„ Cześć Uncle
Mam mały problem.

Poznałem fajna dziewczynę (a przynajmniej talk mi się wydaje) jednak jest jeden problem. Ona się coś często na mnie obraża. Od tak za nic (jak nie mogę jej pomóc np. “.żeby zrobić coś co jest technicznie nie możliwe?” {WTF? nie jestem debilem ale też nie cudotwórcą. Czego ona ode mnie chce?}

Doradź coś
Piotr P.”

Powiem Ci, czego ona chce. Ona chce, abyś w końcu zmienił się z Łajzy (sory za określenie) w mężczyznę i takim zachowaniem podświadomie, próbuje wzbudzić w Tobie mężczyznę.

Wielu facetów myśli, że aby kobieta ich pokochała, muszą być dla niej mili. Zgadzać się na wszystko, robić to, co ona chce i jej się podoba. Robić ciągle miłe rzeczy mówić komplementy itd. Nie tędy droga. Owszem komplementy i bycie miłym nie są czymś złym, jednak w nadmiarze prowadzi do jednego – znudzenia kobiety i zabicia atrakcyjności.

Nie tedy droga przyjacielu. Żadna kobieta nie chce służącego. Kobiety nie pociąga bycie super miłym, ale bycie super mężczyzną, a to oznacza bycie również twardym i potrafiącym postawić na swoim.

Z twego co widzę, a właściwie czytam, to prawdopodobnie trafiłeś na kobietę z trudnym charakterem, która być może i jest fajna, ale bardzo Cię testuje i próbuje zdominować, aby wzbudzić w Tobie mężczyznę – silnego mężczyznę.

_____________________________

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobyć kobietę i nie popełnić błędów przez które ona Cię odrzuci to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Zainteresuj Ją i Zdobądź
(kliknij na obrazek lub link)

_____________________________

Jaka jest tego przyczyna? Główną przyczyną takiej sytuacji jest prawdopodobnie, Twoja defensywna i bezkonfliktowa postawa, bo boisz się zajść jej za skórę. Nie wiem czy tak było, ale prawdopodobnie w pewien sposób unikasz z nią wszelkich konfrontacji i kiedy trzeba się postawić, ona zawsze z Tobą wygrywa.

Nie mówię, że masz zawsze stawiać na swoim i być zaborczym, bo to głupota. Nie mówię nigdy nie pozwól sobą rządzić albo zawsze rób tylko to, co Ty chcesz. Chodzi tutaj po prostu o nie banie się konformacji.

Kobiety zawsze będą Cię w jakiś sposób testować i sprawdzać na ile jesteś mężczyzną. Testować Cię będą Twoje koleżanki itp. Typowy test to “Postaw mi piwo, to pogadamy” – kobieta automatycznie sprawdza czy jesteś typowym frajerem, czy kimś więcej.

Będą to robić, aby sprawdzić Twoja wartość. Jeśli potrafisz stawić opór i pokażesz, że jesteś mężczyzną i nie boisz się nawet kłótni czy szantażowania, to wygrałeś i dla dobra Waszego związku zrobiłeś bardzo wiele.

Uważaj jednak, nie chciałbym, żebyś zaczął traktować związki w kategoriach albo wygram ja, albo nikt. Tak się niczego nie osiągnie.

Jeśli boisz się konfrontacji, jeśli boisz się nadepnąć na jej odcisk, co nawet może spowodować kłótnię, to natychmiast stajesz się Łajzą. Tracisz w oczach kobiety i schodzisz na drugie miejsce. Z tym, że na pierwszy miejscu jest wszytko inne niż Ty.

Nie każda uwaga albo propozycja kobiety, która jest inna niż Twoja jest testem i nie zawsze musisz się ze wszystkim nie zgadzać i wprowadzać swoje rządy, bo każdy z nas jest omylny i czasami, to właśnie druga strona ma rację. Zawsze staraj się przeanalizować sytuację.

Pamiętaj. W gruncie rzeczy, podświadomie i wypisane w genach każda kobieta ma pociąg do prawdziwego, twardego mężczyzny. Tak jest i jest to prawda niezaprzeczalna, niezależnie od tego, co mówią Ci media czy społeczeństwo.

Dosyłam Cię jeszcze do artykułu:
Jak sobie radzić z kobiecymi testamiŚciągnij darmowe raporty
i dowiedz się:

“Jak zdobyć kobietę?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

> Jak być mężczyzną, który uwiedzie każdą kobietę?
> Jak podejść do obcej kobiety, którą chcesz poznać i co dokładnie mówić, aby zdobyć jej numer telefonu lub mail?
> O czym i na jakie tematy rozmawiać z kobietą, aby wzbudzić jej zainteresowanie?
> Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie obcych kobiet?
> Gdzie ją zabrać i co robić na pierwszej randce, aby doszło też do drugiej, trzeciej…?
> Jak odczytywać kobiecą mowę ciała i skąd wiedzieć, czy dana kobieta jest Tobą zainteresowana?
> Jak wzbudzić pewność siebie, która pozwoli Ci zachowywać się swobodnie w towarzystwie najpiękniejszych nawet kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail, z którego korzystasz. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności