednak za kilka minut jej nastrój może być już zupełnie inny.

Z drugiej strony nie powinieneś stać i analizować oraz wymyślać sobie wymówek, „podejdę jutro, jak będę miał inne spodnie” itp. Nie komplikuj sprawy bardziej, niż jest to potrzebne.

Zwróć uwagę też na to, w jakim Ty jesteś kontekście i jak się prezentujesz. Jeśli jesteś na imprezie i przez ostatnie dwie godziny stoisz tylko pod ścianą jak jakieś dziwadło, wpatrując się w dziewczyny, to nie spodziewaj się zbyt wiele.
Z drugiej strony, jeśli na imprezie jesteś duszą towarzystwa, znasz wszystkich, świetnie się bawisz i widać, że jesteś interesująca osobą, to w takiej sytuacji Twoja atrakcyjność automatycznie wzrasta.

Powinieneś ustawić tak swój kontekst, aby pracował on na Ciebie, a nie przeciwko Tobie.

2. Autentyczność
Nic Ci nie dadzą te wszystkie rady, jeśli naprawdę i szczerze nie będziesz chciał poznać tej drugiej osoby.

Jeśli to będzie tylko wymuszone gadanie, bo nauczysz się kilku tekstów z Internetu i będziesz myślał, że to w nich jest klucz do sukcesu, to się grubo mylisz.

Regułki, które wykujesz i będziesz z siebie wypluwał jak automat, nie rozumiejąc ich nawet, od razu skazują Cię na porażkę, bo w końcu przyjdzie taki moment, że się zatniesz i nie będziesz wiedzieć, co powiedzieć.

Jeśli jednak zaczniesz od czegoś, na czym rzeczywiście Ci zależy i np. interesuje Cię ten temat, to już sam kontekst i „energia” takiej rozmowy jest zupełnie inna.

Pamiętaj, że zawsze rozpoczynając rozmowę, niezależnie od tego, czy z kobietą, czy mężczyzną, powinieneś chcieć rozpocząć tę rozmowę, a nie zmuszać się do tego.

Najważniejsze jest jednak, aby to było autentyczne, a nie oszukane.
Pamiętam, jak poznałem jedną dziewczynę (nie poderwałem, ale poznałem), zaczynając rozmowę od:

„Sory, że zapytam, ale zawsze mnie to interesowało. Czy mając kolczyk w nosie (miała mały kolczyk), to Cię nie boli, gdy np. wydmuchujesz nos? Nie uciska Cię to w żaden sposób?”

Z tego poziomu zaraz rozpoczęła się rozmowa i zyskałem sobie nową koleżankę.


Ściągnij darmowe raporty i dowiedz się:“Jak uniknąć odrzucenia, bo nie wiesz o czym
rozmawiać z kobietą?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Odrzucenie i wyśmianie jak temu zapobiec? Jakich błędów nie popełnić,a by się nie ośmieszyć przy dziewczynie?
> Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy z kobietą.
> Jak zmienić się z ciepłej kluchy w 100% mężczyznę? Pokonaj nieśmiałość i bądź bardziej pewny siebie.
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla kobiet

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności